Naravni zelenjavni in sadni sokovi

Filtriranje in razvrščanje

Cena Highlights Znamke Lastnosti izdelkov
Filter

Zelenjavni/sadni sokovi: 29 izdelkov

Alnatura Bio sok rdeče pese

Alnatura Bio sok rdeče pese, 1 l

  • matični sok
  • kakovost Naturland
  • vegansko
€ 2,06 € 2,29 (€ 2,06 / l)

Dostava do 7. oktober

Bio čisti sok rdeče pese, fermentiran z mlečno kislino

Alnatura Bio čisti sok rdeče pese, fermentiran z mlečno kislino, 500 ml

  • pijača in sestavina za druge jedi
  • 100% ekološka pridelava
  • sladko-aromatično z blago kislostjo
€ 1,70 € 1,89 (€ 3,40 / l)

Dostava do 7. oktober

Bio korenčkov sok

BIO PRIMO Bio korenčkov sok, 0,50 l

  • matični sok
  • fino pasterizirano
  • oplemeniteno s kančkom limone
€ 1,16 € 1,29 (€ 2,32 / l)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio matični paradižnikov sok

Alnatura Bio matični paradižnikov sok, 500 ml

  • vegansko
  • z morsko soljo
  • izdelano iz italijanskih paradižnikov
€ 1,52 € 1,69 (€ 3,04 / l)

Dostava do 7. oktober

Bio zelenjavni koktajl

BIO PRIMO Bio zelenjavni koktajl, 0,50 l

  • matični sok
  • 85 % paradižnikovega soka
  • oplemeniteno z morsko soljo
€ 1,16 € 1,29 (€ 2,32 / l)

Dostava do 7. oktober

Bio direktni sok iz kislega zelja - fermentiran z mlečno kislino

Alnatura Bio direktni sok iz kislega zelja -​ fermentiran z mlečno kislino, 500 ml

  • direktni (čisti) sok
  • pitno čisto ali razredčeno
  • z morsko soljo
€ 1,70 € 1,89 (€ 3,40 / l)

Dostava do 7. oktober

Bio direktni korenčkov sok - fermentiran z mlečno kislino

Alnatura Bio direktni korenčkov sok -​ fermentiran z mlečno kislino, 500 ml

  • 100% direktni sok
  • bogat s provitaminom A
  • odlično tudi za kuhanje
€ 1,70 € 1,89 (€ 3,40 / l)

Dostava do 13. oktober

Bio zelenjavni sok – iz sveže predelane zelenjave

Alnatura Bio zelenjavni sok – iz sveže predelane zelenjave, 330 ml

  • aromatičen okus
  • s korenčkom, zeleno in rdečo peso
  • za pitje ali kot jušna osnova
€ 1,34 € 1,49 (€ 4,06 / l)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio korenčkov sok

Alnatura Bio korenčkov sok, 1 l

  • matični sok
  • bio kakovost
  • rahlo kiselkast okus
€ 1,79 € 1,99 (€ 1,79 / l)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio sok rdeče pese, sveže s polja

Alnatura Bio sok rdeče pese, sveže s polja, 330 ml

  • stisnjeno sveže s polja
  • bio kakovost
  • steklenica z možnostjo ponovnega zapiranja
€ 1,43 € 1,59 (€ 4,33 / l)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio svež korenčkov sok

Alnatura Bio svež korenčkov sok, 330 ml

  • čisti korenčkov sok
  • 100% ekološka pridelava Demeter
  • steklenica z navojnim pokrovom
€ 1,34 € 1,49 (€ 4,06 / l)

Dostava do 7. oktober

Bio paradižnikov sok

BIO PRIMO Bio paradižnikov sok, 0,50 l

  • matični sok
  • fino pasterizirano
  • oplemeniteno z morsko soljo
€ 1,16 € 1,29 (€ 2,32 / l)

Dostava do 7. oktober

Bio Think Pink Smoothie

BIO PRIMO Bio Think Pink Smoothie, 250 ml

  • jabolko, grozdje, banana in še mnogo več
  • v steklenici
  • praktično za na pot in med obroki
€ 2,15 € 2,39 (€ 8,60 / l)

Dostava do 7. oktober

Obsthof Retter Wellness dnevi z granatnim jabolkom 15+3

Obsthof Retter Wellness dnevi z granatnim jabolkom 15+3, 15 + 3 steklenice

  • 100% čist sok
  • hladno stiskano
  • 15 stekleničk + 3 gratis steklničke
€ 119,99 € 147,42 (€ 8,89 / l)

Trenutno ni na zalogi

Obsthof Retter Superfruit sok bio granatno jabolko

Obsthof Retter Superfruit sok bio granatno jabolko, 750 ml

  • 100% čist sok
  • nefiltriran; brez dodatkov
  • sadno svež okus
€ 7,37 € 8,19 (€ 9,83 / l)

Trenutno ni na zalogi

Bio sok kislega zelja

BIO PRIMO Bio sok kislega zelja, 0,50 l

  • matični sok
  • oplemeniteno z morsko soljo
  • delno mlečno fermentirano
€ 1,07 € 1,19 (€ 2,14 / l)

Dostava do 7. oktober

Biotta Breuss zelenjavni sok Bio

Biotta Breuss zelenjavni sok Bio, 500 ml

  • vir kalija
  • nežno in sveže stisnjen
  • sok iz 672g zelenjave
€ 4,89 (€ 9,78 / l)

Trenutno ni na zalogi

Alnatura Bio zelenjavni sok

Alnatura Bio zelenjavni sok, 500 ml

  • direktni sok
  • rafinirano z zeliščno soljo
  • idealno za juhe in omake
€ 1,70 € 1,89 (€ 3,40 / l)

Dostava do 13. oktober

Biotta Classic zelena, bio

Biotta Classic zelena, bio, 500 ml

  • sveže stisnjen sok iz bio zelene
  • posebej intenziven okus
  • naravni kalij
€ 4,89 (€ 9,78 / l)

Trenutno ni na zalogi

Biotta Classic sok rdeče pese, bio

Biotta Classic sok rdeče pese, bio, 500 ml

  • iz biološke pridelave
  • direktno iz polja v steklenico
  • pasterizirano
€ 3,89 (€ 7,78 / l)

Trenutno ni na zalogi

Bio sok rdeče pese

BIO PRIMO Bio sok rdeče pese, 0,50 l

  • matični sok
  • fino pasterizirano
  • delno mlečno fermentirano
€ 1,16 € 1,29 (€ 2,32 / l)

Dostava do 7. oktober

Biotta Classic kislo zelje, bio

Biotta Classic kislo zelje, bio, 500 ml

  • vir naravnega vitamina C
  • brez umetnih dodatkov
  • identičen okus
€ 3,89 (€ 7,78 / l)

Trenutno ni na zalogi

Biotta Classic krompir, bio

Biotta Classic krompir, bio, 500 ml

  • iz svežega bio krompirja
  • izredno blag okus
  • pasterizirano
€ 4,89 (€ 9,78 / l)

Trenutno ni na zalogi

Bio Hello Yellow Smoothie

BIO PRIMO Bio Hello Yellow Smoothie, 250 ml

  • z banano, ananasom in kokosom
  • v steklenici
  • praktično za na pot in med obroki
€ 2,15 € 2,39 (€ 8,60 / l)

Razprodano

Biotta Bio Paradižnikov sok

Biotta Bio Paradižnikov sok, 500 ml

  • iz na soncu dozorelih stisnjenih bio paradižnikov
  • popolnima naravni sok
  • odličnega okusa
€ 3,89 (€ 7,78 / l)

Trenutno ni na zalogi

Biotta Classic zelenjavni koktajl, bio

Biotta Classic zelenjavni koktajl, bio, 500 ml

  • naravno vsebovan vitamin A
  • lahko se kombinira na več načinov
  • idealno za kombiniranje ob dnevih sokov
€ 3,89 (€ 7,78 / l)

Trenutno ni na zalogi

Biotta Classic korenje, bio

Biotta Classic korenje, bio, 500 ml

  • sveže nabrano stisnjeno korenje
  • vsebuje naravni vitamin A
  • pasterizirano
€ 4,29 (€ 8,58 / l)

Trenutno ni na zalogi

Biotta Breuss, bio

Biotta Breuss, bio, 500 ml

  • originalni recept po Rudolfu Breussu
  • 100 % certificirani bio zelenjavni sokovi
  • naravni vir kalija, brez dodane soli
€ 4,39 (€ 8,78 / l)

Trenutno ni na zalogi

Biotta Post z bio sokom 2

Biotta Post z bio sokom 2, 500 ml

  • slastnega okusno
  • z dragocenimi vlakni
  • idealno za drugo polovico dneva
€ 4,89 (€ 9,78 / l)

Trenutno ni na zalogi