Energijske in proteinske ploščice za šport in prosti čas

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cena Highlights Znamke Za cilje treniranja Alergeni Lastnosti izdelkov
Filter

Ploščice: 1 - 30 od 210 izdelkov

Powerbar 30% Protein Plus ploščica

Powerbar 30% Protein Plus ploščica, Vanilla-​Caramel Crisp (55 g)

  • z visoko kakovostnimi proteini
  • zelo dobrega okusa
  • akcijska cena za 15 ploščic po 55 g
€ 2,36 € 2,49 (€ 42,91 / kg)

Dostava do 6. oktober

All Stars Snack Protein Bar

All Stars Snack Protein Bar, Strawberry (35 g)

  • brez aspartama
  • z vsebnostjo proteinov
  • hrustljav čokoladni obliv
€ 1,29 (€ 36,86 / kg)

Dostava do 6. oktober

Powerbar Energize Original

Powerbar Energize Original, Banana Punch (55 g)

  • za intenzivne treninge
  • tudi za tekmovanja
  • kombinacija magnezija, natrija
€ 2,79 (€ 50,73 / kg)

Dostava do 6. oktober

CLIF Energijska ploščica

CLIF Energijska ploščica, Blueberry Crisp (68 g)

  • edinstven okus
  • brez glukozo-fruktoznega sirupa
  • sladkano z rižem in sirupom iz sladkornega trsa
€ 2,99 (€ 43,97 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio muesli ploščica - javor-datlji

Alnatura Bio muesli ploščica -​ javor-​datlji, 150 g

  • ovseni kosmiči kot osnova
  • bio kakovost
  • vegansko
€ 1,99 (€ 13,27 / kg)

Dostava do 6. oktober

WEIDER Protein Bar 40%

WEIDER Protein Bar 40%, Arašidi in karamela (50 g)

  • Low Carb izdelek
  • brez kofeina
  • nizka vsebnost sladkorja
€ 1,79 (€ 35,80 / kg)

Dostava do 6. oktober

Powerbar Protein Soft Core

Powerbar Protein Soft Core, Exotic Cream (48 g)

  • s hrustljavimi koščki
  • brez dodanega sladkorja
  • idealen prigrizek za na pot
€ 2,59 (€ 53,96 / kg)

Dostava do 14. oktober

Multipower 53% Protein Boost

Multipower 53% Protein Boost, Coconut (50 g)

  • Dopolnjuje diete
  • Nizka vsebnost sladkorja
  • Na voljo je v več okusih
€ 2,99 (€ 59,80 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alnatura Bio ovsena ploščica - mango

Alnatura Bio ovsena ploščica -​ mango, 60 g

  • polnozrnati oves in posušen mango
  • mehko in tropsko sadno
  • sladkost riževega sirupa
€ 1,39 (€ 23,17 / kg)

Dostava do 6. oktober

Multipower Protein Delight ploščica

Multipower Protein Delight ploščica, Vanilla Cashew Caramel (35 g)

  • Slastna raznolikost različnih okusov
  • Dragocen vir beljakovin
  • Idealno za prigrizek
€ 2,19 (€ 62,57 / kg)

Dostava do 6. oktober

Vetain CRISPY Vegan Protein Bar, 12 kos.

Vetain CRISPY Vegan Protein Bar, 12 kos., Brownie (12 plošč.)

  • 100 % sestavine rastlinskega izvora
  • najmanj 12 g proteinov na ploščico
  • 100 % reciklirana embalaža
€ 32,99 (€ 49,98 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sponser Sport Food High Energy Bar

Sponser Sport Food High Energy Bar, Berry (45 g)

  • z ogljikovimi hidrati
  • izdelano v Švici
  • obogaten s proteini
€ 2,49 (€ 55,33 / kg)

Dostava do 6. oktober

Multipower Vegan Layer

Multipower Vegan Layer, Peanutbutter (55 g)

  • s 3 viri rastlinskih proteinov
  • 24% proteinov na ploščico
  • samo 1% sladkorja
€ 2,89 (€ 52,55 / kg)

Dostava do 6. oktober

Multipower Protein Layer

Multipower Protein Layer, Caramel Peanut Crunch (50 g)

  • Nizka kalorična vrednost
  • Nizka vsebnost sladkorja
  • Brez kolagena
€ 3,12 € 3,29 (€ 62,40 / kg)

Dostava do 6. oktober

Powerbar Protein+ Low Sugar ploščica

Powerbar Protein+ Low Sugar ploščica, Vanilla (35 g)

  • 10 g beljakovin na ploščico
  • samo do 1,6 g sladkorja na 35 g ploščico
  • za po športu in vmes
€ 1,59 (€ 45,43 / kg)

Dostava do 6. oktober

Čokoladna ploščica - Strawberry Chocolate

Ketofabrik Čokoladna ploščica -​ Strawberry Chocolate, 1 kos

  • 1 g sladkorja na ploščico
  • vegetarijansko
  • 3,6 g neto ogljikovih hidratov na ploščico
€ 1,59

Dostava do 6. oktober

All Stars Oatcake Oat Bar

All Stars Oatcake Oat Bar, Müsli Yoghurt (80 g)

  • idealen za trening
  • izdelano ročno in z ljubeznijo
  • naravno pečeno v pečici
€ 1,99 (€ 24,88 / kg)

Dostava do 6. oktober

Best Body Nutrition Protein Block

Best Body Nutrition Protein Block, Joghurt-​Lemon (90 g)

  • 1 ploščica po 90 g
  • vsebnost beljakovin do 54%
  • manj ogljikovih hidratov
€ 3,79 € 3,99 (€ 42,11 / kg)

Dostava do 6. oktober

nu3 Vegan Protein 3K Bar

nu3 Vegan Protein 3K Bar, 65 g

  • visoko kakovostne beljakovine
  • še posebej čokoladno
  • brez dodanega sladkorja in sukraloze
€ 1,75 € 2,19 (€ 26,92 / kg)

Dostava do 6. oktober

WEIDER Protein Bar 32%

WEIDER Protein Bar 32%, Kokos (60 g)

  • brez kofeina
  • nizka vsebnost glutena
  • 19 g proteinov na ploščico
€ 1,99 (€ 33,17 / kg)

Dostava do 6. oktober

ironMaxx Vegan 30 Bar

ironMaxx Vegan 30 Bar, Chocolate (35 g)

  • 26 % proteinov na ploščico
  • brez palmovega olja
  • veganska formula
€ 0,99 (€ 28,29 / kg)

Dostava do 6. oktober

Powerbar Protein Plus Fiber

Powerbar Protein Plus Fiber, Raspberry-​Joghurt (35 g)

  • proteinski prigrizek
  • z nizko vsebnostjo sladkorja
  • praktično za na poti
€ 1,79 (€ 51,14 / kg)

Dostava do 6. oktober

Ketofabrik Čokoladna ploščica - Coconut

Ketofabrik Čokoladna ploščica -​ Coconut, 1 kos

  • 1 g sladkorja na ploščico
  • alternativa z zmanjšano vsebnostjo sladkorja
  • 3,6 g neto ogljikovih hidratov na ploščico
€ 1,59

Dostava do 6. oktober

Sponser Sport Food High Energy Bar - Salty-Nuts, Vegan

Sponser Sport Food High Energy Bar -​ Salty-​Nuts, Vegan, 45 g

  • 7-9% vsebnost beljakovin
  • z MCT
  • za šport in prosti čas
€ 2,19 (€ 48,67 / kg)

Dostava do 6. oktober

ironMaxx Zenith 50 High Protein ploščica

ironMaxx Zenith 50 High Protein ploščica, Brownie Chocolate Crisp (45 g)

  • 50% vsebnost beljakovin
  • Nizka vsebnost sladkorja
  • Različni okusi
€ 1,99 (€ 44,22 / kg)

Dostava do 6. oktober

ironMaxx Protein 30 ploščice

ironMaxx Protein 30 ploščice, čokolada (35 g)

  • Različni okusi
  • Senzacionalni okusi
  • Narejeno s 5 dragocenimi vitamini
€ 0,99 (€ 28,29 / kg)

Dostava do 6. oktober

nu3 Fit Protein Bar

nu3 Fit Protein Bar, Salted Caramel (55 g)

  • 90 % manj sladkorja
  • brez sukraloze in aspartama
  • z najmanj 32 % proteinov
€ 2,23 € 2,79 (€ 40,55 / kg)

Dostava do 6. oktober

Powerbar 52% Protein Plus ploščica

Powerbar 52% Protein Plus ploščica, Cookies & Cream (50 g)

  • malo sladkorja
  • brez aspartama
  • ugodna cena za 20 ploščic po 50 g
€ 2,84 € 2,99 (€ 56,80 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bio proteinska tablica iz konopljinih semen

Schalk Mühle Bio proteinska tablica iz konopljinih semen, 35 g

  • s konopljinimi beljakovinami iz Avstrijie
  • 100% organske sestavine
  • brez dodanega sladkorja
€ 2,89 (€ 82,57 / kg)

Dostava do 6. oktober

Govinda Bio Snack Balls - užitna ostrica

Govinda Bio Snack Balls -​ užitna ostrica, 100 g

  • fin oreškast okus
  • za prigrizek vmes
  • narejeno samo iz 3 sestavin
€ 3,39 (€ 33,90 / kg)

Dostava do 6. oktober