Vilgain Sirup iz cikorije, 700 g
Sirup iz cikorije za sladkanje jedi in napitkov
€ 11,09
(€ 15,84 / kg, vklj. 22% DDV
Lastnosti in prednosti
- z 69 % inulina iz korenine cikorije
- samo 162 kcal na 100 g
- nizek glikemični indeks (< 5)
Opis
Sirup iz cikorije znamke Vilgain je vaša rastlinska alternativa običajnemu sladkorju. Vegansko sladilo je nežno pridobljeno iz korenine cikorije in ima gosto konsistenco. Sirup ima prijetno sladek okus pri samo 6 % sladkorja. Hkrati izdelek zagotavlja 69 % inulina. S 162 kilokalorijami na 100 g in nizkim glikemičnim indeksom ga lahko optimalno vključite v svojo uravnoteženo prehrano. Umetnih barvil in konzervansov ne vsebuje. Sirup brez laktoze uporabite preprosto in vsestransko za svoje vsakodnevne obroke ali napitke.
| Št. izd.: | VIL-44543 |
|---|---|
| Vsebina: | 700 g |
| EAN: | 8595717713364 |
| Št.-Proizvajalca: | 44543 |
| Znamka: | Vilgain |
| Vrste izdelka: | Sladila |
| Lastnosti izdelkov: | BREZ barvil, Brez konzervansov |
| Informacije o shranjevanju: | Hranite na hladnem in suhem mestu, zaščiteno pred svetlobo. |
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 678 / 162 kj / kcal |
| maščobe | 0 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| ogljikovi hidrati | 6 g |
| od tega sladkor | 6 g |
| vlaknine | 69 g |
| | 0 g |
| Sol | 0 g |
Sestavine
100 % izvleček korenine cikorije