Proteinski izdelki znamke nu3

Filtriranje in razvrščanje

Cena Znamke Oblika vsebine Alergeni Lastnosti izdelkov Vrsta proteinov
Filter

Proteinski izdelki: 14 izdelkov

nu3 Protein Cream

nu3 Protein Cream, Hazelnut Cacao (200 g)

  • zmanjšana vsebnost sladkorja
  • z naravnimi sestavinami
  • brez palmovega olja
€ 4,79 € 5,99 (€ 23,95 / kg)

Dostava do 6. oktober

nu3 Vegan Protein 3K

nu3 Vegan Protein 3K, Cookies & Cream (1 kg)

  • grah, riž in sončnični proteini
  • brez sojinih proteinov in laktoze
  • kremasta konsistenca, brez grudic
€ 21,99 € 27,49 (€ 21,99 / kg)

Dostava do 6. oktober

nu3 Fit protein Muesli

nu3 Fit protein Muesli, Cocao Crunch (350 g)

  • 33% beljakovin in le 4% sladkorja
  • z guarano in matcha
  • hitra in preprosta priprava
€ 6,39 € 7,99 (€ 18,26 / kg)

Dostava do 6. oktober

nu3 Vegan Protein 3K Bar

nu3 Vegan Protein 3K Bar, 65 g

  • visoko kakovostne beljakovine
  • še posebej čokoladno
  • brez dodanega sladkorja in sukraloze
€ 1,75 € 2,19 (€ 26,92 / kg)

Dostava do 6. oktober

nu3 Fit Protein Bar

nu3 Fit Protein Bar, Salted Caramel (55 g)

  • 90 % manj sladkorja
  • brez sukraloze in aspartama
  • z najmanj 32 % proteinov
€ 2,23 € 2,79 (€ 40,55 / kg)

Dostava do 6. oktober

nu3 Bio Vegan Protein

nu3 Bio Vegan Protein, Chacao Machiato (400 g)

  • s proteini (grah, riž, konoplja in sončnice)
  • naravno sladkano z agavo
  • brez soje, glutena in laktoze
€ 15,99 € 19,89 (€ 39,98 / kg)

Dostava do 6. oktober

nu3 Clear Vegan Protein Lemon

nu3 Clear Vegan Protein Lemon, 400 g

  • listo, lahko in vegansko
  • iz hidroliziranih grahovih proteinov
  • manj kalorij
€ 23,99 € 29,99 (€ 59,98 / kg)

Dostava do 6. oktober

nu3 Fit Vegan Protein Bar

nu3 Fit Vegan Protein Bar, Cinnamon choc crisp (50 g)

  • iz graha, sončnic in riža
  • vsebuje manj kot 2 g sladkorja
  • slastne kreacije
€ 2,15 € 2,69 (€ 43,00 / kg)

Dostava do 6. oktober

nu3 Performance Whey Protein

nu3 Performance Whey Protein, Vanilla (1 kg)

  • 21 g proteinov na porcijo
  • brez dodanega sladkorja ali aspartama
  • idealno za napitke, bowle in peko
€ 34,99 (€ 34,99 / kg)

Dostava do 6. oktober

nu3 Fit Vegan Protein Brownie

nu3 Fit Vegan Protein Brownie, 50 g

  • bogato z beljakovinami in vlakninami
  • nizka vsebnost sladkorja
  • veganski recept
€ 2,23 € 2,79 (€ 44,60 / kg)

Dostava do 6. oktober

nu3 Vegan Protein 3K Advanced

nu3 Vegan Protein 3K Advanced, Chocolate (500 g)

  • grahovi, riževi in sončnični proteini
  • brez sojinih proteinov in laktoze
  • kremasta konsistenca, brez grudic
€ 16,49 (€ 32,98 / kg)

Dostava do 6. oktober

nu3 Fit Protein Muffins

nu3 Fit Protein Muffins, Chocolate (240 g)

  • zadostuje za 12 sočnih mafinov
  • vegansko in brez glutena
  • z manj sladkorja
€ 6,39 € 7,99 (€ 26,63 / kg)

Dostava do 6. oktober

nu3 Fit Protein Bites

nu3 Fit Protein Bites, Peanut Butter (60 g)

  • nizka vsebnost sladkorja in vegansko
  • praktična oblika
  • bogato z vlakninami
€ 4,39 (€ 73,17 / kg)

Dostava do 6. oktober

nu3 Organic Pumpkinseed Protein

nu3 Organic Pumpkinseed Protein, 500 g

  • iz 10 0% bučnih semen
  • s 60% vsebnostjo proteinov
  • v bio kakovosti
€ 10,99 (€ 21,98 / kg)

Dostava do 6. oktober