BlenderBottle Shakers

Steklenice za pitje, bidoni, shakerji, posodice - ednidveti tako kot vi! Brez BPA, praktični in popolni spremljevalci v vsaki situaciji.

Filtriranje in razvrščanje

Cena Material Linije izdelkov
Filter

BlenderBottle: 17 izdelkov

BlenderBottle Radian Tritan Full Color 940 ml

BlenderBottle Radian Tritan Full Color 940 ml, Pebble Grey

  • Z mešalcem BlenderBall
  • Ne samo za shake, ampak tudi odlična steklenica za pitje
  • Enostavno dodajanje sestavin skozi steklenico s širokim vratom
€ 20,49

Dostava do 15. oktober

BlenderBottle GoStak™

BlenderBottle GoStak™, Bela

  • 2 x 150 ml posoda
  • brez vrečk in kaosa
€ 15,29

Dostava do 6. oktober

BlenderBottle Sleek Signature 820 ml

BlenderBottle Sleek Signature 820 ml, Aqua Topt Flow

  • z mešalcem BlenderBall
  • enostavno dodajanje sestavin skozi steklenico s širokim vratom
  • s športno zanko za na pot
€ 16,79

Dostava do 15. oktober

BlenderBottle Mantra™ Glass

BlenderBottle Mantra™ Glass, Spruce Green (600 ml)

  • vključen je BlenderBall®
  • vijak
  • brez iztekanja
€ 30,49 (€ 50,82 / l)

Dostava do 6. oktober

BlenderBottle Classic Full Color 590 ml

BlenderBottle Classic Full Color 590 ml, Black

  • Z mešalcem BlenderBall
  • Enostavno dodajanje sestavin skozi steklenico s širokim vratom
  • Vtiskane oznake v mililitrih in unčah
€ 10,19

Dostava do 6. oktober

BlenderBottle Whiskware Stackable Snack Pack

BlenderBottle Whiskware Stackable Snack Pack, Teal

  • snemljiv ročaj
  • za zlaganje
  • varno za pomivalni stroj
€ 14,29

Dostava do 6. oktober

BlenderBottle Pro32 Full Color 940 ml

BlenderBottle Pro32 Full Color 940 ml, Plum

  • Z žogo BlenderBall
  • S praktično elastiko za pritrditev na vrečko
  • Preprost dodatek sestavin zaradi širokega vratu
€ 17,29

Dostava do 6. oktober

BlenderBottle Bottle Brush 2in1

BlenderBottle Bottle Brush 2in1

  • nedrseč ročaj
  • trdne ščetine za trdovratno umazanijo
  • s prilagodljivo mini krtačo
€ 12,19

Dostava do 6. oktober

BlenderBottle Whiskware Pancake Art Kit

BlenderBottle Whiskware Pancake Art Kit

  • BlenderBall metlica je vključena
  • v kompletu sta 2 obliki za palačinke
  • toplotno odporen silikon
€ 24,39 € 30,49

Dostava do 6. oktober

BlenderBottle Pro45 - 1300 ml

BlenderBottle Pro45 -​ 1300 ml, White

  • Z mešalcem BlenderBall
  • Enostavno dodajanje sestavin skozi steklenico s širokim vratom
  • Vtiskane oznake v mililitrih in unčah
€ 19,39

Dostava do 15. oktober

BlenderBottle Sportmixer Fashion Line 590 ml

BlenderBottle Sportmixer Fashion Line 590 ml, Pebble

  • S kroglo BlenderBall
  • Gradbena posoda z mililitri in unčami
  • Preprosto dodajanje sestavin zaradi širokega vratu
€ 15,29

Dostava do 15. oktober

BlenderBottle Radian Thermo nerjaveče jeklo 770 ml

BlenderBottle Radian Thermo nerjaveče jeklo 770 ml, Copper

  • s fleksibilnim, odstranljivim zapestnim pasom
  • hladi do 24 ur
  • odpiranje z navojnim pokrovčkom
€ 35,99

Dostava do 15. oktober

BlenderBottle Marvel® - Radian™ termo nerjaveče jeklo

BlenderBottle Marvel® -​ Radian™ termo nerjaveče jeklo, Spider Man (770 ml)

  • izjemno velika odprtina
  • izdelano iz nerjavečega jekla
  • 100% vodotesno
€ 39,99 (€ 51,94 / l)

Dostava do 15. oktober

BlenderBottle GoStak™

BlenderBottle GoStak™, črna

  • 3 x 40 ml posoda
  • nič več vrečk in kaosa
€ 12,19

Trenutno ni na zalogi

BlenderBottle Classic Full Color 820 ml

BlenderBottle Classic Full Color 820 ml, Pink

  • s kroglico BlenderBall
  • enostavno dodajanje sestavin skozi steklenico s širokim vratom
  • označene mililitrske in unčarske oznake
€ 11,69

Trenutno ni na zalogi

BlenderBottle Pro Series 710 ml

BlenderBottle Pro Series 710 ml, Red (710 ml)

  • iz visoko kakovostne plastike
  • s široko nosilno zanko
  • 100% neprepustnost
€ 15,79 (€ 22,24 / l)

Dostava do 15. oktober

BlenderBottle Tero

BlenderBottle Tero, Black (735 ml)

  • z neopaznim ročajem
  • screw-in & screw-out pokrov
  • ne vsebuje BlenderBall
€ 16,29 (€ 22,16 / l)

Dostava do 15. oktober

Ni navadna flaška:

  • udoben SportLoop za enostaven transport
  • vgrajena skala v ml in inchi, za lažje odmerjanje
  • BPA-free - Eastman Tritan - material zavira vonjave in je primeren za pomivalni stroj
  • staysOpen flip - se med pitjem ne zapira
  • ergonomična odprtina za pitje
  • varnostno zapiralo
  • gumira oprijem, ne drsi
  • blenderball 316 nerjaveče jeklo (medicinsko kirurško jeklo) zagotavlja optimalno mešanje med tresenjem
  • prilega se skoraj vsem držalom v avtu
  • velika odpritna za polnjenje