Bio certificirani prigrizki in sladkarije
Bio certificirano: 24 izdelkov
Govinda Bio Snack Balls - užitna ostrica, 100 g
- fin oreškast okus
- za prigrizek vmes
- narejeno samo iz 3 sestavin
€ 3,39 (€ 33,90 / kg)
Dostava do 6. oktober
Govinda Bio veganske praline, Mokka-nougat (70 g)
- temna čokolada
- sadno polnilo
- brez glutena
€ 4,19 (€ 59,86 / kg)
Dostava do 6. oktober
Govinda Bio Snack Balls - čista čokolada, 100 g
- slastnega čokoladnega okusa
- idealen prigrizek
- trajnostno proizvedeno
€ 3,39 (€ 33,90 / kg)
Dostava do 6. oktober
Govinda Bio Snack Balls - mandlji, 100 g
- sadno-oreškast okus
- iz lastne tovarne
- trajnostno in pravično pridelano
€ 3,39 (€ 33,90 / kg)
Dostava do 6. oktober
Govinda Bio češmin, 200 g
- vsebuje veliko vitamina C.
- nežno sladko in kislo, sadno
- nežno suho sadje
€ 8,99 (€ 44,95 / kg)
Dostava do 6. oktober
Govinda Bio Snack Balls - čokolada in češnja, 100 g
- sadno-čokoladni okus
- popolno za prigrizek
- čisto rastlinsko
€ 3,39 (€ 33,90 / kg)
Dostava do 6. oktober
Govinda Choco Delight bio, 120 g
- skrbno izbrane sestavine
- z datlji
- vegansko
€ 4,39 (€ 36,58 / kg)
Dostava do 6. oktober
Govinda Bio energijske kroglice, 120 g
- sladke sadne kroglice
- brez dodanega sladkorja
- kontrolirano ekološko
€ 4,39 (€ 36,58 / kg)
Dostava do 6. oktober
Govinda Bio kroglice - datlji in kokos, 120 g
- sadne kroglice
- 100% vegansko
- kontrolirano ekološko
€ 4,39 (€ 36,58 / kg)
Dostava do 6. oktober
Govinda Sezam Laddu bio, 120g
- ajurvedska slaščičarna
- več kot le uživanje
- biološko nadzorovano
€ 4,79 (€ 39,92 / kg)
Dostava do 6. oktober
Govinda Bio kostanjeve slaščice, 100 g
- slaščice iz kostanjev
- pečen kostanj
- s cimetom in vanilijo
€ 3,99 (€ 39,90 / kg)
Dostava do 6. oktober
Govinda Bio slaščice Paradiso, 100 g
- kokosove slaščice
- sladkano z agavinim sirupom
- visoko kakovostne sestavine
€ 3,99 (€ 39,90 / kg)
Dostava do 6. oktober
Terra Elements Goji jagode bio, 250 g
- sadno sladkega okusa
- primeren tudi kot čaj
- brez želatine
€ 13,89 (€ 55,56 / kg)
Dostava do 6. oktober
Govinda Bio Snack Bites - mango, 100 g
- sadni okus
- idealno za med obroki
- odlično tudi na poti
€ 3,39 (€ 33,90 / kg)
Dostava do 6. oktober
Govinda Laddu Kokos bio, 120 g
- vegan
- Pitta uravnoteženje
- sladkega okusa
€ 4,79 (€ 39,92 / kg)
Dostava do 6. oktober
Govinda Bio Snack Balls - datlji, 100 g
- sadno-oreškast okus
- idealno za med obroki
- naravna sladkost
€ 3,39 (€ 33,90 / kg)
Dostava do 6. oktober
Classic Ayurveda Koščki manga bio, 100 g
- sušeno in okusno
- dozorelo na soncu
- kot prigrizek ali malica
€ 5,59 (€ 55,90 / kg)
Dostava do 6. oktober
Govinda Bio Snack Bites - kokos, 100 g
- samo 3 sestavine
- z datlji in agavinim sirupom
- idealno za med obroki
€ 3,39 (€ 33,90 / kg)
Dostava do 6. oktober
Govinda Bio natur Laddu, 120 g
- za vse gurmane
- uravnoteženje doše
- brez umetnih dodatkov
€ 4,79 (€ 39,92 / kg)
Dostava do 6. oktober
Classic Ayurveda Divje marelice bio, 200 g
- aromatično
- sadno-sladko
- rasayana sadež
€ 8,69 (€ 43,45 / kg)
Dostava do 6. oktober
Govinda Bio Snack Balls - figa, 100 g
- aromatičen, sladek okus
- idealno za prigrizek med obroki
- trajnostno in pravično proizvedeno
€ 3,39 (€ 33,90 / kg)
Dostava do 6. oktober
Govinda Bio kroglice - Magic Almonds, 120 g
- sadne kroglice
- z datlji in cimetom
- kontrolirana ekološka pridelava
€ 4,39 (€ 36,58 / kg)
Dostava do 6. oktober
Govinda Choco Premium bio, 120 g
- visok delež datljev
- z visokokakovostnim kakavom v prahu
- veganski prigrizek brez glutena
€ 4,39 (€ 36,58 / kg)
Dostava do 20. oktober
Classic Ayurveda Sadeži murve bio, 150 g
- zelo hranilno
- skrbno sušene
- optimalno za misli, peciva in drugim suhim sadjem
€ 6,69 (€ 44,60 / kg)
Trenutno ni na zalogi