Vilgain Sprej s kokosovim oljem, bio, 200 ml
Hladno stiskano kokosovo olje z visoko vsebnostjo MCT v praktičnem dozirniku
€ 8,29
(€ 41,45 / l, vklj. 9,5% DDV
-
Vilgain
Sprej z avokadovim oljem, bio
Hladno stiskano bio avokadovo olje v praktični steklenički s pršilom
€ 10,49(€ 52,45 / l) -
Vilgain
Sprej s kokosovim oljem, bio
Hladno stiskano kokosovo olje z visoko vsebnostjo MCT v praktičnem dozirniku
€ 8,29(€ 41,45 / l) -
Vilgain
Bio sprej z ekstra deviškim oljčnim oljem
Ekstra deviško oljčno olje iz nežnega hladnega stiskanja za zavestno kuhinjo
€ 7,99(€ 39,95 / l)
Lastnosti in prednosti
- z 93 % vsebnostjo MCT
- praktičen dozirnik s črpalko
- sestavine iz bio pridelave
Opis
Ta sprej s kokosovim oljem vam ponuja premium kakovost hladno stiskanih kokosov iz bio kmetijstva. Odlikuje ga posebej visoka vsebnost MCT, 93 %. Pametna steklenička s pršilom popolnoma ločuje potisni plin od olja, zato se čistost izdelka v celoti ohrani. Dozirnik lahko uporabljate prilagodljivo: pritisk na sredino ustvari fin sprej, pritisk zgoraj pa usmerjen curek. Olje je mogoče pršiti iz katerega koli kota.
Uporaba:
Z dimno točko 158 °C je idealno za vaše azijske jedi, vaflje ali kot dodatek v smoothieje. Predvsem je primerno za hladno kuhinjo in kratko praženje.
Navodila za uporabo:
Pred uporabo dobro pretresite in z razdalje 10–15 cm popršite po hladni ponvi ali jedeh.
Pritisk 1 sekundo = 1,8 ml olja.
Dozirnik lahko uporabite za standardno odmerjanje s pritiskom na sredino ali za manjše odmerjanje s pritiskom na konico dozirnika.
| Št. izd.: | VIL-45935 |
|---|---|
| Vsebina: | 200 ml |
| EAN: | 8595717722564 |
| Št.-Proizvajalca: | 45935 |
| Znamka: | Vilgain |
| Oblika vsebine: | Sprej |
| Vrste izdelka: | Živila |
| Informacije o shranjevanju: | Hranite na hladnem in suhem mestu, zaščiteno pred svetlobo. |
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 3542 / 846 kj / kcal |
| maščobe | 94 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 93,4 g |
| od tega enostavno nenasičene maščobne kisline | 0,4 g |
| od tega večkrat nenasičene maščobne kisline | 0,2 g |
| ogljikovi hidrati | 0 g |
| od tega sladkor | 0 g |
| | 0 g |
| Sol | 0 g |
Sestavine
100 % kokosovo olje[1]
- iz kontrolirane ekološke pridelave