Vilgain Whey Protein, vanilija (300 g)
Minimalistični koncentrat sirotkinih proteinov iz nizozemskega mleka
€ 16,99
(€ 56,63 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- sirotkini proteini iz Nizozemske
- sestavljeno iz samo 5 sestavin
- praktične 30-gramske porcije
Opis
Ta izdelek vam prinaša Whey Protein znamke Vilgain v praktičnih porcijskih vrečkah. Surovina za proteinski prah izvira iz nizozemskega mleka. Receptura je zavestno minimalistična in glede na okus vsebuje le pet sestavin. Pri izdelavi se popolnoma izogibajo umetnim barvilom. Za nežno sladkobo se uporabljajo izključno steviol glikozidi iz rastline stevia. Posamezne porcije se prostorsko varčno prenašajo v športni torbi in so kadar koli neposredno pripravljene za uporabo. Ta set dopolnjuje vaš aktiven življenjski slog in vsakodnevni trening s kakovostnimi beljakovinami.
Priporočeno uživanje:
1 vrečko (30 g) koncentrata sirotkinih beljakovin dodajte v 200–250 ml vode in dobro premešajte.
| Št. izd.: | VIL-45992 |
|---|---|
| Vsebina: | 300 g |
| EAN: | 0118595717713743 |
| Št.-Proizvajalca: | 45992 |
| Znamka: | Vilgain |
| Za cilje treniranja: | Nadgradnja mišic |
| Časovni trenutek uporabe: | Po treningu, Občasno |
| Vrste izdelka: | Napitki, spiru-teini in proteini |
| Informacije o shranjevanju: | Hranite na hladnem in suhem mestu, zaščiteno pred svetlobo. |
Priporočenega dnevnega odmerka ne smete prekoračiti.
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g | na porc. |
|---|---|---|
| energijska vrednost | 1620 / 387 kj / kcal | 486 / 116 kj / kcal |
| maščobe | 6,3 g | 1,9 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 4,3 g | 1,3 g |
| ogljikovi hidrati | 5,7 g | 1,7 g |
| od tega sladkor | 5,7 g | 1,7 g |
| | 77 g | 23 g |
| Sol | 0,5 g | 0,2 g |
Sestavine
Aminokislinski profil
| Sestavine | na 100 g |
|---|---|
| izoleucin | 6,7 g |
| levcin | 11,4 g |
| lizin | 10,1 g |
| metionin | 2,3 g |
| fenilalanin | 3,4 g |
| treonin | 7,6 g |
| triptofan | 1,7 g |
| valin | 6,2 g |
| arginin | 2,6 g |
| histidin | 2 g |
| alanin | 5,5 g |
| asparaginska kislina | 11,8 g |
| glutaminska kislina | 18,8 g |
| glicin | 1,9 g |
| prolin | 6,4 g |
| serin | 5,4 g |
| tirozin | 2,9 g |
| cistein | 2,2 g |
Sestavine
98 % ultrafiltriran koncentrat sirotkinih beljakovin (Mleko, Emulgator (sončnični lecitin)), naravna aroma, sladilo (Steviolglykoside)