Hranila za optimalno telesno težo, za moške in ženske

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cena Highlights Znamke Oblika vsebine Za cilje treniranja Alergeni Lastnosti izdelkov Za koga?
Filter

Hujšanje: 1 - 30 od 74 izdelkov

Peeroton Mineral Vitamin Drink

Peeroton Mineral Vitamin Drink, Cranberry (300 g)

  • kot topel in hladen napitek
  • zelo hranilen
  • za potešitev žeje med treningom
€ 17,99 € 29,99 (€ 59,97 / kg)

Dostava do 6. oktober

Dr. med. Ehrenberger - bio in naravni izdelki Bio akacijeva vlakna v prahu

Dr. med. Ehrenberger - bio in naravni izdelki Bio akacijeva vlakna v prahu, 360 g

  • 80% topnih vlaken
  • Tudi za nosečnice, doječe matere in otroke
  • Nevtralen okus
€ 31,99 (€ 88,86 / kg)

Dostava do 6. oktober

pure encapsulations Bromelain DR

pure encapsulations Bromelain DR, 30 kaps.

  • 2400 GDU / g
  • v kislinsko stabilni ovojnici kapsule (DRcaps®)
  • rastlinska kombinacija
€ 22,99 (€ 1.915,83 / kg)

Dostava do 6. oktober

Layenberger Fit+Feelgood Slim Shake

Layenberger Fit+Feelgood Slim Shake, Vanilla Cream (396 g)

  • popoln nadomestek obroka
  • samo cca. 214 kcal na porcijo
  • formula brez glutena in z veliko vlakninami
€ 9,99 (€ 25,23 / kg)

Dostava do 6. oktober

Vilgain Clear Plant Protein

Vilgain Clear Plant Protein, mango in pomaranča (700 g)

  • 75 % rastlinskih beljakovin
  • hidrolizirani grahovi peptidi
  • slajeno s steviol glikozidi
€ 39,99 (€ 57,13 / kg)

Dostava do 6. oktober

Peeroton SLIM Shake

Peeroton SLIM Shake, Čokolada (500 g)

  • sojini proteini, med in jogurt
  • vsebuje vitamine in minerale
  • enostavna uporaba
€ 25,99 (€ 51,98 / kg)

Dostava do 6. oktober

FutuNatura Artičokin sok

FutuNatura Artičokin sok, 500 ml

  • Prehranska dopolnila
  • Različne snovi
  • Z vitaminom C
€ 13,99 (€ 27,98 / l)

Dostava do 6. oktober

SHAPE-LINE Bazična juha

SHAPE-LINE Bazična juha, 500 g

  • s sirotko
  • primerno kot prigrizek
  • vsebuje aminokisline
€ 26,99 (€ 53,98 / kg)

Dostava do 6. oktober

Life Light Najara® proteinski napitek v prahu

Life Light Najara® proteinski napitek v prahu, 500 g

  • z rastlinskimi proteini
  • s koencimom Q10
  • z vitamini, minerali in elementi v sledovih
€ 26,99 (€ 53,98 / kg)

Dostava do 6. oktober

Golden Tree Slim Coffee Booster

Golden Tree Slim Coffee Booster, 15 vreč.

  • 2 visokokakovostna rastlinska izvlečka
  • z L-karnitinom in kromovim pikolinatom
  • brez okusa in vonja
€ 29,49 (€ 1.966,00 / kg)

Dostava do 6. oktober

nu3 Collagen Fit Shake

nu3 Collagen Fit Shake, Cherry Delight (360 g)

  • 5 g kolagen hidrolizata na porcijo
  • min. 22–23 g proteinov na napitek
  • z esencialnimi vitamini in minerali
€ 17,59 € 21,99 (€ 48,86 / kg)

Dostava do 6. oktober

Vitanu Bio Konjak rezanci

Vitanu Bio Konjak rezanci, 270 g

  • 1-2 obroka
  • pripravljeno v samo 3 minutah
  • nizkokalorično in zdravo
€ 2,99 (€ 11,07 / kg)

Dostava do 6. oktober

yfood Tekoči nadomestni obrok Fresh Berry

yfood Tekoči nadomestni obrok Fresh Berry, 0,50 l

  • brez dodanega sladkorja
  • brez glutena in laktoze
  • okus jagodičevja
€ 5,59 (€ 11,18 / l)

Dostava do 6. oktober

Tekoči nadomestni obrok Heavenly Hazelnut

yfood Tekoči nadomestni obrok Heavenly Hazelnut, 0,50 l

  • priročno za na pot
  • brez glutena in laktoze
  • z vitamini in minerali
€ 5,59 (€ 11,18 / l)

Dostava do 6. oktober

yfood Tekoči nadomestni obrok Fruity Mango

yfood Tekoči nadomestni obrok Fruity Mango, 0,50 l

  • visoka vsebnost proteinov
  • brez dodanega sladkorja
  • okus svežega manga
€ 5,59 (€ 11,18 / l)

Dostava do 6. oktober

Sponser Sport Food Whey Isolate 94 Beutel

Sponser Sport Food Whey Isolate 94 Beutel, Neutral (1.500 g)

  • v vrečki, ki jo je mogoče ponovno zapreti
  • z 94% vsebnostjo proteinov
  • brez maščob
€ 99,49 (€ 66,33 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

Sandhya vedi boost

Sandhya vedi boost

  • All-in-One formula
  • z 8 rastlinskimi sestavinami
  • z vitaminom C iz acerole
€ 43,99 (€ 293,27 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

Vilgain Clear Whey Isolate

Vilgain Clear Whey Isolate, breskov fuzz (500 g)

  • vsebnost beljakovin več kot 84 %
  • brez kemičnih sredstev proti penjenju
  • slajeno s steviol glikozidi
€ 29,99 (€ 59,98 / kg)

Dostava do 6. oktober

Golden Tree Nighttime Burn

Golden Tree Nighttime Burn, 30 kaps.

  • vsebuje L-karnitin
  • naravni rastlinski izvlečki
  • obogateno z vitaminoma B6 in B3
€ 24,99 (€ 1.135,91 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sponser Sport Food Whey Isolate 94 425 g Dose

Sponser Sport Food Whey Isolate 94 425 g Dose, Banana (425 g)

  • iz mleka krav, hranjenih s travo
  • z nizko vsebnostjo maščob
  • idealno za vsakodnevno uporabo
€ 37,99 € 39,99 (€ 89,39 / kg)

Dostava do 6. oktober

Kintex Fitnes pas - močan

Kintex Fitnes pas -​ močan

  • praktičen in prenosljiv
  • dimenzije: D: 2,50 m x Š: 15 cm
  • 100% lateks
€ 5,81 € 9,69

Dostava do 6. oktober

SATURO® Balanced Powder

SATURO® Balanced Powder, vanilija (1.400 g)

  • visoko kakovostni rastlinski proteini
  • bogata z vlakninami in vitamini
  • za 14 obrokov
€ 32,99 (€ 23,56 / kg)

Dostava do 6. oktober

Peeroton Power Pack ploščica

Peeroton Power Pack ploščica, Jagode (70 g)

  • z nizkim glikemičnim indeksom
  • zelo okusna
  • brez industrijskega sladkorja
€ 2,65 € 2,79 (€ 37,86 / kg)

Dostava do 6. oktober

FutuNatura Glucomannan Weight Control, glukomanan

FutuNatura Glucomannan Weight Control, glukomanan, 180 kaps.

  • Z glukomananom iz rastline konjak
  • Dopolnjeno z mineralnim kromom
  • Kot nalašč za tiste, ki niso ljubitelji športa
€ 19,99 (€ 183,39 / kg)

Dostava do 6. oktober

SHAPE-LINE Kapsule rabarbare FORTE

SHAPE-LINE Kapsule rabarbare FORTE, 120 kaps.

  • z lubjem sivega oreha
  • z veliko različnimi rastlinskimi snovmi
  • primerno kot tretma za črevesje
€ 57,99 (€ 1.013,81 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

Peeroton Aminokislina 2300

Peeroton Aminokislina 2300, 190 kapsul

  • z 18 aminokislinami
  • vsebuje vitamin B6
  • 190 kapsul
€ 54,39 € 67,99 (€ 435,12 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

Doppelherz aktiv shake za hujšanje

Doppelherz aktiv shake za hujšanje, vanilija (500 g)

  • sojini proteini in mlečni proteini
  • z vitamini in minerali
  • hitra priprava
€ 17,89 (€ 35,78 / kg)

Dostava do 6. oktober

SATURO® Classic Powder

SATURO® Classic Powder, čokolada (1.430 g)

  • narejeno s sojinimi proteini
  • z veliko vitamini in minerali
  • visoka vsebnost proteinov
€ 31,49 (€ 22,02 / kg)

Dostava do 6. oktober

NaturesPlus® Protein Shake Strawberry

NaturesPlus® Protein Shake Strawberry, 1.088 g

  • 14 g rastlinskih proteinov
  • iz graha, riža in soje
  • polnovredno nadomestilo obroka s 99 kalorij
€ 53,49 (€ 49,16 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

Kintex Fitnes pas je izjemno močan

Kintex Fitnes pas je izjemno močan

  • praktičen za pospravit
  • dimenzije: D: 2,50 m x Š: 15 cm
  • 100% lateks
€ 6,11 € 10,19

Dostava do 6. oktober