Alnatura Bio polnozrnate Farfalle, 500 g

Za vsestransko kombiniranje

€ 1,59

(€ 3,18 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 500 g

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • polnozrnati pšenični zdrob durum
  • obdelano z bronastimi matrikami
  • bio kakovost
  • Bio-certificirano Bio-certificirano
  • Vegansko Vegansko
  • Vegetarijansko Vegetarijansko

Pogosto naročeno skupaj z Alnatura Bio ekstra deviško oljčno olje, 500 ml

Alnatura Bio polnozrnate Farfalle, 500 g € 1,59 (€ 3,18 / kg)
Alnatura Bio ekstra deviško oljčno olje, 500 ml € 6,49 (€ 12,98 / l)
Skupna cena: € 8,08
Opis

Bio polnozrnate Farfalle znamke Alnatura so narejene iz polnozrnatega pšeničnega zdroba durum. Testenine prepričajo s svojim krepkim okusom, zaradi česar se zelo dobro podajo k sadno-začinjenim omakam.

Priprava:
V vreli osoljeni vodi jih kuhajte približno 9-10 minut in pri tem občasno premešajte.

Št. izd.: XPI-MM-116975
Vsebina: 500 g
EAN: 4104420240438
Št.-Proizvajalca: 116975
Znamka: Alnatura
Oblike prehrane: Vegansko, Vegetarijansko
Vrste izdelka: Testenine
Lastnosti izdelkov: Bio-certificirano, Vegansko, Vegetarijansko
Informacije o shranjevanju: Hraniti na suhem mestu.
Lahko vsebuje sledi živil: F - soja, M - gorčično seme
Sestavine

polnozrnat zdrob iz trde pšenice[1]

  1. iz ekološkega kmetijstva
Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g
energijska vrednost 1474 / 352 kj / kcal
maščobe 2,2 g
  od tega nasičene maščobne kisline 0,4 g
ogljikovi hidrati 66 g
  od tega sladkor 2,5 g
vlaknine 8,3 g
beljakovine 13 g
Sol 0,02 g
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio polnozrnate Farfalle

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder