Isostar Hydrate & Perform Orange, 400 g

Izotonični prašek za športne aktivnosti

Novosti!

€ 9,39

(€ 23,48 / kg, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 400 g

Na zalogi od 19. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 20. oktober

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • enostavna priprava
  • saden okus
  • idealno za športnike

Pogosto naročeno skupaj z Raab Vitalfood GmbH Čisti elektroliti, 320 g

Isostar Hydrate & Perform Orange, 400 g € 9,39 (€ 23,48 / kg)
Raab Vitalfood GmbH Čisti elektroliti, 320 g € 23,99 (€ 74,97 / kg)
Skupna cena: € 33,38
Opis

Hydrate & Perform Orange znamke Isostar je izotonična mešanica za pripravo napitka z okusom pomaranče, primerna za uživanje med športnimi aktivnostmi.

Glavne značilnosti izdelka:

  • Preprosta uporaba: primeren za uživanje pred telesno aktivnostjo ali med njo
  • Praktičen prašek: preprosta priprava z merilno žličko
  • Saden okus pomaranče: prijeten okus med treningom

Priporočilo za uporabo:
3 merilne žličke raztopite v 500 ml vode.


Na kratko:
Hydrate & Perform Orange znamke Isostar je osvežilna mešanica za pripravo napitka, primerna za športne aktivnosti. Uživate ga lahko že pred začetkom aktivnosti in med njo kot del načrtovanega vnosa tekočine in mineralov.

Ustrezen vnos tekočine je pomemben med telesno aktivnostjo in tekmovanjem. Prašek združuje ogljikove hidrate s pomembnimi minerali, kot so natrij, kalcij in magnezij. Sestavo dopolnjujeta vitamin C in vitamin B1.

Št. izd.: XPI-MM-70670
Vsebina: 400 g
EAN: 7612100035191
Št.-Proizvajalca: 70670
Znamka: Isostar
Oblika vsebine: Prašek
Časovni trenutek uporabe: Pred športom, Med športom, Po treningu
Vrste izdelka: Pripravljeni napitki, praški in sirupi
Lastnosti izdelkov: BREZ barvil
Informacije o shranjevanju: Hranite na hladnem in suhem mestu.
Lahko vsebuje sledi živil: F - soja, G - mleko / laktoza
Dobro za: energijo, mišice, lovilci radikalov in antioksidanti
Sestavine

saharoza, Glukosesirup, kislinsko sredstvo (citronska kislina), Natrijev citrat, maltodekstrin, naravni okus pomaranče, kalcijeve soli ortofosforne kisline, natrijev klorid, Magnesiumcarbonat, vitamin C, vitamin B1 (tiamin)

Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g na 500 ml
energijska vrednost 1566 / 374 kj / kcal 620 / 148 kj / kcal
maščobe 0 g 0 g
  od tega nasičene maščobne kisline 0 g 0 g
ogljikovi hidrati 88 g 35 g
  od tega sladkor 70 g 28 g
beljakovine 0 g 0 g
Sol 2,8 g 0,8 g
vitamin B1 0,58 mg 0,23 mg
Kalcij 400 mg 160 mg
vitamin C 100 mg 40 mg
magnezij 155 mg 62 mg
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Isostar Hydrate & Perform Orange

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder