IronMaxx športna prehrana

Tukaj boste našli vse, kar potrebujete kot "športnik", za dobro ponudbo hranil - od beljakovin in aminokislino, pa do kreatina in energije, ter vitaminov in mineralov!

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cena Za cilje treniranja Alergeni Lastnosti izdelkov
Filter

IronMaxx: 1 - 30 od 38 izdelkov

ironMaxx 100% Whey Protein

ironMaxx 100% Whey Protein, banana-​jogurt (900 g)

  • visoka vsebnost beljakovin do 80 %
  • optimalna topnost v vodi
  • celoten nabor aminokislin
€ 39,89 € 41,99 (€ 44,32 / kg)

Dostava do 6. oktober

ironMaxx Vegan 30 Bar

ironMaxx Vegan 30 Bar, Chocolate (35 g)

  • 26 % proteinov na ploščico
  • brez palmovega olja
  • veganska formula
€ 0,99 (€ 28,29 / kg)

Dostava do 6. oktober

ironMaxx Zenith 50 High Protein ploščica

ironMaxx Zenith 50 High Protein ploščica, Brownie Chocolate Crisp (45 g)

  • 50% vsebnost beljakovin
  • Nizka vsebnost sladkorja
  • Različni okusi
€ 1,99 (€ 44,22 / kg)

Dostava do 6. oktober

ironMaxx Protein 30 ploščice

ironMaxx Protein 30 ploščice, čokolada (35 g)

  • Različni okusi
  • Senzacionalni okusi
  • Narejeno s 5 dragocenimi vitamini
€ 0,99 (€ 28,29 / kg)

Dostava do 6. oktober

ironMaxx Hellfire® Box

ironMaxx Hellfire® Box, 60 kaps.

  • z izvlečkom zelenega čaja
  • vsebuje kofein, Yerba Mate, Gurana in Niacin
€ 17,89 (€ 275,23 / kg)

Dostava do 6. oktober

ironMaxx Proteinska krema

ironMaxx Proteinska krema, Choc Almond (250 g)

  • nizka vrednost ogljikovih hidratov
  • brez glutena
  • nizka vsebnost sladkorja
€ 5,99 (€ 23,96 / kg)

Dostava do 6. oktober

ironMaxx 100% Whey Protein 500 g vrečka

ironMaxx 100% Whey Protein 500 g vrečka, Jagoda (500 g)

  • vsebnost proteinov do 80 %
  • odličen aminokislinski profil
  • popolna topnost brez grudic
€ 25,99 (€ 51,98 / kg)

Dostava do 6. oktober

ironMaxx XXL merilna žlica

ironMaxx XXL merilna žlica, Pink

  • pomemben dodatek
  • optimalno za uporabo proteinskega praška
  • s skalo
€ 1,98 € 2,09

Dostava do 6. oktober

ironMaxx Green Amino

ironMaxx Green Amino, 550 kaps.

  • 100% encimsko
  • dragocen sirotkin beljakovinski, hidrolizat
  • brez okusa
€ 44,49 (€ 118,64 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

ironMaxx BCAAs + Glutamin 1200

ironMaxx BCAAs + Glutamin 1200, 260 kaps.

  • več vsebine in aktivnih sestavin od običajnih kapsul
  • optimizirano z vitaminom B6
  • brez umetnih barvil in konzervansov
€ 35,99 (€ 100,62 / kg)

Dostava do 6. oktober

ironMaxx Amino tirozin

ironMaxx Amino tirozin, 130 kaps.

  • s 2100 mg tirozina na porcijo
  • brez sladkorja in maščob
  • brez okusa
€ 22,49 (€ 204,45 / kg)

Dostava do 6. oktober

ironMaxx Collagen + Vitamin C Liquid

ironMaxx Collagen + Vitamin C Liquid, 1.000 ml

  • tekoči facelift
  • okus po mirabelle slivah
  • 1000 ml koncentrata
€ 29,99 (€ 29,99 / l)

Dostava do 6. oktober

ironMaxx Guarana Active

ironMaxx Guarana Active, 100 kaps.

  • brez maščob in ogljikovih hidratov
  • za šport, moč in zmogljivost in vzdržljivost
  • za intenzivnejše in daljše vadbe
€ 23,99 (€ 266,56 / kg)

Dostava do 6. oktober

ironMaxx Water Gallon Matt

ironMaxx Water Gallon Matt, Frosted-​Grey (2.200 ml)

  • merilna skala do 2200 ml
  • tesnilo z navojnim pokrovom
  • z ergonomskim ročajem za nošenje
€ 20,49 (€ 9,31 / l)

Dostava do 6. oktober

ironMaxx Maca Origin 1300

ironMaxx Maca Origin 1300, 260 kaps.

  • čist, zeliščni ekstrakt iz Peruja
  • odlična kakovost surovin
  • optimalno v fazi nadgradnje mišične mase
€ 44,99 (€ 118,39 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

ironMaxx Arginin Simplex 800

ironMaxx Arginin Simplex 800, 130 kaps.

  • arginin simplex 800 v obliki kapsul
  • z več kot 3700mg L-arginina na porcijo
  • brez dodanih ogljikovih hidratov ali kofeina
€ 20,99 (€ 182,52 / kg)

Dostava do 6. oktober

ironMaxx Arginin Simplex 1200

ironMaxx Arginin Simplex 1200, 260 kaps.

  • več kot 4400 mg L-arginina na porcijo
  • več vsebine in učinkovin v primerjavi z dosedanjimi kapsulami
  • brez dodatnih ogljikovih hidratov ali kofeina
€ 37,99 (€ 115,12 / kg)

Dostava do 6. oktober

ironMaxx Maltodekstrin

ironMaxx Maltodekstrin, 2.000 g

  • odličen Weight Gainer
  • da napolnite zaloge glikogena
  • optimalno v fazi nadgradnje mišične mase
€ 20,89 € 21,99 (€ 10,45 / kg)

Dostava do 6. oktober

ironMaxx AminoCraft Liquid

ironMaxx AminoCraft Liquid, pomaranča-​marakuja (1.000 ml)

  • 1 steklenica ustreza približno 500 g čistega proteina
  • zagotavlja več kot 12.000 mg čistih aminokislin
  • brez maščob
€ 27,99 (€ 27,99 / l)

Dostava do 6. oktober

ironMaxx CLA - konjugirana linolna kislina

ironMaxx CLA -​ konjugirana linolna kislina, 130 kaps.

  • najvišja koncentracija linolne kisline
  • idealno dopolnilo med kardio-treningi
  • mehke kapsule - za lažjo uporabo
€ 27,99 (€ 160,68 / kg)

Dostava do 6. oktober

ironMaxx Maca Origin 800

ironMaxx Maca Origin 800, 130 kaps.

  • čist, zeliščni ekstrakt iz Peruja
  • odlična kakovost surovin
  • optimalno v fazi nadgradnje mišic
€ 20,99 (€ 174,92 / kg)

Dostava do 6. oktober

ironMaxx Vitamin B Bioactive

ironMaxx Vitamin B Bioactive, 150 kaps.

  • z vitaminom B1, B2, B6 in B12
  • za presnovo energije
  • za živčni sistem
€ 14,99 (€ 124,92 / kg)

Dostava do 6. oktober

ironMaxx Zorn® - 480 g posoda

ironMaxx Zorn® -​ 480 g posoda, Črni ribez (480 g)

  • najnovejša prehranska tehnologija za pred vadbo
  • s karnozinom, beta-alaninom, tirozinom, argininom in citrulinom
  • vsebuje formulo Krea7
€ 46,99 (€ 97,90 / kg)

Trenutno ni na zalogi

ironMaxx Kreatin

ironMaxx Kreatin, 300 g

  • 5000 mg kreatin monohidrata na odmerek
  • brez laktoza, glutena in sladkorja
  • brez maščob, soli, jajc in kvasa
€ 19,89 (€ 66,30 / kg)

Dostava do 6. oktober

ironMaxx 100 % Vegan Protein Zero

ironMaxx 100 % Vegan Protein Zero, Creamy Chocolate (500 g)

  • sladkano s stevio
  • izdelano v Nemčiji
  • čisto rastlinsko
€ 20,99 (€ 41,98 / kg)

Trenutno ni na zalogi

ironMaxx Shaker - za pripravo napitkov

ironMaxx Shaker -​ za pripravo napitkov, Frozen White/Rosé (700 ml)

  • kot dodatek za pripravo beljakovinskih napitkov
  • omogoča hitro in enostavno mešanje
  • optimalno za športno flaško
€ 4,99 (€ 7,13 / l)

Trenutno ni na zalogi

ironMaxx 100% EAAs Zero

ironMaxx 100% EAAs Zero, Zelena jabolka (500 g)

  • za vzdržljivostne športe
  • s polsencialnim histidinom
  • praktično in hitro za pripravo
€ 33,99 (€ 67,98 / kg)

Dostava do 28. oktober

ironMaxx PLATINUM OMEGA 3

ironMaxx PLATINUM OMEGA 3, 60 kaps.

  • bogato z dragocenimi EPA (34%) in DHA (24%)
  • za zdravje srca
  • brez nepotrebnih dodatkov in polnil
€ 10,89 (€ 155,57 / kg)

Trenutno ni na zalogi

ironMaxx Zenith 50 XL - High Protein ploščica

ironMaxx Zenith 50 XL -​ High Protein ploščica, Kokos (1 plošč.)

  • Največja vsebnost beljakovin (50%)
  • Optimalna vsebina beljakovin
  • Idealen je tudi kot prigrizek med obroki
€ 3,29 (€ 32,90 / kg)

Trenutno ni na zalogi

ironMaxx Collagen Powder Zero

ironMaxx Collagen Powder Zero, Tropical (250 g)

  • Najkvalitetnejše aminokisline
  • Lahko topen prašek
  • Različni okusi
€ 17,89 (€ 71,56 / kg)

Trenutno ni na zalogi