Maharishi Ayurveda Negovalna krema VATA Exclusiv, 50 ml

Za normalno do suho kožo

€ 42,49

(€ 849,80 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 ml

Na zalogi so samo še 3 kosi

Dostava do četrtek, 1. oktober, v kolikor naročite do dne torek do 23:59 ure .

Na voljo količinski popust!

  • nad 2 le € 31,99 / kos.-25%

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • vlažilna nega
  • za žametno mehko kožo

Pogosto naročeno skupaj z Maharishi Ayurveda Zeliščni šampon Pitta bio, 200 ml

Maharishi Ayurveda Negovalna krema VATA Exclusiv, 50 ml € 42,49 (€ 849,80 / l)
Maharishi Ayurveda Zeliščni šampon Pitta bio, 200 ml € 15,29 (€ 76,45 / l)
Skupna cena: € 57,78
Opis

Krema za nego Vata iz Maharishi Ayurveda je emulzija na osnovi naravnih tekočih kristalov.

  • posebej oblikovana za intenzivno vlažilno nego obraza.
  • idealno za vsakodnevno uporabo na koži Vata z nizko vsebnostjo vlage
  • olje svetline, olivno olje in čebelji vosek ter vonj olja pomarančne arome

Uporaba:
Nanesite na obraz in vrat ter nežno vmasirajte.

Nasveti:

  • obraz vedno umijte z mlačno vodo, ki ni prevroča. Uporabljajte čistilno mleko Maharishi Ayurveda. Vsakodnevna uporaba Maharishi Ayurveda Vata kreme v kombinaciji z oljem za samo-masažo Vata, vsakodnevno ali 2-3 krat na teden, pa tudi uporaba Vata losjona za telo.
Št. izd.: XAY-MAH-51200132
Vsebina: 50 ml
EAN: 8032568916044
Št.-Proizvajalca: 51200132
Znamka: Maharishi Ayurveda
Vrste izdelka: Nega obraza
Tip kože: Suha koža, Normalna koža, Nečista koža, Napeta koža
Lastnosti izdelkov: Manj plastike
Za koga?: Posebej za ženske, Posebej za moške
Ayurvedski izdelki: Nega obraza
Sestavine (INCI)

Aqua, Rosa Damascena Flower Water[2], Coconut Alkanes, Coco Caprylate/Caprate, Isoamyl Cocoate, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil[2], Simmondsia Chinensis Oil[2], Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Almond/Borage/Linseed/Olive Acids Glycerides, Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil[2], Ethylhexyl Palmitate, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[2], Ricinus Communis Seed Oil[2], Shorea Stenoptera Seed Butter, Lactis Lipida[2], Behenylalkohol, Withania Somnifera Root Extract, Rubia Cordifolia Root Extract, Jasminum Grandiflorum Flower Extract, Coco Caprylate/Caprate, Glyceryl Stearate Se, Sodium Stearoyl Glutamate, Oryza Sativa (Rice) Starch, Sodium Cetearyl Sulfate, Sodium Gluconate, Xanthan Gum, Stearic Acid, Tocopherol (Vitamin E), Parfum[1], Citric Acid, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Limonene, Citral, Linalool, Citronellal, Geraniol

  1. naravnega izvora
  2. iz nadzorovane ekološke pridelave
Pravne informacije
Proizvajalec: Maharishi Ayurveda GmbH, Bahnhofstraße 19, 4910, Ried im Innkreis, Avstrija, www.ayurvedashop.at/custom/index/sCustom/3

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Maharishi Ayurveda Negovalna krema VATA Exclusiv

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder