Alnatura Bio sončnično olje, 500 ml

Kulinarični multitalent

€ 2,49

(€ 4,98 / l, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 500 ml

Na zalogi od 5. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 6. oktober

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • okus po semenih in oreščkih
  • bio kakovost
  • hladno stiskano
  • Bio-certificirano Bio-certificirano
  • Vegansko Vegansko
  • Vegetarijansko Vegetarijansko

Pogosto naročeno skupaj z Alnatura Bio Origin Dauno Gargano ZOP, Italija, 500 ml

Alnatura Bio sončnično olje, 500 ml € 2,49 (€ 4,98 / l)
Alnatura Bio Origin Dauno Gargano ZOP, Italija, 500 ml € 11,59 (€ 23,18 / l)
Skupna cena: € 14,08
Opis

Ekološko sončnično olje Alnatura ima impresiven okus po oreščkih. Izvira iz prvega hladnega stiskanja in je vsestransko ekološko olje. Uporablja se lahko za solate, marinade in omake. Uporablja se lahko tudi za aromatiziranje jedi.

Št. izd.: XPI-MM-112803
Vsebina: 500 ml
EAN: 4104420235922
Št.-Proizvajalca: 112803
Znamka: Alnatura
Oblike prehrane: Vegansko, Vegetarijansko, Z nizko vsebnostjo ogljikovih hidratov, Keto
Vrste izdelka: Živila
Lastnosti izdelkov: Bio-certificirano, Vegansko, Vegetarijansko
Informacije o shranjevanju: Hranite na hladnem in suhem mestu, zaščiteno pred svetlobo.
Lahko vsebuje sledi živil: E - arašidi, H - oreščki, N - sezamovo seme
Sestavine

Sončnično olje[1]

  1. iz ekološkega kmetijstva
Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 ml
energijska vrednost 3467 / 828 kj / kcal
maščobe 92 g
  od tega nasičene maščobne kisline 10 g
ogljikovi hidrati 0,5 g
  od tega sladkor 0,5 g
vlaknine 0,5 g
beljakovine 0,5 g
Sol 0,01 g
Pravne informacije
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio sončnično olje

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder