Alnatura Bio črni poper v zrnu, cel, 70 g

Vsestranska začimba

€ 3,19

(€ 45,57 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 70 g

Na zalogi od 5. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 6. oktober

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • rahlo citronski okus
  • bio kakovost
  • uporablja se lahko cel ali zmlet
  • Bio-certificirano Bio-certificirano
  • Vegansko Vegansko
  • Vegetarijansko Vegetarijansko

Pogosto naročeno skupaj z Alnatura Morska sol, jodirana, 500 g

Alnatura Bio črni poper v zrnu, cel, 70 g € 3,19 (€ 45,57 / kg)
Alnatura Morska sol, jodirana, 500 g € 1,29 (€ 2,58 / kg)
Skupna cena: € 4,48
Opis

Ekološki črni poper je obvezen v vsaki kuhinji. S svojo rahlo citronsko pikantnostjo je idealen za slane jedi. Poper doda pikantno noto sadno-sladkim jedem. Zrna se lahko uporabljajo cela ali mleta.

Št. izd.: XPI-MM-138512
Vsebina: 70 g
EAN: 4104420028449
Št.-Proizvajalca: 138512
Znamka: Alnatura
Oblike prehrane: Vegansko, Vegetarijansko
Vrste izdelka: Začimbe
Lastnosti izdelkov: Bio-certificirano, Vegansko, Vegetarijansko
Informacije o shranjevanju: Hranite na hladnem in suhem mestu, zaščiteno pred svetlobo.
Sestavine

črni poper (Piper nigrum)[1]

  1. iz ekološkega kmetijstva
Pravne informacije
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio črni poper v zrnu, cel

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder