Prehranska dopolnila in napitki

Napitki

Ali so elektroliti, beljakovine, ogljikovi hidrati, zelenjava ali sadje. Tukaj boste našli naptike v vseh okusih, od A do Ž, zagotovo je nekaj za vsakogar.

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cena Highlights Znamke Oblika vsebine Alergeni Lastnosti izdelkov Ayurvedski izdelki
Filter

Napitki: 1 - 30 od 61 izdelkov

Alnatura Bio sok rdeče pese

Alnatura Bio sok rdeče pese, 1 l

  • matični sok
  • kakovost Naturland
  • vegansko
€ 2,29 (€ 2,29 / l)

Dostava do 6. oktober

Sponser Sport Food Liquid Energy PURE

Sponser Sport Food Liquid Energy PURE, 70 g

  • praktični odmerek
  • idealno tudi za ekipne športe
  • nevtralen okus
€ 3,59 (€ 51,29 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sponser Sport Food Liquid Energy PLUS

Sponser Sport Food Liquid Energy PLUS, Cola-​Lemon (70 g)

  • še posebej za vzdržljivostne športnike
  • vir ogljikovih hidratov
  • v praktični tubi
€ 3,59 (€ 51,29 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sponser Sport Food Liquid Energy PLUS Sachet

Sponser Sport Food Liquid Energy PLUS Sachet, 35 g

  • brez konzervansov
  • nevtralen okus
  • z elektroliti
€ 2,29 (€ 65,43 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio čisti sok rdeče pese, fermentiran z mlečno kislino

Alnatura Bio čisti sok rdeče pese, fermentiran z mlečno kislino, 500 ml

  • pijača in sestavina za druge jedi
  • 100% ekološka pridelava
  • sladko-aromatično z blago kislostjo
€ 1,89 (€ 3,78 / l)

Dostava do 6. oktober

Sponser Sport Food Competition

Sponser Sport Food Competition, Citrus (1.000 g)

  • brez proste fruktoze
  • z Multi-Carb formulo
  • brez kislin
€ 26,99 (€ 26,99 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio korenčkov sok

BIO PRIMO Bio korenčkov sok, 0,50 l

  • matični sok
  • fino pasterizirano
  • oplemeniteno s kančkom limone
€ 1,29 (€ 2,58 / l)

Dostava do 6. oktober

Bio zelenjavni koktajl

BIO PRIMO Bio zelenjavni koktajl, 0,50 l

  • matični sok
  • 85 % paradižnikovega soka
  • oplemeniteno z morsko soljo
€ 1,29 (€ 2,58 / l)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio matični paradižnikov sok

Alnatura Bio matični paradižnikov sok, 500 ml

  • vegansko
  • z morsko soljo
  • izdelano iz italijanskih paradižnikov
€ 1,69 (€ 3,38 / l)

Dostava do 6. oktober

Sponser Sport Food Recovery Shake

Sponser Sport Food Recovery Shake, Chocolate (900 g)

  • visokokakovosten vir beljakovin
  • z vitamini in minerali
  • lahko se pripravi z mlekom ali vodo
€ 33,99 (€ 37,77 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio direktni sok iz kislega zelja - fermentiran z mlečno kislino

Alnatura Bio direktni sok iz kislega zelja -​ fermentiran z mlečno kislino, 500 ml

  • direktni (čisti) sok
  • pitno čisto ali razredčeno
  • z morsko soljo
€ 1,89 (€ 3,78 / l)

Dostava do 6. oktober

Sponser Sport Food Carbo Loader Citrus Orange

Sponser Sport Food Carbo Loader Citrus Orange, 1.200 g

  • z elektroliti
  • pri vzdržljivostnih športih
  • formulacija ogljikovih hidratov
€ 31,99 (€ 26,66 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio direktni korenčkov sok - fermentiran z mlečno kislino

Alnatura Bio direktni korenčkov sok -​ fermentiran z mlečno kislino, 500 ml

  • 100% direktni sok
  • bogat s provitaminom A
  • odlično tudi za kuhanje
€ 1,89 (€ 3,78 / l)

Dostava do 6. oktober

Peeroton CARBO+

Peeroton CARBO+, 600 g

  • hitra dolgotrajna oskrba z energijo
  • z zapletenimi, lahko prebavljivimi ogljikovimi hidrati
  • hitra in skrbna absorbcija
€ 22,39 € 27,99 (€ 37,32 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio zelenjavni sok – iz sveže predelane zelenjave

Alnatura Bio zelenjavni sok – iz sveže predelane zelenjave, 330 ml

  • aromatičen okus
  • s korenčkom, zeleno in rdečo peso
  • za pitje ali kot jušna osnova
€ 1,49 (€ 4,52 / l)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio korenčkov sok

Alnatura Bio korenčkov sok, 1 l

  • matični sok
  • bio kakovost
  • rahlo kiselkast okus
€ 1,99 (€ 1,99 / l)

Dostava do 6. oktober

Amaiva Aloe Vera Bio sok

Amaiva Aloe Vera Bio sok, 1 l

  • 100% neposreden sok
  • s 1200 mg aloveroze
  • brez barvil in konzervansov
€ 23,99 (€ 23,99 / l)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio sok rdeče pese, sveže s polja

Alnatura Bio sok rdeče pese, sveže s polja, 330 ml

  • stisnjeno sveže s polja
  • bio kakovost
  • steklenica z možnostjo ponovnega zapiranja
€ 1,59 (€ 4,82 / l)

Dostava do 6. oktober

Natural Power Dekstroza

Natural Power Dekstroza, 1.000 g

  • enostavni sladkorji
  • čisti ogljikovi hidrati v prahu
  • med vzdržljivostno sejo
€ 7,19 (€ 7,19 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio svež korenčkov sok

Alnatura Bio svež korenčkov sok, 330 ml

  • čisti korenčkov sok
  • 100% ekološka pridelava Demeter
  • steklenica z navojnim pokrovom
€ 1,49 (€ 4,52 / l)

Dostava do 6. oktober

Sponser Sport Food Liquid Energy Salty Sachet

Sponser Sport Food Liquid Energy Salty Sachet, 35 g

  • gel z ogljikovimi hidrati
  • obogaten s 150 mg natrija
  • brez konzervansov
€ 2,29 (€ 65,43 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio paradižnikov sok

BIO PRIMO Bio paradižnikov sok, 0,50 l

  • matični sok
  • fino pasterizirano
  • oplemeniteno z morsko soljo
€ 1,29 (€ 2,58 / l)

Dostava do 6. oktober

Raab Vitalfood GmbH Bio Aloe Vera napitek

Raab Vitalfood GmbH Bio Aloe Vera napitek, 1000 ml (1 l)

  • naravno turobno
  • ročno lupljeno
  • očisti telo
€ 20,99 (€ 20,99 / l)

Dostava do 6. oktober

Mammut Weight Gainer Crash 5000 čokolada

Mammut Weight Gainer Crash 5000 čokolada, 1.400 g

  • z merilno žlico
  • 4-komponentni proteinski kompleks
  • 1400 g praška v vrečki
€ 29,99 (€ 21,42 / kg)

Dostava do 6. oktober

Mammut Weight Gainer Crash 5000

Mammut Weight Gainer Crash 5000, Cookies (4.500 g)

  • optimalno za športnike na vzdržljivost in zmogljivost
  • za pridobivanje telesne teže
  • 3-komponentni beljakovinski kompleks
€ 74,99 (€ 16,66 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

Sponser Sport Food Ultra Competition

Sponser Sport Food Ultra Competition, 800 g

  • individualno odmerljivo
  • nizek glikemični indeks
  • dolgotrajna oskrba z energijo
€ 29,49 (€ 36,86 / kg)

Dostava do 6. oktober

Competition v vrečki za ponovno polnjenje

Sponser Sport Food Competition v vrečki za ponovno polnjenje, Cool Mint (800 g)

  • brez kislin
  • brez laktoze
  • brez dodatkov
€ 19,94 € 20,99 (€ 24,93 / kg)

Dostava do 6. oktober

ZeinPharma D-riboza v prahu

ZeinPharma D-​riboza v prahu, 200 g

  • popolno naraven
  • pridobljeno s fermentacijo kvasovk
  • naravna zaloge ATP
€ 29,99 (€ 149,95 / kg)

Dostava do 6. oktober

FutuNatura 100% Aloe Vera - gel za ptije

FutuNatura 100% Aloe Vera -​ gel za ptije, 500 ml

  • Za pitje ali drgnjenje
  • S koščki celuloze
  • Pasterizirano
€ 13,99 (€ 27,98 / l)

Dostava do 6. oktober

Obsthof Retter Wellness dnevi z granatnim jabolkom 15+3

Obsthof Retter Wellness dnevi z granatnim jabolkom 15+3, 15 + 3 steklenice

  • 100% čist sok
  • hladno stiskano
  • 15 stekleničk + 3 gratis steklničke
€ 119,99 € 147,42 (€ 8,89 / l)

Trenutno ni na zalogi