naravni geli za prhanje in dodatki za kopeli

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cena Highlights Znamke Oblika vsebine Lastnosti izdelkov Ayurvedski izdelki
Filter

Prhanje in kopel: 1 - 30 od 256 izdelkov

Tekoča emulzija za prhanje brez mila Pentavitin® - polnilna vrečka

Sebamed Tekoča emulzija za prhanje brez mila Pentavitin® -​ polnilna vrečka, 400 ml

  • za občutljivo kožo
  • s pantenolom in glicerinom
  • nežna čistilna formula
€ 6,59 (€ 16,48 / l)

Dostava do 6. oktober

Tekoča emulzija za prhanje z olivnim oljem - polnilo

Sebamed Tekoča emulzija za prhanje z olivnim oljem -​ polnilo, 400 ml

  • za občutljivo in zahtevno kožo
  • posebej blag in nežen
  • pH vrednost 5,5
€ 6,59 (€ 16,48 / l)

Dostava do 6. oktober

Zechsal Blagodejna kopel

Zechsal Blagodejna kopel, 2 kg

  • Za vse tipe kože
  • Čisti magnezijevi kosmiči
  • Tudi za kožne glivice
€ 23,49 (€ 11,75 / kg)

Dostava do 6. oktober

Magnezijevimi kosmiči v pakiranju za ponovno polnitev

Zechsal Magnezijevimi kosmiči v pakiranju za ponovno polnitev, 4 kg

  • Naravni dodatek za kopel
  • Lahko ga priročno napolnite v pločevinke
  • Idealno pred spanjem
€ 30,49 (€ 7,62 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sebamed Sport gel za prhanje 3 v 1

Sebamed Sport gel za prhanje 3 v 1, 400 ml

  • za občutljivo in obremenjeno kožo
  • za uporabo na koži, laseh in obrazu
  • osvežilno in revitalizirajoče
€ 6,09 (€ 15,23 / l)

Dostava do 13. oktober

Sebamed Gel za tuširanje z morsko soljo

Sebamed Gel za tuširanje z morsko soljo, 400 ml

  • za suho in občutljivo kožo
  • blaga negovalna formula s 3 % morske soli
  • stabilizira ravnovesje vlage
€ 5,09 (€ 12,73 / l)

Dostava do 6. oktober

Sebamed Osvežilni gel za prhanje

Sebamed Osvežilni gel za prhanje, 400 ml

  • za občutljivo kožo
  • blago in osvežujoče
  • z alantoinom in mlečno kislino
€ 5,09 (€ 12,73 / l)

Dostava do 13. oktober

Sebamed Vital gel za prhanje in peneča kopel

Sebamed Vital gel za prhanje in peneča kopel, 400 ml

  • za občutljivo kožo
  • z alantoinom
  • nežno čisti kožo
€ 5,09 (€ 12,73 / l)

Dostava do 6. oktober

DR. BRONNER'S Naravno milo 18in1 - vrtnica

DR. BRONNER'S Naravno milo 18in1 -​ vrtnica, 475 ml

  • za vse tipe kože in las
  • za tuširanje, umivanje rok in drugo
  • s kombinacijo negovalnih olj
€ 19,29 (€ 40,61 / l)

Dostava do 6. oktober

Aroma negovalna pena za kopanje "Goodbye Stress"

Kneipp Aroma negovalna pena za kopanje "Goodbye Stress", 400 ml

  • vodna meta in rožmarin
  • dolgo obstojna pena
  • veganska formula
€ 4,49 (€ 11,23 / l)

Dostava do 6. oktober

Kneipp Blagodejna kopel za sprostitev mišic

Kneipp Blagodejna kopel za sprostitev mišic, 100 ml

  • za vse tipe kože
  • grelni izvleček arnike
  • izbrana eterična olja
€ 4,59 (€ 45,90 / l)

Dostava do 6. oktober

Sebamed Wellness gel za prhanje

Sebamed Wellness gel za prhanje, 200 ml

  • za občutljivo kožo
  • z izvlečkom lokvanja
  • za vsakodnevno uporabo
€ 2,99 (€ 14,95 / l)

Dostava do 6. oktober

tetesept Morska sol  "Sproščanje mišic"

tetesept Morska sol "Sproščanje mišic", 750 g

  • 100 % čista morska sol
  • neguje kožo
  • z naravnimi eteričnimi olji
€ 9,99 (€ 13,32 / kg)

Dostava do 6. oktober

Kneipp Blagodejna kopel za dobro počutje hrbta

Kneipp Blagodejna kopel za dobro počutje hrbta, 100 ml

  • za vse tipe kože
  • prijetna toplota
  • za hrbet, vrat in ramena
€ 4,59 (€ 45,90 / l)

Dostava do 6. oktober

Sebamed Olje za tuširanje

Sebamed Olje za tuširanje, 200 ml

  • za občutljivo in suho kožo
  • rahlo peneča se emulzija
  • z naravnim lecitinom in avokadovim oljem
€ 4,49 (€ 22,45 / l)

Dostava do 6. oktober

Sebamed Krema za prhanje

Sebamed Krema za prhanje, 200 ml

  • za občutljivo in suho kožo
  • z micelarnim kompleksom
  • naravna pH vrednost
€ 4,09 (€ 20,45 / l)

Dostava do 6. oktober

Kneipp Kristali za kopel "Sprostitev mišic"

Kneipp Kristali za kopel "Sprostitev mišic", 60 g

  • z izvlečkom arnike
  • brez silikona in mineralnih olj
  • visok delež soli iz globinskih najdišč
€ 0,89 (€ 14,83 / kg)

Dostava do 20. oktober

Ice Fit Sports Shower Gel

Sport LAVIT Ice Fit Sports Shower Gel, 250 ml

  • nevtralni pH
  • za vse tipe kože
  • mentolno-kofeinski kompleks
€ 9,09 (€ 36,36 / l)

Dostava do 6. oktober

Kneipp Kristali za kopel "Goodbye Stress"

Kneipp Kristali za kopel "Goodbye Stress", 60 g

  • z vodno meto in rožmarinom
  • visok delež globoko izkopane soli
  • veganska formula
€ 0,84 € 0,89 (€ 14,00 / kg)

Dostava do 6. oktober

Trdo sredstvo za umivanje brez mila z olivnim oljem

Sebamed Trdo sredstvo za umivanje brez mila z olivnim oljem, 150 g

  • za občutljivo in problematično kožo
  • vlaži
  • brez mikroplastike
€ 3,09 (€ 20,60 / kg)

Dostava do 6. oktober

Negovalna oljna kopel "Mandljevi cvetovi za mehko kožo"

Kneipp Negovalna oljna kopel "Mandljevi cvetovi za mehko kožo", 100 ml

  • za suho, občutljivo kožo
  • s 94 % čistega mandljevega olja
  • vegansko in brez mineralnih olj
€ 4,59 (€ 45,90 / l)

Dostava do 6. oktober

Zechsal Hair & Body Wash

Zechsal Hair & Body Wash, 500 ml

  • Za vse tipe kože in las
  • Rahlo dodelana dišava
  • Z magnezijem in irskim mahom
€ 28,49 (€ 56,98 / l)

Dostava do 6. oktober

JV Cosmetics BromEx Foamer®

JV Cosmetics BromEx Foamer®, 150 ml

  • zmanjša neprijeten telesni vonj
  • odpravlja in blokira razvoj bakterij
  • primeren za celotno telo
€ 13,49 € 22,49 (€ 89,93 / l)

Dostava do 6. oktober

Dr. Töth Bazični šampon in gel za prhanje

Dr. Töth Bazični šampon in gel za prhanje, 200 ml

  • neguje nežno, brez draženja kože
  • obogaten z močjo sonca
  • krepi lase
€ 21,49 (€ 107,45 / l)

Dostava do 6. oktober

Kneipp Kristali za penečo kopel "Izklop"

Kneipp Kristali za penečo kopel "Izklop", 80 g

  • razvajanje za vsak tip kože
  • s plumerijo in moringo
  • eksotičen vonj
€ 1,29 (€ 16,13 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sebamed Čistilna emulzija brez mila Pentavitin®

Sebamed Čistilna emulzija brez mila Pentavitin®, 200 ml

  • za občutljivo kožo
  • brez mikroplastike
  • s pantenolom
€ 3,69 (€ 18,45 / l)

Dostava do 6. oktober

ZECHSallSPORT Magnezijevi kosmiči

Zechsal ZECHSallSPORT Magnezijevi kosmiči, 1,10 kg

  • Zadostuje za približno 8 kopeli za noge ali 2 polni kopeli
  • Čisti magnezijevi kosmiči z OptiMSM
  • Sprošča mišice
€ 19,29 (€ 17,54 / kg)

Dostava do 6. oktober

Naturkind peneča kopel "Policijska sirena"

Kneipp Naturkind peneča kopel "Policijska sirena", 40 ml

  • za občutljivo otroško kožo
  • čudovita pena
  • naraven vonj borovnic
€ 0,79 (€ 19,75 / l)

Dostava do 6. oktober

Kneipp Kristali za kopel "Globoka sprostitev"

Kneipp Kristali za kopel "Globoka sprostitev", 60 g

  • veganska formula
  • brez silikonskih olj
  • visok delež globinsko najdene soli
€ 0,89 (€ 14,83 / kg)

Dostava do 6. oktober

Kneipp Kristali za kopel "Dobro počutje hrbta"

Kneipp Kristali za kopel "Dobro počutje hrbta", 600 g

  • z izvlečkom vražjega kremplja
  • naravna eterična olja
  • s solmi iz globokih podzemnih nahajališč
€ 7,59 (€ 12,65 / kg)

Dostava do 6. oktober