Prehranska dopolnila in izdelki za nego znamke FITNE Health Care

Ortomolekularna prehranska dopolnila in naravna kozmetika

Filtriranje in razvrščanje

Cena Highlights Oblika vsebine Alergeni Lastnosti izdelkov Dobro za
Filter

FITNE Health Care: 16 izdelkov

FITNE Health Care Bazične kap

FITNE Health Care Bazične kap, 90 kaps.

  • optimizirano s sokom pšenične trave in rdeče pese
  • s sekundarnimi rastlinskimi spojinami
  • 100 % vegansko
€ 11,93 € 19,89 (€ 187,87 / kg)

Dostava do 6. oktober

FITNE Health Care Meno Balance

FITNE Health Care Meno Balance, 60 kaps.

  • Na rastlinski osnovi
  • Še posebej za ženske
  • S pomembnimi vitamini skupine B
€ 19,89 (€ 473,57 / kg)

Dostava do 6. oktober

ACE + selen + cink in olje semen črne kumine

FITNE Health Care ACE + selen + cink in olje semen črne kumine, 60 kaps.

  • s povsem naravnim oljem črne kumine
  • nežno hladno stiskano
  • zadostuje 1 kapsula na dan
€ 16,99 (€ 510,21 / kg)

Dostava do 6. oktober

FITNE Health Care Hranilni kompleks za hrustanec in kosti

FITNE Health Care Hranilni kompleks za hrustanec in kosti, 60 kaps.

  • S kompleksom Panmol-B
  • Optimizirano z vitaminom C
  • Za vegetarijance in vegane
€ 15,19 € 18,99 (€ 374,14 / kg)

Dostava do 6. oktober

FITNE Health Care Kalcij Plus

FITNE Health Care Kalcij Plus, 30 kaps.

  • 100% naravno
  • Brez glutena in laktoze
  • Samo 1 kapsula na dan
€ 7,99 (€ 341,45 / kg)

Dostava do 6. oktober

FITNE Health Care Vitamin B Kompleks

FITNE Health Care Vitamin B Kompleks, 90 kaps.

  • Z vsemi 8 vitamini B skupine
  • Izdelano iz sadik kvinoje
  • Primerno za vegane
€ 23,74 € 24,99 (€ 427,75 / kg)

Dostava do 6. oktober

FITNE Health Care Železov kompleks

FITNE Health Care Železov kompleks, 30 kaps.

  • Z vitaminom C iz acerole
  • Organski baker
  • Za vsakodnevne potrebe
€ 9,99 (€ 1.051,58 / kg)

Dostava do 6. oktober

FITNE Health Care Hranilni kompleks za živce

FITNE Health Care Hranilni kompleks za živce, 60 kaps.

  • Kompleks Panmol B
  • Optimizirano z minerali
  • Primerno za vegetarijance in vegane
€ 17,99 (€ 458,93 / kg)

Dostava do 6. oktober

FITNE Health Care Ognjičevo mazilo Bio

FITNE Health Care Ognjičevo mazilo Bio, 75 ml

  • Hranljivo bio oljčno olje
  • Za močno obremenjeno kožo
  • V praktični tubi
€ 7,29 (€ 97,20 / l)

Dostava do 6. oktober

FITNE Health Care Magnezij + vitamin E

FITNE Health Care Magnezij + vitamin E, 60 kaps.

  • magnezij iz magnezijevega oksida
  • z naravnim vitaminom E
  • brez glutena, brez laktoze in vegansko
€ 10,99 (€ 274,75 / kg)

Dostava do 6. oktober

FITNE Health Care Bazična kopel

FITNE Health Care Bazična kopel, 400 g

  • brez površinsko aktivnih snovi
  • globinsko, nežno čiščenje kože
  • z jojobinim oljem
€ 12,23 € 15,29 (€ 30,58 / kg)

Dostava do 6. oktober

FITNE Health Care Bazični losjon za telo

FITNE Health Care Bazični losjon za telo, 200 ml

  • Občutljiva tekstura
  • Vlažilno
  • Za občutek gladke kože
€ 8,07 € 10,09 (€ 40,35 / l)

Dostava do 6. oktober

FITNE Health Care Bazični balzam za prhanje

FITNE Health Care Bazični balzam za prhanje, 200 ml

  • Izredno nežno čiščenje
  • Za občutek gladke in mehke kože
  • Optimalen učinek vlage
€ 8,15 € 10,19 (€ 40,75 / l)

Dostava do 6. oktober

FITNE Health Care Hranilni kompleks - imunski sistem

FITNE Health Care Hranilni kompleks -​ imunski sistem, 60 kaps.

  • Z vitaminom C in cinkom
  • Vitamini skupine B iz sadik kvinoje
  • Primerno za vegetarijance in vegane
€ 10,79 € 17,99 (€ 508,96 / kg)

Dostava do 6. oktober

FITNE Health Care FemBalance

FITNE Health Care FemBalance, 60 kaps.

  • vsebuje vitamin B6 in cink
  • z navadno konopljiko in žafranom
  • veganske kapsule
€ 9,99 (€ 228,08 / kg)

Dostava do 6. oktober

FITNE Health Care Sklepi

FITNE Health Care Sklepi, 60 kaps.

  • z vitaminoma C in E, cinkom in selenom
  • vsebuje glukozamin in hondroitin
  • brez glutena in laktoze
€ 16,89 (€ 543,09 / kg)

Dostava do 6. oktober

FITNE Health Care Hranilni kompleks za kožo, lase in nohte

FITNE Health Care Hranilni kompleks za kožo, lase in nohte, 120 kaps.

  • s cinkom, selenom in silicijem
  • vsebuje vseh 8 vitaminov skupine B
  • 100 % veganska formula
€ 19,89 (€ 474,70 / kg)

Dostava do 6. oktober