Riževi in ​​žitni vaflji za prigrizek

Filtriranje in razvrščanje

Cena Highlights Znamke Alergeni Lastnosti izdelkov
Filter

Riževi in ​​žitni vaflji: 21 izdelkov

Alnatura Bio vaflji iz leče

Alnatura Bio vaflji iz leče, 100 g

  • bogato z beljakovinami
  • brez glutena
  • za prigrizek
€ 1,43 € 1,59 (€ 14,30 / kg)

Dostava do 7. oktober

Bio vaflji iz leče

BIO PRIMO Bio vaflji iz leče, 90 g

  • bogato z beljakovinami
  • 100% bio leča iz Turčije
  • vegansko in brez glutena
€ 1,25 € 1,39 (€ 13,89 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio pirini vaflji, natur

Alnatura Bio pirini vaflji, natur, 100 g

  • ekspandirana polnozrnata pira
  • visoka vsebnost beljakovin
  • okusno samostojno in z dodatki
€ 0,89 € 0,99 (€ 8,90 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio vaflji iz koruze in amaranta

Alnatura Bio vaflji iz koruze in amaranta, 115 g

  • hrustljavo ekspandirano
  • z morsko soljo
  • recept brez glutena
€ 0,98 € 1,09 (€ 8,52 / kg)

Dostava do 13. oktober

Alnatura Bio koruzni vaflji, soljeni

Alnatura Bio koruzni vaflji, soljeni, 110 g

  • ekspandirano
  • z morsko soljo
  • recept brez glutena
€ 0,89 € 0,99 (€ 8,09 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio medeni riževi vaflji

Alnatura Bio medeni riževi vaflji, 96 g

  • sladek prigrizek
  • samo 2 sestavini
  • brez glutena
€ 2,06 € 2,29 (€ 21,46 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio polnozrnati riževi vaflji s soljo

Alnatura Bio polnozrnati riževi vaflji s soljo, 100 g

  • ekspandiran rjavi riž in morska sol
  • hrustljavo & okusno
  • prigrizek, zajtrk in malica
€ 1,07 € 1,19 (€ 10,70 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio riževi vaflji s temno čokolado

Alnatura Bio riževi vaflji s temno čokolado, 100 g

  • vegansko
  • brez glutena
  • ekspandiran polnozrnat riž
€ 2,33 € 2,59 (€ 23,30 / kg)

Dostava do 7. oktober

Bio riževi vaflji - rdeča pesa in jabolko

Alnatura Bio riževi vaflji -​ rdeča pesa in jabolko, 23,50 g

  • sadno-sladko
  • brez glutena
  • vegansko
€ 0,71 € 0,79 (€ 30,21 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio riževi vaflji z jogurtom

Alnatura Bio riževi vaflji z jogurtom, 100 g

  • brez glutena
  • fina jogurtova glazura
  • sladek svež okus
€ 2,51 € 2,79 (€ 25,10 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio koruzni vaflji s temno čokolado

Alnatura Bio koruzni vaflji s temno čokolado, 65 g

  • bio kakovost
  • brez glutena in vegansko
  • s temno čokolado
€ 1,61 € 1,79 (€ 24,77 / kg)

Dostava do 7. oktober

Bio koruzno-amarantovi vaflji z rožmarinom in morsko soljo

Alnatura Bio koruzno-​amarantovi vaflji z rožmarinom in morsko soljo, 115 g

  • bio kakovost
  • vegansko
  • brez glutena
€ 0,98 € 1,09 (€ 8,52 / kg)

Dostava do 7. oktober

Bio riževi vaflji s polnomastno mlečno čokolado

Alnatura Bio riževi vaflji s polnomastno mlečno čokolado, 100 g

  • ekspandiran polnozrnat riž
  • ekološka kakovost
  • brez glutena
€ 2,15 € 2,39 (€ 21,50 / kg)

Dostava do 7. oktober

Bio riževi vaflji z mlečno čokolado in kokosom

Alnatura Bio riževi vaflji z mlečno čokolado in kokosom, 100 g

  • za prigrizke in malico
  • ekspandiran polnozrnat riž
  • brez glutena
€ 2,33 € 2,59 (€ 23,30 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio riževi vaflji z jogurtom in jagodami

Alnatura Bio riževi vaflji z jogurtom in jagodami, 100 g

  • idealno kot sladica
  • ekspandiran riž
  • brez glutena
€ 2,78 € 3,09 (€ 27,80 / kg)

Dostava do 7. oktober

Bio riževi vaflji - temna čokolada in pomaranča

Alnatura Bio riževi vaflji -​ temna čokolada in pomaranča, 100 g

  • rahla nota pomaranče
  • brez glutena
  • vegansko
€ 2,51 € 2,79 (€ 25,10 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio čičerikini vaflji

Alnatura Bio čičerikini vaflji, 100 g

  • oreškasto in hrustljavo
  • vir rastlinskih beljakovin
  • vegansko in brez glutena
€ 1,61 € 1,79 (€ 16,10 / kg)

Dostava do 13. oktober

Alnatura Bio riževi polnozrnati vaflji - natur

Alnatura Bio riževi polnozrnati vaflji -​ natur, 100 g

  • naravna aroma ekspandiranega riža
  • fine pražene note in hrustljav ugriz
  • alternativa pecivu in prigrizkom
€ 0,89 € 0,99 (€ 8,90 / kg)

Dostava do 7. oktober

Alnatura Bio koruzni vaflji natur

Alnatura Bio koruzni vaflji natur, 110 g

  • hrustljava ekspandirana koruza
  • okusno samo ali z dodatki
  • idealen prigrizek na potovanju
€ 1,07 € 1,19 (€ 9,73 / kg)

Dostava do 13. oktober

Alnatura Bio koruzni vaflji z mlečno čokolado

Alnatura Bio koruzni vaflji z mlečno čokolado, 65 g

  • bio kakovost
  • brez glutena
  • z mlečno čokolado
€ 1,61 € 1,79 (€ 24,77 / kg)

Trenutno ni na zalogi

Bio koruzni in amarantovi vaflji - z morsko soljo

Allos Bio koruzni in amarantovi vaflji -​ z morsko soljo, 115 g

  • 100% vegansko
  • čudovito hrustljavo
  • alternativna kruhu
€ 2,69 € 2,99 (€ 23,39 / kg)

Dostava do 13. oktober