A.Vogel - živilski izdelki

Filtriranje in razvrščanje

Cena Znamke Alergeni Lastnosti izdelkov
Filter

Živilski izdelki: 10 izdelkov

A.Vogel Herbamare® Trocomare bio zeliščna sol

A.Vogel Herbamare® Trocomare bio zeliščna sol, 250 g

  • 100 % bio kakovost in naravne sestavine
  • z 12 zelišči, papriko in hrenom
  • veganska, brez glutena in brez dodatkov
€ 4,99 (€ 19,96 / kg)

Dostava do 7. oktober

A.Vogel Molkosan® Original

A.Vogel Molkosan® Original, 500 ml

  • iz sveže švicarske sirotke
  • z naravno L+ mlečno kislino
  • popolnoma brez laktoze in vegetarijansko
€ 14,99 (€ 29,98 / l)

Dostava do 7. oktober

A.Vogel Herbamare® Original bio zeliščna sol

A.Vogel Herbamare® Original bio zeliščna sol, 1.000 g

  • 100 % bio kakovost in naravne sestavine
  • z 12 svežimi zelišči in zelenjavo
  • veganska, brez glutena in brez dodatkov
€ 13,49 (€ 13,49 / kg)

Dostava do 7. oktober

A.Vogel Herbamare® Diet bio nadomestek soli

A.Vogel Herbamare® Diet bio nadomestek soli, 125 g

  • alternativa soli z manj natrija in s kalijem
  • 13 sveže nabranih bio zelišč in zelenjave
  • veganska, brez glutena in brez dodatkov
€ 4,49 (€ 35,92 / kg)

Dostava do 7. oktober

Bambu® Instant napitek iz sadja in žit, bio

A.Vogel Bambu® Instant napitek iz sadja in žit, bio, 200 g polnilno pakiranje

  • 100 % bio in vegansko
  • po naravi brez kofeina
  • blaga in pražena aroma
€ 9,99 (€ 49,95 / kg)

Dostava do 7. oktober

A.Vogel Santasapina™ sirup iz smrekovih vršičkov

A.Vogel Santasapina™ sirup iz smrekovih vršičkov, 200 ml

  • sirup iz svežih smrekovih vršičkov
  • slajen z medom
  • primeren od 2. leta starosti - brez alkohola
€ 16,89 (€ 84,45 / l)

Dostava do 7. oktober

Kelpamare rastlinska univerzalna začimbna omaka

A.Vogel Kelpamare rastlinska univerzalna začimbna omaka, 500 ml

  • z naravnim izvlečkom morske alge kelp
  • za juhe in solate
  • rastlinska sestava brez umetnih dodatkov
€ 14,99 (€ 29,98 / l)

Dostava do 7. oktober

A.Vogel Santasapina® bonboni

A.Vogel Santasapina® bonboni, 100 g

  • s smrekovimi vršički in tekočim jedrom
  • brez umetnih barvil in arom
  • izdelani v Švici
€ 4,49 (€ 44,90 / kg)

Dostava do 7. oktober

A.Vogel Echinaforce Sambucus Hot Drink

A.Vogel Echinaforce Sambucus Hot Drink, 100 ml

  • z bezgovimi jagodami in ameriškim slamnikom
  • zasnovan kot topel napitek
  • 100 % veganski in brez alkohola
€ 16,69 (€ 166,90 / l)

Dostava do 7. oktober

A.Vogel Herbamare® Spicy bio zeliščna sol

A.Vogel Herbamare® Spicy bio zeliščna sol, 250 g

  • 100 % bio kakovost in naravne sestavine
  • s svežimi zelišči, čilijem in poprom
  • veganska, brez glutena in brez dodatkov
€ 5,49 (€ 21,96 / kg)

Dostava do 7. oktober