Optima Naturals - naravni zeliščni izdelki

Optima Naturals je proizvajalec, ki je zgradil globalno distribucijsko mrežo v več kot 30 državah. Proizvajalec profitira od svojih dolgoletnih izkušenj na področju zeliščne alternativne medicine.

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cena Lastnosti izdelkov Linija izdelkov
Filter

Optima Naturals: 1 - 30 od 88 izdelkov

Optima Naturals The Verde EGCG

Optima Naturals The Verde EGCG, 60 kaps.

  • s 45% EGCG
  • iz zelenega čaja
  • deluje podporno pri odvajanju
€ 20,89 € 21,99 (€ 631,12 / kg)

Dostava do 6. oktober

Optima Naturals Magnezijev citrat

Optima Naturals Magnezijev citrat, 60 tablet

  • organski magnezijev citrat
  • zmanjšuje utrujenost in izčrpanost
  • vegansko
€ 21,99 (€ 305,42 / kg)

Dostava do 6. oktober

Optima Naturals Brusnice

Optima Naturals Brusnice, 60 tablet

  • izdelano iz suhega izvlečka
€ 19,54 € 22,99 (€ 325,67 / kg)

Dostava do 6. oktober

Optima Naturals Kalcij plus

Optima Naturals Kalcij plus, 60 tablet

  • za ohranjanje normalnih kosti in zob
  • praktične kalcijeve tablete
  • z vitaminoma D3 in K1
€ 18,39 (€ 255,42 / kg)

Dostava do 6. oktober

Echinacea-Izvleček "Junior" brez alkohola

Optima Naturals Echinacea-​Izvleček "Junior" brez alkohola, 50 ml

  • brez sladkorja
  • tudi za otroke
  • odličnega okusa
€ 15,79 (€ 315,80 / l)

Dostava do 6. oktober

Optima Naturals Glucosamine Gel

Optima Naturals Glucosamine Gel, 125 ml

  • z glukozaminom, MSM in aloe vero
  • zakoj se vpije brez mastnih ostankov
  • formula brez maščob se hitro vpije
€ 19,46 € 20,49 (€ 155,68 / l)

Dostava do 6. oktober

Optima Naturals Spirulina Tablete

Optima Naturals Spirulina Tablete, 120 tab.

  • za ravnovesje vašega telesa
  • 500mg spiruline na tableto
€ 35,99

Dostava do 6. oktober

Optima Naturals Manuka Benefit šumeče tablete C

Optima Naturals Manuka Benefit šumeče tablete C, 20 šum. tabl.

  • s propolisom
  • s šipkom
  • antibakterijsko
€ 16,80 € 17,69

Dostava do 6. oktober

Optima Naturals Tablete folne kisline

Optima Naturals Tablete folne kisline, 120 tablet

  • folna kislina za nosečnice
  • prispeva k rasti maternega tkiva med nosečnostjo
  • za normalno tvorbo krvi
€ 13,89 (€ 514,44 / kg)

Dostava do 6. oktober

Optima Naturals Manuka Benefit

Optima Naturals Manuka Benefit, 30 tab.

  • z acerolo (vitamin C)
  • s cinkom
  • s sibirskim ginsengom
€ 19,49

Dostava do 6. oktober

Optima Naturals Echinacea-kapsule

Optima Naturals Echinacea-​kapsule, 30 kapsul

  • vrhunska kakovost
  • za imunski sistem
€ 16,23 € 17,09 (€ 1.082,00 / kg)

Dostava do 6. oktober

Optima Naturals 12 veganskih vitaminov in mineralov

Optima Naturals 12 veganskih vitaminov in mineralov, 60 tablet

  • primerno za vegane
  • optimalno dozirano
  • 60 tablet
€ 23,49 (€ 391,50 / kg)

Dostava do 6. oktober

Optima Naturals Acidophilus-Bifido Kompleks

Optima Naturals Acidophilus-​Bifido Kompleks, 60 kapsul

  • poskrbi za ravnovesje v črevesju
  • s cinkom in inulinom
€ 23,99 (€ 799,67 / kg)

Dostava do 6. oktober

Optima Naturals Echinacea Tus raztopina

Optima Naturals Echinacea Tus raztopina, 200 ml

  • olajšanje dihalnih poti
  • pomirja
  • sladkano s kostanjevim medom
€ 18,39 (€ 91,95 / l)

Dostava do 6. oktober

Optima Naturals Lasje, koža in nohti

Optima Naturals Lasje, koža in nohti, 60 tablet

  • za normalno delovanje kože
  • za ohranjanje normalnih zob
€ 28,49 (€ 474,83 / kg)

Dostava do 6. oktober

Optima Naturals Vitamin B-Kompleks

Optima Naturals Vitamin B-​Kompleks, 60 tablet

  • izredno bogato prehransko dopolnilo
  • za stresni vsakdanjik
  • pomembni regulatorji
€ 19,49 (€ 324,83 / kg)

Dostava do 6. oktober

Optima Naturals Vitamin C Plus Tablete

Optima Naturals Vitamin C Plus Tablete, 60 kapsul

  • krepi delovanje imunskega sistema
  • preprečuje obolenja in viruze
  • antioksidativno
€ 18,51 € 19,49 (€ 426,50 / kg)

Dostava do 6. oktober

Optima Naturals Lahkotne noge Triple Action

Optima Naturals Lahkotne noge Triple Action, 30 veganskih kapsul (30 veg. kaps.)

  • Kompleksna, sinergijska formula
  • S 5 posebnimi rastlinskimi izvlečki
  • Rastlinska lupina kapsule
€ 21,49

Dostava do 6. oktober

Optima Naturals Tablete glukozamina

Optima Naturals Tablete glukozamina, 60 tab.

  • z izvlečkom vražjega kremplja
  • kondroitin, MSM in mangostin
  • zadostuje za 30-60 dni
€ 43,99 (€ 563,97 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

Optima Naturals Echinacea pur & Echinacea Lavendel

Optima Naturals Echinacea pur & Echinacea Lavendel, 60 kapsul

  • vrhunska kakovost
  • izredno dobra biološka razpoložljivost
  • vsebuje naravne polifenole
€ 24,49 (€ 816,33 / kg)

Dostava do 6. oktober

Optima Naturals Provida Regular LAX

Optima Naturals Provida Regular LAX, limona (150 g)

  • obogateno z Bacillus coagulans
  • vegansko, brez glutena in laktoze
  • na voljo z okusom ali brez okusa
€ 18,51 € 19,49 (€ 123,40 / kg)

Dostava do 6. oktober

Optima Naturals Hialuronska kislina plus - tablete

Optima Naturals Hialuronska kislina plus -​ tablete, 60 tablet

  • z bakrom in vitaminom C
  • 50 mg hialuronske kisline na tableto
€ 32,99 (€ 549,83 / kg)

Dostava do 6. oktober

Optima Naturals Provida Enzydoc LTT

Optima Naturals Provida Enzydoc LTT, 40 kaps.

  • tolerantnost na mleko in mlečne izdelke
  • podpira razgradnjo laktoze
  • delitve ogljikovih hidratov in sladkorja
€ 35,99

Dostava do 6. oktober

Optima Naturals Glukozamin Joint Flex Plus

Optima Naturals Glukozamin Joint Flex Plus, 60 tablet

  • s kondroitinom in MSM
  • izvleček vražjega kremplja
  • z vitaminom C
€ 41,79 € 43,99

Dostava do 6. oktober

Optima Naturals Sok granatnega jabolka z Oxy4

Optima Naturals Sok granatnega jabolka z Oxy4, 500 ml

  • z rdečim grozdjem, borovnico in kvercetinom
  • idealno dozirano kot sok
  • brez glutena in laktoze
€ 24,99

Dostava do 6. oktober

Optima Naturals Manuka eterično olje

Optima Naturals Manuka eterično olje, 5 ml

  • podari vlažilno nego
  • pomaga pri pikih insektov
€ 15,11 € 18,89 (€ 3.022,00 / l)

Dostava do 6. oktober

Optima Naturals Vitamin C 500

Optima Naturals Vitamin C 500, 120 veganskih kapsul (120 veg. kaps.)

  • Skoraj nevtralen pH
  • Močan antioksidant
  • Rastlinska lupina kapsule
€ 18,59

Dostava do 6. oktober

Optima Naturals Cink 15

Optima Naturals Cink 15, 120 tablet

  • Bistveni element v sledovih
  • Kakovosten izdelek
  • Odlično za lase, kožo in nohte
€ 17,49

Dostava do 6. oktober

Optima Naturals Echinacea-Izvleček forte

Optima Naturals Echinacea-​Izvleček forte, 50 ml

  • s čisto ehinacejo
  • z ehinacejo sivko
€ 16,79 (€ 335,80 / l)

Dostava do 6. oktober

Deo Naturals Stick Aloe

Optima Naturals Deo Naturals Stick Aloe, 100 g

  • hipoalergeno
  • brez parabenov
  • nevidna zaščita
€ 14,05 € 14,79 (€ 140,50 / kg)

Dostava do 6. oktober