Alnatura - bio prehranski izdelki

Ekološka in trajnostno pridelana živila

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cena Alergeni Lastnosti izdelkov Ayurvedski izdelki
Filter

Alnatura: 1 - 30 od 687 izdelkov

Alnatura Bio vaflji iz leče

Alnatura Bio vaflji iz leče, 100 g

  • bogato z beljakovinami
  • brez glutena
  • za prigrizek
€ 1,43 € 1,59 (€ 14,30 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio sok rdeče pese

Alnatura Bio sok rdeče pese, 1 l

  • matični sok
  • kakovost Naturland
  • vegansko
€ 2,06 € 2,29 (€ 2,06 / l)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio Tahini

Alnatura Bio Tahini, 250 g

  • Za omake, humus in začinjene jedi
  • Aromatičen okus po oreščkih
  • Brez stabilizatorjev
€ 3,23 € 3,59 (€ 12,92 / kg)

Dostava do 7. oktober

Bio čisti sok rdeče pese, fermentiran z mlečno kislino

Alnatura Bio čisti sok rdeče pese, fermentiran z mlečno kislino, 500 ml

  • pijača in sestavina za druge jedi
  • 100% ekološka pridelava
  • sladko-aromatično z blago kislostjo
€ 1,70 € 1,89 (€ 3,40 / l)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio limonin sok

Alnatura Bio limonin sok, 750 ml

  • bio kakovost
  • vegansko
  • iz španskih in italijanskih limon
€ 3,77 € 4,19 (€ 5,03 / l)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio muesli ploščica - javor-datlji

Alnatura Bio muesli ploščica -​ javor-​datlji, 150 g

  • ovseni kosmiči kot osnova
  • bio kakovost
  • vegansko
€ 1,79 € 1,99 (€ 11,93 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio grozdni sok , naravno moten

Alnatura Bio grozdni sok , naravno moten, 1 l

  • 100% direktni sok
  • izdelano iz rdečega grozdja
  • okusen čist in razredčen
€ 2,42 € 2,69 (€ 2,42 / l)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio Barista grahov napitek, veganski

Alnatura Bio Barista grahov napitek, veganski, 1 l

  • za penjenje in mešanje
  • brez dodanega sladkorja*
  • brez laktoze, mlečnih beljakovin in glutena
€ 1,79 € 1,99 (€ 1,79 / l)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio kokosova mandljeva krema

Alnatura Bio kokosova mandljeva krema, 250 g

  • kremasta receptura
  • eksotična sladka nota
  • brez emulgatorjev
€ 5,39 € 5,99 (€ 21,56 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio krompirjev pire

Alnatura Bio krompirjev pire, 160 g

  • suha mešanica
  • bio kakovost
  • vsestransko uporabno
€ 2,51 € 2,79 (€ 15,69 / kg)

Dostava do 7. oktober

Bio veganski napitek iz ovsa, soje in kokosa

Alnatura Bio veganski napitek iz ovsa, soje in kokosa, 1 l

  • bio kakovost
  • vegansko
  • brez laktoze
€ 1,52 € 1,69 (€ 1,52 / l)

Dostava do 7. oktober

Bio pecilni prašek na osnovi vinskega kamna

Alnatura Bio pecilni prašek na osnovi vinskega kamna, 72 g

  • bio kakovost
  • brez glutena
  • vegansko
€ 0,89 € 0,99 (€ 12,36 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio riževi kosmiči

Alnatura Bio riževi kosmiči, 500 g

  • idealno za mueslije in sladice
  • brez glutena
  • iz ekološke pridelave
€ 2,69 € 2,99 (€ 5,38 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio 100 % limonin sok

Alnatura Bio 100 % limonin sok, 200 ml

  • direktno stisnjen sok
  • bio kakovost
  • vegansko
€ 1,52 € 1,69 (€ 7,60 / l)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio ajdovi kosmiči

Alnatura Bio ajdovi kosmiči, 350 g

  • vsestranska uporaba
  • brez glutena in vegansko
  • sromatična oreškasta nota
€ 2,69 € 2,99 (€ 7,69 / kg)

Dostava do 13. oktober

Alnatura Bio čičerikin kuskus

Alnatura Bio čičerikin kuskus, 400 g

  • narejen iz čičerikine moke
  • kratek čas kuhanja
  • bogat z beljakovinami
€ 3,41 € 3,79 (€ 8,53 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio ovsena ploščica - mango

Alnatura Bio ovsena ploščica -​ mango, 60 g

  • polnozrnati oves in posušen mango
  • mehko in tropsko sadno
  • sladkost riževega sirupa
€ 1,25 € 1,39 (€ 20,83 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio paradižnikova pasta v tubi

Alnatura Bio paradižnikova pasta v tubi, 200 g

  • za začinjanje & oplemenitenje
  • izdelano iz italijanskih paradižnikov
  • dvojno koncentrirano
€ 1,79 € 1,99 (€ 8,95 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio rdeči fižol v kozarcu

Alnatura Bio rdeči fižol v kozarcu, 240 g

  • predkuhano
  • soljeno
  • rahlo sladko
€ 1,43 € 1,59 (€ 5,96 / kg)

Dostava do 7. oktober

Bio drobnozrnati ovseni kosmiči (Demeter)

Alnatura Bio drobnozrnati ovseni kosmiči (Demeter), 1 kg

  • zelo dobra kakovost
  • za kašo, muesli, polpete in drugo
  • bogato s hranili in vlakninami
€ 2,69 € 2,99 (€ 2,69 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio pirini vaflji, natur

Alnatura Bio pirini vaflji, natur, 100 g

  • ekspandirana polnozrnata pira
  • visoka vsebnost beljakovin
  • okusno samostojno in z dodatki
€ 0,89 € 0,99 (€ 8,90 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio pirina moka, tip 630

Alnatura Bio pirina moka, tip 630, 1 kg

  • idealno za torte in lahka peciva
  • zelo fino zmleta
  • ekološka kakovost iz Nemčije
€ 2,78 € 3,09 (€ 2,78 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio sojini koščki, veliki

Alnatura Bio sojini koščki, veliki, 150 g

  • čisto rastlinsko
  • enostavna & hitra priprava
  • v ekološki kakovosti
€ 1,88 € 2,09 (€ 12,53 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio čičerika v kozarcu

Alnatura Bio čičerika v kozarcu, 330 g

  • predkuhano
  • decenten orešlast okus
  • za humus in falafel
€ 1,34 € 1,49 (€ 4,06 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio vaflji iz koruze in amaranta

Alnatura Bio vaflji iz koruze in amaranta, 115 g

  • hrustljavo ekspandirano
  • z morsko soljo
  • recept brez glutena
€ 0,98 € 1,09 (€ 8,52 / kg)

Dostava do 13. oktober

Alnatura Bio ajdova moka

Alnatura Bio ajdova moka, 500 g

  • tipičen aromatičen okus
  • za sladke in slane jedi
  • 100 % brez glutena in z visoko vsebnostjo vlaknin
€ 2,87 € 3,19 (€ 5,74 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio pirina moka, tip 1050

Alnatura Bio pirina moka, tip 1050, 1 kg

  • idealno za kruh in pekovske izdelke
  • rahlo mleta
  • ekološka kakovost iz Nemčije
€ 2,60 € 2,89 (€ 2,60 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio laneno seme

Alnatura Bio laneno seme, 500 g

  • vsestranska uporaba
  • visoka sposobnost nabrekanja
  • aromatičen okus po oreščkih
€ 2,33 € 2,59 (€ 4,66 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio blago laneno olje

Alnatura Bio blago laneno olje, 250 ml

  • bio kakovost
  • vegansko
  • bogato z omega-3 maščobnimi kislinami
€ 2,87 € 3,19 (€ 11,48 / l)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio pirin prepečenec

Alnatura Bio pirin prepečenec, 200 g

  • sladko in hrustljavo
  • brez dodanega sladkorja
  • ekološka kakovost Demeter
€ 1,97 € 2,19 (€ 9,85 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura zagotavlja visokokakovostne ekološke izdelke že od leta 1984. Podjetje se ponaša z ustvarjanjem prehranskih izdelkov, ki blagodejno vpliva na telo in okolje. Sestavine za njihove izdelke pridelajo na ekoloških kmetijah, ki cenijo biotsko raznovrstnost.

Odkrijte okusne rastlinske napitke, pisane namaze, izdelke na osnovi kokosa, sokove, testenine iz najrazličnejših žit in številne druge okusne izdelke.