Vilgain Sprej z avokadovim oljem, bio, 200 ml
Hladno stiskano bio avokadovo olje v praktični steklenički s pršilom
€ 10,49
(€ 52,45 / l, vklj. 9,5% DDV
-
Vilgain
Sprej z avokadovim oljem, bio
Hladno stiskano bio avokadovo olje v praktični steklenički s pršilom
€ 10,49(€ 52,45 / l) -
Vilgain
Sprej s kokosovim oljem, bio
Hladno stiskano kokosovo olje z visoko vsebnostjo MCT v praktičnem dozirniku
€ 8,29(€ 41,45 / l) -
Vilgain
Bio sprej z ekstra deviškim oljčnim oljem
Ekstra deviško oljčno olje iz nežnega hladnega stiskanja za zavestno kuhinjo
€ 7,99(€ 39,95 / l)
Lastnosti in prednosti
- avokado sort Hass in Fuerte
- toplotno stabilno do 270 °C pri peki
- sestavine v čisti bio kakovosti
-
Vegansko
Opis
Bio sprej z avokadovim oljem znamke Vilgain prinaša kakovostno ekstra deviško olje neposredno v vašo kuhinjo. Hladno stiskano olje je pridobljeno iz avokada sort Hass in Fuerte iz Kenije ter izvira iz bio kmetijstva. Zaradi toplotne stabilnosti do 270 °C je izdelek optimalno primeren za hladne in tople jedi. Posebna steklenička strogo ločuje potisni plin od olja. Tako se kakovost ohrani, sprej pa lahko uporabljate pod poljubnim kotom. Pri uporabi plin ne uhaja. Vegansko olje vsebuje nenasičene maščobne kisline. Pri izdelavi se popolnoma izogibajo dodanemu sladkorju.
Navodila za uporabo:
Pred uporabo dobro pretresite in z razdalje 10–15 cm popršite po jedeh ali v ponev. Primerno za hladno in toplo kuhinjo. 1 sekunda pritiska ustreza pribl. 1,8 ml omake. Dozirnik omogoča standardno odmerjanje (pritisk na sredino) ali manjše odmerjanje (pritisk na konico).
| Št. izd.: | VIL-45934 |
|---|---|
| Vsebina: | 200 ml |
| EAN: | 8595717722557 |
| Št.-Proizvajalca: | 45934 |
| Znamka: | Vilgain |
| Oblika vsebine: | Sprej |
| Oblike prehrane: | Vegansko |
| Vrste izdelka: | Živila |
| Lastnosti izdelkov: | Vegansko, BREZ dodanega sladkorja |
| Informacije o shranjevanju: | Hranite na hladnem in suhem mestu, zaščiteno pred svetlobo. |
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 3467 / 828 kj / kcal |
| maščobe | 92 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 16 g |
| od tega enostavno nenasičene maščobne kisline | 63 g |
| od tega večkrat nenasičene maščobne kisline | 12 g |
| ogljikovi hidrati | 0 g |
| od tega sladkor | 0 g |
| | 0 g |
| Sol | 0 g |
Sestavine
100 % deviško avokadovo olje[1]
- iz kontrolirane ekološke pridelave