Pomembne maščobne kisline za presnovo

Filtriranje in razvrščanje

Cena Highlights Znamke Oblika vsebine Esencialne maščobne kisline Alergeni Lastnosti izdelkov Dobro za
Filter

Maščobne kisline: 1 - 30 od 153 izdelkov

ZeinPharma Essence L Omega-3 1000 mg

ZeinPharma Essence L Omega-​3 1000 mg, 140 soft-​gel kaps.

  • z EPA in DHA
  • v soft-gel kapsulah
  • narejeno iz ribje želatine
€ 18,89 (€ 106,12 / kg)

Dostava do 7. oktober

ZeinPharma Essence M Omega-3 500 mg

ZeinPharma Essence M Omega-​3 500 mg, 300 kaps.

  • z EPA in DHA
  • v soft-gel kapsulah
  • iz ribje želatine
€ 18,89 (€ 97,88 / kg)

Dostava do 7. oktober

ZeinPharma Alfa lipoična kislina 300 mg

ZeinPharma Alfa lipoična kislina 300 mg, 90 kaps.

  • maščobne kisline, ki vsebujejo žveplo
  • kakovostne in naravne
  • 300 mg na kapsulo
€ 38,99 (€ 1.181,52 / kg)

Dostava do 7. oktober

GoPrimal O3 - Čisti Omega 3

GoPrimal O3 -​ Čisti Omega 3, 90 kaps.

  • naravni vir omega-3
  • trajnostno pridobljen iz aljaškega polaka
  • 400/300 mg EPA / DHA na kapsulo
€ 33,99 (€ 276,34 / kg)

Dostava do 7. oktober

Life Light Omega 3-6-9

Life Light Omega 3-​6-​9, 120 kaps.

  • zelo dobra bio razpoložljivost
  • visoka kakovost
  • optimalno dozirano
€ 51,49 (€ 290,90 / kg)

Brezplačna dostava do 7. oktober

Life Light Omega-3 maščobne kisline - veganske

Life Light Omega-​3 maščobne kisline -​ veganske, 60 kaps.

  • veganska formula
  • iz mikroalg
  • za vse starosti
€ 26,99 (€ 382,84 / kg)

Dostava do 7. oktober

Sensilab Butifar

Sensilab Butifar, 30 kaps.

  • z masleno kislino
  • dolgoročno sproščanje
  • pomaga pri napihnjenosti
€ 11,99 (€ 432,85 / kg)

Dostava do 7. oktober

nu3 Omega-3

nu3 Omega-​3, 120 kaps.

  • z 800 mg EPA in 400 mg DHA
  • brez ribjega okusa
  • visoke kakovosti
€ 25,99 (€ 159,45 / kg)

Dostava do 7. oktober

FutuNatura Omega 3 PLUS 1000 mg

FutuNatura Omega 3 PLUS 1000 mg, 120 soft-​gel kaps.

  • ribje olje iz sardel
  • 35 % EPA in 25 % DHA
  • obogateno z vitaminom E
€ 18,99 (€ 111,71 / kg)

Dostava do 7. oktober

FutuNatura Olje rakitovca

FutuNatura Olje rakitovca, 100 ml

  • z omega-3 in omega-6 maščobnimi kislinami
  • povsem naravno
  • steklenica
€ 24,99 (€ 249,90 / l)

Dostava do 7. oktober

Life Light Omega 3 Plus

Life Light Omega 3 Plus, 120 kaps.

  • 1000 mg ribjega olja na dnevni odmerek
  • EPA in DHA
  • z vitaminom E
€ 35,99 (€ 438,90 / kg)

Dostava do 7. oktober

Igennus Vegepa® PURE EPA

Igennus Vegepa® PURE EPA, 60 kapsul

  • omega 3 in omega 6
  • vitamin E
  • EPA iz ribjega olja divjih sardonov
€ 17,89 (€ 596,33 / kg)

Dostava do 7. oktober

Nature Love Veganski omega 3

Nature Love Veganski omega 3, 45 kaps.

  • pridobljeno trajnostno
  • izdelano iz olja alg
  • za 2 tedna
€ 12,99 (€ 481,11 / kg)

Dostava do 7. oktober

ZeinPharma Ultra EPA Omega 3

ZeinPharma Ultra EPA Omega 3, 120 kaps.

  • soft-gel kapsule
  • z EPA in DHA
  • nevtralen okus
€ 36,99 (€ 240,19 / kg)

Dostava do 7. oktober

Allergy Research Group Biofilm Neutralizer

Allergy Research Group Biofilm Neutralizer, 60 kaps.

  • z alfa-lipoično kislino
  • s proteolitičnimi encimi
  • 2 kapsuli dnevno
€ 49,49 (€ 1.052,98 / kg)

Brezplačna dostava do 7. oktober

SOLGAR Visoko dozirano omega 3 ribje olje

SOLGAR Visoko dozirano omega 3 ribje olje, 50 soft-​gel kaps.

  • iz hladnovodnih rib
  • vir DHA in EPA
  • brez nepotrebnih dodatkov
€ 32,99 (€ 338,36 / kg)

Dostava do 7. oktober

BjökoVit Omega 3 - vegan

BjökoVit Omega 3 -​ vegan, 30 kaps.

  • z visokokakovostnim oljem mikroalg
  • iz „Schizochytrium sp“ alg
  • 100% rastlinsko in vegansko
€ 19,89 (€ 560,28 / kg)

Dostava do 7. oktober

Vitamaze Omega 3

Vitamaze Omega 3, 90 kaps.

  • visoko dozirano
  • v mehkih kapsulah
  • 40% EPA in 30% DHA
€ 23,99 (€ 197,77 / kg)

Dostava do 7. oktober

Igennus Echiomega

Igennus Echiomega, 60 kapsul

  • brez laktoze in brez glutena
  • vsebuje SDA (stearodinska kislina)
  • 500 mg
€ 15,89 (€ 529,67 / kg)

Dostava do 7. oktober

pure encapsulations EPA/DHA liquid

pure encapsulations EPA/DHA liquid, 200 ml

  • z oznako "Friend of the Sea"
  • naravna limonina aroma
  • brez laktoze in brez glutena
€ 65,99 (€ 329,95 / l)

Brezplačna dostava do 7. oktober

ZeinPharma Krilovo olje 500 mg

ZeinPharma Krilovo olje 500 mg, 60 kaps.

  • bogato z omega-3
  • brez priokusa
  • brez umetnih barvil
€ 22,99 (€ 560,73 / kg)

Dostava do 7. oktober

Berglöwe Krilno olje, Omega 3

Berglöwe Krilno olje, Omega 3, 120 kaps.

  • z naravnim astaksantinom
  • z EPA in DHA
  • 500 mg kril olja na kapsulo
€ 48,49 (€ 551,02 / kg)

Brezplačna dostava do 7. oktober

anatis Naturprodukte Premium krilovo olje

anatis Naturprodukte Premium krilovo olje, 100 kaps.

  • vsebuje 4 mg astaksantina na 2 kapsuli
  • vsebuje 250 mg omega-3 maščobnih kislin (EPA / DHA) na 2 kapsuli
  • vsebuje 420 mg fosfolipidov na 2 kapsuli
€ 86,99 (€ 1.449,83 / kg)

Brezplačna dostava do 7. oktober

Vitamaze R-alfa lipojska kislina

Vitamaze R-​alfa lipojska kislina, 60 kaps.

  • v vodi in maščobah topen antioksidant
  • 200 mg R-alfa lipoične kisline na kapsulo
  • brez magnezijevega stearata
€ 24,99 (€ 980,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

NaturesPlus® Ultra OMEGA 3/6/9®

NaturesPlus® Ultra OMEGA 3/6/9®, 120 soft-​gel kaps.

  • 100% naravno
  • optimalno uravnotežena mešanica
  • olje rib, lana in borage
€ 36,99 (€ 168,14 / kg)

Dostava do 7. oktober

NaturesPlus® Egg Yolk Lecithin

NaturesPlus® Egg Yolk Lecithin, 90 veg. kaps.

  • veg. Kapsule
  • 100% naravni
  • zelo dobra biološka dostopnost
€ 27,99 (€ 349,88 / kg)

Dostava do 7. oktober

anatis Naturprodukte Krilno olje + astaksantin + vitamin D

anatis Naturprodukte Krilno olje + astaksantin + vitamin D, 80 kaps.

  • vsebuje 1 mg astaksantina in 1000 I.E. vitamina D3 na kapsulo
  • vsebuje 125 mg omega-3 maščobnih kislin (EPA / DHA) na kapsulo
  • vsebuje 210 mg fosfolipidov na kapsulo
€ 72,99 (€ 1.262,80 / kg)

Brezplačna dostava do 7. oktober

FutuNatura Kids yummy gummy Omega 3

FutuNatura Kids yummy gummy Omega 3, 60 gum. bomb.

  • slasten okus maline in limone
  • obogatena z vitamini A, D3 in E
  • brez GSO
€ 14,99 (€ 89,23 / kg)

Dostava do 7. oktober

Burgerstein Omega 3 DHA

Burgerstein Omega 3 DHA, 60 kaps.

  • 470 mg DHA na dnevno porcijo
  • 130 mg EPA na dnevno porcijo
  • z vitaminom E
€ 28,99 (€ 402,64 / kg)

Dostava do 7. oktober

Medex Omega-3 Junior sirup

Medex Omega-​3 Junior sirup, 140 ml

  • odličen okus
  • vsebuje DHA in EPA
  • z veliko vitamini
€ 16,69 (€ 119,21 / l)

Dostava do 7. oktober