Energijske tablice za športnike

Filtriranje in razvrščanje

Cena Highlights Znamke Za cilje treniranja Oblike prehrane Alergeni Lastnosti izdelkov
Filter

Energijske ploščice: 28 izdelkov

Powerbar Energize Original

Powerbar Energize Original, Banana Punch (55 g)

  • za intenzivne treninge
  • tudi za tekmovanja
  • kombinacija magnezija, natrija
€ 2,51 € 2,79 (€ 45,64 / kg)

Dostava do 7. oktober

CLIF Energijska ploščica

CLIF Energijska ploščica, Chocolate Chip (68 g)

  • edinstven okus
  • brez glukozo-fruktoznega sirupa
  • sladkano z rižem in sirupom iz sladkornega trsa
€ 2,69 € 2,99 (€ 39,56 / kg)

Dostava do 7. oktober

Sponser Sport Food High Energy Bar

Sponser Sport Food High Energy Bar, Berry (45 g)

  • z ogljikovimi hidrati
  • izdelano v Švici
  • obogaten s proteini
€ 2,24 € 2,49 (€ 49,78 / kg)

Dostava do 7. oktober

Sponser Sport Food High Energy Bar - Salty-Nuts, Vegan

Sponser Sport Food High Energy Bar -​ Salty-​Nuts, Vegan, 45 g

  • 7-9% vsebnost beljakovin
  • z MCT
  • za šport in prosti čas
€ 1,97 € 2,19 (€ 43,78 / kg)

Dostava do 7. oktober

Sponser Sport Food Cereal Energy Bar Strawberry

Sponser Sport Food Cereal Energy Bar Strawberry, 40 g

  • vir ogljikovih hidratov
  • povsem naravne sestavine
  • sladkano z medom
€ 1,97 € 2,19 (€ 49,25 / kg)

Dostava do 7. oktober

Sponser Sport Food Oat Pack Macadamia

Sponser Sport Food Oat Pack Macadamia, 60 g

  • 100% ročno izdelano v Švici
  • izključno naravne sestavine
  • veganski izdelek
€ 3,05 € 3,39 (€ 50,83 / kg)

Dostava do 7. oktober

Powerbar Natural Energy Bar

Powerbar Natural Energy Bar, Sweet'n Salty (40 g)

  • veganske sestavine
  • 72 mg magnezija na ploščico
  • brez dodanih barvil
€ 1,61 € 1,79 (€ 40,25 / kg)

Dostava do 14. oktober

Peeroton Energy Bar

Peeroton Energy Bar, Banana (50 g)

  • z vitaminom B1
  • z izomaltulozo za dolgoobstojno energijo
  • okusno - sitostno - krepilno
€ 2,15 € 2,39 (€ 43,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

yfood Ploščica White Coconut

yfood Ploščica White Coconut, 60 g

  • odlično za prigrizek
  • kremast okus kokosa
  • s proteini in minerali
€ 2,69 € 2,99 (€ 44,83 / kg)

Dostava do 7. oktober

CLIF Bloks™ energijske žvečilke

CLIF Bloks™ energijske žvečilke, Strawberry (60 g)

  • priročno pakiranje
  • vsebuje 6 kock
  • z natrijem in kalijem
€ 3,32 € 3,69 (€ 55,33 / kg)

Dostava do 7. oktober

CLIF Energijska ploščica z nadevom

CLIF Energijska ploščica z nadevom, Chocolate Peanut Butter (50 g)

  • čiste rastlinska beljakovine
  • naravna sladkost
  • skrbno izbrane sestavine
€ 2,69 € 2,99 (€ 53,80 / kg)

Dostava do 7. oktober

Vilgain Bio ovsena ploščica

Vilgain Bio ovsena ploščica, indijski oreščki in kokos (50 g)

  • več kot 30 % kakovostnih oreščkov
  • popolnoma brez glutena in vegansko
  • sestavine v čisti bio kakovosti
€ 1,88 € 2,09 (€ 37,60 / kg)

Dostava do 7. oktober

yfood Ploščica Fruity Raspberry

yfood Ploščica Fruity Raspberry, 60 g

  • dolga obstojnost
  • veganski recept
  • z vitamini in minerali
€ 2,69 € 2,99 (€ 44,83 / kg)

Dostava do 7. oktober

Atombody Oat Cake

Atombody Oat Cake, Banana Chocolate (60 g)

  • ovsena ploščica z visoko vsebnostjo vlaknin iz polnozrnatih žit
  • s kompleksnimi ogljikovimi hidrati
  • intenzivni okusi
€ 1,07 € 1,19 (€ 17,83 / kg)

Dostava do 7. oktober

Powerbar Energize Advanced

Powerbar Energize Advanced, Raspberry (55 g)

  • sočno in zajamčeno ne lepljivo
  • z natrijem in magnezijem
  • razmerje ogljikovih hidratov 2:1 (glukoza in fruktoza)
€ 2,51 € 2,79 (€ 45,64 / kg)

Dostava do 7. oktober

yfood Ploščica Choco Strawberry

yfood Ploščica Choco Strawberry, 60 g

  • veganski recept
  • rastlinski proteini
  • nasitno in z dolgo obstojnostjo
€ 2,69 € 2,99 (€ 44,83 / kg)

Dostava do 7. oktober

yfood Ploščica Salted Nuts

yfood Ploščica Salted Nuts, 60 g

  • visoka vsebnost proteinov
  • dolga obstojnost
  • neprimerljiv okus
€ 2,69 € 2,99 (€ 44,83 / kg)

Dostava do 19. oktober

Sponser Sport Food Oat Pack Creamy Caramel

Sponser Sport Food Oat Pack Creamy Caramel, 50 g

  • naravne sestavine
  • s koščki karamele
  • za prosti čas in šport
€ 2,06 € 2,29 (€ 41,20 / kg)

Dostava do 7. oktober

Sponser Sport Food Energy Balls, Salted Caramel

Sponser Sport Food Energy Balls, Salted Caramel, 45 g

  • z datlji
  • z žitaricami
  • porcije v velikosti grižljaja
€ 2,33 € 2,59 (€ 51,78 / kg)

Dostava do 7. oktober

Powerbar Ride Energy

Powerbar Ride Energy, Chocolate-​Caramel (55 g)

  • s hrustljavimi oreščki
  • dodatna porcija proteinov
  • optimizirano z magnezijem
€ 1,79 € 1,99 (€ 32,55 / kg)

Dostava do 7. oktober

Sponser Sport Food Cereal Energy Plus Bar Cranberry

Sponser Sport Food Cereal Energy Plus Bar Cranberry, 40 g

  • za šport in prosti čas
  • okus brusnice
  • 280 mg karnitina/ploščico
€ 2,87 € 3,19 (€ 71,75 / kg)

Dostava do 7. oktober

Sponser Sport Food Energy Balls, Blueberry

Sponser Sport Food Energy Balls, Blueberry, 45 g

  • sadno in žitno
  • z datlji in ovsenimi kosmiči
  • porcije v velikosti grižljaja
€ 2,33 € 2,59 (€ 51,78 / kg)

Dostava do 7. oktober

Powerbar Oat Energy

Powerbar Oat Energy, Hazelnut Nougat (50 g)

  • idealen prigrizek
  • z magnezijem
  • vegansko
€ 1,79 € 1,99 (€ 35,80 / kg)

Dostava do 7. oktober

Bio Nut Butter Bar Chocolate Chip & Peanut Butter

CLIF Bio Nut Butter Bar Chocolate Chip & Peanut Butter, 50 g

  • 7 g rastlinskih proteinov
  • kremasta tekstura
  • s hrustljavimi koščki čokolade
€ 2,69 € 2,99 (€ 53,80 / kg)

Dostava do 7. oktober

Best Body Nutrition Bio Clean Snack Bar

Best Body Nutrition Bio Clean Snack Bar, Coconut & Cocao (50 g)

  • veganski recept
  • malo sestavin
  • na osnovi datljev
€ 1,59 € 1,99 (€ 31,80 / kg)

Dostava do 7. oktober

Sponser Sport Food Energijske kroglice, mango

Sponser Sport Food Energijske kroglice, mango, 45 g

  • izjemno saden okus
  • porcije v velikosti grižljaja
  • veganska sestava
€ 2,33 € 2,59 (€ 51,78 / kg)

Dostava do 7. oktober

Mountaindrop Energy bar

Mountaindrop Energy bar, 45 g

  • naravni vir energije
  • bogato z minerali in vlakninami
  • brez dodanega sladkorja
€ 2,69 € 2,99 (€ 59,78 / kg)

Dostava do 7. oktober

Atombody Oat Cake 20 x 60 g

Atombody Oat Cake 20 x 60 g, Banana Chocolate

  • polnozrnate ovsene ploščice
  • bogato z vlakninami
  • počasno in enakomerno sproščanje energije
€ 25,99 (€ 21,66 / kg)

Dostava do 7. oktober