STYX Chin Min balzam, 50 ml

Športni balzam z metinim oljem

€ 10,79

(€ 215,80 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 ml

Na zalogi

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • balzam za mišice in sklepe
  • s kitajskim metinim oljem
  • vsebuje eterična olja
  • BREZ testiranja na živalih BREZ testiranja na živalih
  • Vegansko Vegansko

Pogosto naročeno skupaj z STYX Chin Min metino olje, 10 ml

STYX Chin Min balzam, 50 ml € 10,79 (€ 215,80 / l)
STYX Chin Min metino olje, 10 ml € 5,29 (€ 529,00 / l)
Skupna cena: € 16,08
Opis

Chin Min balzam znamke STYX je športni balzam za nego mišic in sklepov po telesni obremenitvi.

  • eterična olja in kitajsko metino olje poskrbijo za prijeten občutek toplote
  • balzam za nego mišic po telesni aktivnosti in ob občutku napetosti

Opomba:

  • Po uporabi si roke temeljito umijte z milom.
  • Preprečite stik z očmi.
Št. izd.: XEC-STX-18301
Vsebina: 50 ml
EAN: 9004432183011
Št.-Proizvajalca: 18301
Znamka: STYX
Tip kože: Za vsak tip kože
Lastnosti izdelkov: BREZ sintetičnih dodatkov, BREZ testiranja na živalih, Vegansko, brez parabenov, brez parafinov
Za koga?: Posebej za ženske, Posebej za moške
Sestavine (INCI)

Aqua, Alcohol[1], Menthol[1], Parfum[2], Mentha Arvensis (Cornmint) Leaf Oil, Carbomer, Benzyl Nicotinate, Sodium Hydroxyde, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Cinnamomum Cassia (Cinnamon) Leaf Oil, Eugenia Caryophyllus Leaf Oil, Cinnamomum Zeylanicum (Cinnamon) Bark Oil, Cinnamal, Limonene, Eugenol, Geraniol, Cumarin, Linalool

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
  2. naravna dišavna kompozicija
Linija izdelkov Chin Min
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: STYX Naturcosmetic GmbH, Am Kräutergarten 6, 3200, Ober-Grafendorf, Avstrija, office@styx.at

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek STYX Chin Min balzam

2 recenziji kupcev v drugih jezikih

5,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
3 (100%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

3 ocene

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo sta 2 recenziji v drugih jezikih.