Vilgain Kolagenski peptidi iz pašne reje - nevtralni, 300 g
Čisti hidrolizirani goveji kolagen
€ 23,99
(€ 79,97 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- 100 % čisti goveji kolagen
- od krav, hranjenih s travo
- brez polnil in dodatkov
Opis
Ta izdelek vam zagotavlja čist, hidroliziran goveji kolagen popolnoma brez polnil. Kolagen izvira iz goveda iz Južne Amerike. Živali živijo vse leto na prostem na pašnikih. Pri hranjenju se popolnoma izogibajo antibiotikom in hormonom. Zaradi posebnega postopka hidrolize je prah zelo dobro topen in ga telo zlahka absorbira. Na porcijo prejmete 10 g kolagena, kar ustreza najmanj 9,1 g čistih beljakovin. Beljakovine prispevajo k ohranjanju mišične mase in ohranjanju normalnih kosti. Prah nevtralnega okusa lahko preprosto vmešate v svoje vsakodnevne napitke ali shakee.
Priporočeno uživanje:
10 g (2–3 merice) zmešajte s 100–200 ml hladne ali tople tekočine.
Lahko ga dodate tudi muffinov, pecivu, cookies ali za zgostitev omak in juh.
| Št. izd.: | VIL-45951 |
|---|---|
| Vsebina: | 300 g |
| EAN: | 8595717725671 |
| Št.-Proizvajalca: | 45951 |
| Znamka: | Vilgain |
| Oblika vsebine: | Prašek |
| Časovni trenutek uporabe: | Pred športom, Po treningu |
| Vrste izdelka: | kolagen |
| Informacije o shranjevanju: | Hranite na hladnem in suhem mestu, zaščiteno pred svetlobo. |
| Dobro za: | sklepi in kosti, kožo |
Priporočenega dnevnega odmerka ne smete prekoračiti.
Sestavine
| Sestavine | na maksimalni dnevni odmerek/porcijo (10 g) |
|---|---|
| kolagen | 10 g |
| od tega beljakovine | 9,1 g |
Sestavine
100 % hidroliziran goveji kolagen Peptide