DR. BRONNER'S ALL-ONE!

Biorazgradljiva mila in izdelki za osebno nego

Ameriška blagovna znamka DR. BRONNER'S je na trgu prisotna že od leta 1858. Podjetje se je skozi obdobja spreminjalo in razvijalo. Danes se ukvarjajo s proizvodnjo biorazgradljivih in naravnih izdelkov za nego in čiščenje telesa.

Filtriranje in razvrščanje

Cena Tip kože Lastnosti izdelkov Za koga?
Filter

DR. BRONNER'S: 19 izdelkov

DR. BRONNER'S Naravno milo 18in1 - vrtnica

DR. BRONNER'S Naravno milo 18in1 -​ vrtnica, 475 ml

  • za vse tipe kože in las
  • za tuširanje, umivanje rok in drugo
  • s kombinacijo negovalnih olj
€ 19,29 (€ 40,61 / l)

Dostava do 6. oktober

DR. BRONNER'S Sprej za higieno rok - poprova meta

DR. BRONNER'S Sprej za higieno rok -​ poprova meta, 60 ml

  • za vse tipe kože
  • vsebnost alkohola: 62 %
  • popoln za na pot
€ 7,19 (€ 119,83 / l)

Dostava do 6. oktober

DR. BRONNER'S Naravno milo 18in1 - poprova meta

DR. BRONNER'S Naravno milo 18in1 -​ poprova meta, 60 ml

  • za vsak tip kože in las
  • z eteričnim oljem
  • za lep začetek dneva
€ 4,79 (€ 79,83 / l)

Dostava do 6. oktober

DR. BRONNER'S Zobna pasta - poprova meta

DR. BRONNER'S Zobna pasta -​ poprova meta, 105 ml

  • nežno čiščenje in nega
  • 100% se reciklira
  • brez fluorida
€ 11,19 (€ 106,57 / l)

Dostava do 6. oktober

DR. BRONNER'S Naravno milo 18in1 - sivka

DR. BRONNER'S Naravno milo 18in1 -​ sivka, 475 ml

  • za vse tipe kože in las
  • za tuširanje, umivanje rok in drugo
  • z vonjem sivke
€ 19,29 (€ 40,61 / l)

Dostava do 6. oktober

Tekoče milo Bio Sugar Soap - poprova meta

DR. BRONNER'S Tekoče milo Bio Sugar Soap -​ poprova meta, 355 ml

  • za vse tipe kože in las
  • čisti roke, obraz, telo in lase
  • vlaži
€ 18,09 (€ 50,96 / l)

Dostava do 6. oktober

DR. BRONNER'S Naravno milo 18in1 - Baby-Mild

DR. BRONNER'S Naravno milo 18in1 -​ Baby-​Mild, 240 ml

  • za vse tipe kože in las
  • brez eteričnih olj in dišav
  • za vsakdanjo uporabo
€ 12,19 (€ 50,79 / l)

Dostava do 6. oktober

DR. BRONNER'S Trdo milo - sivka

DR. BRONNER'S Trdo milo -​ sivka, 140 g

  • za vse tipe kože in las
  • z eteričnim oljem
  • naravno milo
€ 6,39 (€ 45,64 / kg)

Dostava do 6. oktober

DR. BRONNER'S Naravno milo 18in1 - mandelj

DR. BRONNER'S Naravno milo 18in1 -​ mandelj, 60 ml

  • za vse tipe kože in las
  • vsestransko uporaben
  • z naravnimi negovalnimi olji
€ 4,79 (€ 79,83 / l)

Dostava do 6. oktober

Naravno milo 18in1 - citrusi in pomaranča

DR. BRONNER'S Naravno milo 18in1 -​ citrusi in pomaranča, 475 ml

  • za vse tipe kože in las
  • z eteričnimi olji
  • za tuširanje, umivanje rok in pranje glave
€ 19,29 (€ 40,61 / l)

Dostava do 6. oktober

DR. BRONNER'S Naravno milo 18in1 - češnjevi cvetovi

DR. BRONNER'S Naravno milo 18in1 -​ češnjevi cvetovi, 60 ml

  • za vse tipe kože in las
  • prijeten cvetlični vonj
  • z negovalnimi olji
€ 4,79 (€ 79,83 / l)

Dostava do 6. oktober

Tekoče milo Bio Sugar Soap -  nevtralno, brez dišav

DR. BRONNER'S Tekoče milo Bio Sugar Soap -​ nevtralno, brez dišav, 710 ml

  • za vse tipe kože in las
  • brez eteričnih olj
  • kremasta konsistenca
€ 28,99 (€ 40,83 / l)

Dostava do 6. oktober

DR. BRONNER'S Tekoče milo Bio Sugar Soap - čajevec

DR. BRONNER'S Tekoče milo Bio Sugar Soap -​ čajevec, 710 ml

  • za vse tipe kože in las
  • biorazgradljivo
  • "All-in-one" naravno milo
€ 28,99 (€ 40,83 / l)

Dostava do 6. oktober

DR. BRONNER'S Naravno milo 18in1 - evkaliptus

DR. BRONNER'S Naravno milo 18in1 -​ evkaliptus, 60 ml

  • 100% biorazgradljivo
  • topla, sprostitvena dišava
  • za tuširanje, umivanje rok in drugo
€ 4,79 (€ 79,83 / l)

Dostava do 6. oktober

DR. BRONNER'S Naravno milo 18in1 - čajevec

DR. BRONNER'S Naravno milo 18in1 -​ čajevec, 475 ml

  • za vse tipe kože in las
  • z negujočimi rastlinskimi olji
  • topel začimbni vonj
€ 19,29 (€ 40,61 / l)

Dostava do 6. oktober

Naravno milo 18in1 - sandalovina in jasmin

DR. BRONNER'S Naravno milo 18in1 -​ sandalovina in jasmin, 240 ml

  • za vse tipe kože in las
  • tople in lesne note
  • s svežim, cvetličnim vonjem
€ 12,19 (€ 50,79 / l)

Dostava do 6. oktober

DR. BRONNER'S Magic Balm Baby-Mild

DR. BRONNER'S Magic Balm Baby-​Mild, 60 g

  • za vse tipe kože
  • za roke, obraz in telo
  • idealn tudi v vetrovnem vremenu
€ 14,29 (€ 238,17 / kg)

Trenutno ni na zalogi

DR. BRONNER'S Tekoče milo Bio Sugar Soap - sivka

DR. BRONNER'S Tekoče milo Bio Sugar Soap -​ sivka, 710 ml

  • za vse tipe kože in las
  • čisti obraz, roke, telo in lase
  • idealno tudi za otroke
€ 28,99 (€ 40,83 / l)

Trenutno ni na zalogi

DR. BRONNER'S Set držalo za milo in milo

DR. BRONNER'S Set držalo za milo in milo

  • 1x magnetno držalo za milo
  • 1x trdno milo limona in pomaranča, 140 g
€ 14,29

Trenutno ni na zalogi