Začinjena olja za obogatitev jedi

Filtriranje in razvrščanje

Cena Znamke Alergeni Lastnosti izdelkov
Filter

Začinjena olja: 8 izdelkov

Ölmühle Solling Bio praženo sezamovo olje

Ölmühle Solling Bio praženo sezamovo olje, 100 ml

  • nežno praženo in hladno stiskano
  • 100% bio sezamova semena
  • rafinirano in aromatizirano
€ 4,85 € 5,39 (€ 48,50 / l)

Dostava do 7. oktober

Rapunzel Bio Citrolive

Rapunzel Bio Citrolive, 100 ml

  • sredozemsko olje za preliv
  • oplemeniti predjedi in več
  • 100% hladno stiskano
€ 4,94 € 5,49 (€ 49,40 / l)

Dostava do 7. oktober

Ölmühle Solling Bio Herbs of Provence začimbno olje

Ölmühle Solling Bio Herbs of Provence začimbno olje, 100 ml

  • Hladno stisnjeno repično olje
  • Rafinirano z zelišči
  • Polnega okusa
€ 5,30 € 5,89 (€ 53,00 / l)

Dostava do 7. oktober

Ölmühle Solling Bio začimbno olje za zelenjavo

Ölmühle Solling Bio začimbno olje za zelenjavo, 100 ml

  • iz olja oljne ogrščice in lešnikovega olja
  • odlično ujemanje z začimbami
  • za nežno in rahlo zelenjavo
€ 6,29 € 6,99 (€ 62,90 / l)

Dostava do 7. oktober

Ölmühle Solling Bio čili začimbno olje

Ölmühle Solling Bio čili začimbno olje, 250 ml

  • Pikantnost: 4680 Scoville
  • Hladno stisnjeno repično olje
  • Enostavno vlivanje
€ 8,90 € 9,89 (€ 35,60 / l)

Dostava do 7. oktober

Schalk Mühle Bio olje črne kumine iz Avstrije

Schalk Mühle Bio olje črne kumine iz Avstrije, 100 ml

  • pikantna ostrina
  • odlično obogati riževe jedi
  • za zdravo prehrano
€ 13,49 € 14,99 (€ 134,90 / l)

Dostava do 21. oktober

Olje začimb timijana in žajblja Naturland BIO

Ölmühle Solling Olje začimb timijana in žajblja Naturland BIO, 100 ml

  • Hladno stisnjeno repično olje
  • Rafinirano z zelišči
  • Z nenasičenimi maščobnimi kislinami
€ 4,94 € 5,49 (€ 49,40 / l)

Trenutno ni na zalogi

Ölmühle Solling Pikantno solatno olje BIO

Ölmühle Solling Pikantno solatno olje BIO, 500 ml

  • Mešanica olj
  • Rafinirano z zelišči
  • Vegnsko in brez glutena
€ 8,90 € 9,89 (€ 17,80 / l)

Dostava do 20. oktober