Bio certificirani prigrizki in sladkarije

Filtriranje in razvrščanje

Cena Znamke Alergeni Lastnosti izdelkov Ayurvedski izdelki
Filter

Bio certificirano: 24 izdelkov

Govinda Bio Snack Balls - užitna ostrica

Govinda Bio Snack Balls -​ užitna ostrica, 100 g

  • fin oreškast okus
  • za prigrizek vmes
  • narejeno samo iz 3 sestavin
€ 3,39 (€ 33,90 / kg)

Dostava do 7. oktober

Govinda Bio veganske praline

Govinda Bio veganske praline, Mokka-​nougat (70 g)

  • temna čokolada
  • sadno polnilo
  • brez glutena
€ 4,19 (€ 59,86 / kg)

Dostava do 7. oktober

Govinda Bio Snack Balls - čista čokolada

Govinda Bio Snack Balls -​ čista čokolada, 100 g

  • slastnega čokoladnega okusa
  • idealen prigrizek
  • trajnostno proizvedeno
€ 3,39 (€ 33,90 / kg)

Dostava do 7. oktober

Govinda Bio Snack Balls - mandlji

Govinda Bio Snack Balls -​ mandlji, 100 g

  • sadno-oreškast okus
  • iz lastne tovarne
  • trajnostno in pravično pridelano
€ 3,39 (€ 33,90 / kg)

Dostava do 7. oktober

Govinda Bio češmin

Govinda Bio češmin, 200 g

  • vsebuje veliko vitamina C.
  • nežno sladko in kislo, sadno
  • nežno suho sadje
€ 8,99 (€ 44,95 / kg)

Dostava do 7. oktober

Govinda Bio Snack Balls - čokolada in češnja

Govinda Bio Snack Balls -​ čokolada in češnja, 100 g

  • sadno-čokoladni okus
  • popolno za prigrizek
  • čisto rastlinsko
€ 3,39 (€ 33,90 / kg)

Dostava do 7. oktober

Govinda Choco Delight bio

Govinda Choco Delight bio, 120 g

  • skrbno izbrane sestavine
  • z datlji
  • vegansko
€ 4,39 (€ 36,58 / kg)

Dostava do 7. oktober

Govinda Bio energijske kroglice

Govinda Bio energijske kroglice, 120 g

  • sladke sadne kroglice
  • brez dodanega sladkorja
  • kontrolirano ekološko
€ 4,39 (€ 36,58 / kg)

Dostava do 7. oktober

Govinda Bio kroglice - datlji in kokos

Govinda Bio kroglice -​ datlji in kokos, 120 g

  • sadne kroglice
  • 100% vegansko
  • kontrolirano ekološko
€ 4,39 (€ 36,58 / kg)

Dostava do 7. oktober

Govinda Sezam Laddu bio

Govinda Sezam Laddu bio, 120g

  • ajurvedska slaščičarna
  • več kot le uživanje
  • biološko nadzorovano
€ 4,79 (€ 39,92 / kg)

Dostava do 7. oktober

Govinda Bio kostanjeve slaščice

Govinda Bio kostanjeve slaščice, 100 g

  • slaščice iz kostanjev
  • pečen kostanj
  • s cimetom in vanilijo
€ 3,99 (€ 39,90 / kg)

Dostava do 7. oktober

Govinda Bio slaščice Paradiso

Govinda Bio slaščice Paradiso, 100 g

  • kokosove slaščice
  • sladkano z agavinim sirupom
  • visoko kakovostne sestavine
€ 3,99 (€ 39,90 / kg)

Dostava do 7. oktober

Terra Elements Goji jagode bio

Terra Elements Goji jagode bio, 250 g

  • sadno sladkega okusa
  • primeren tudi kot čaj
  • brez želatine
€ 13,89 (€ 55,56 / kg)

Dostava do 7. oktober

Govinda Bio Snack Bites - mango

Govinda Bio Snack Bites -​ mango, 100 g

  • sadni okus
  • idealno za med obroki
  • odlično tudi na poti
€ 3,39 (€ 33,90 / kg)

Dostava do 7. oktober

Govinda Laddu Kokos bio

Govinda Laddu Kokos bio, 120 g

  • vegan
  • Pitta uravnoteženje
  • sladkega okusa
€ 4,79 (€ 39,92 / kg)

Dostava do 7. oktober

Govinda Bio Snack Balls - datlji

Govinda Bio Snack Balls -​ datlji, 100 g

  • sadno-oreškast okus
  • idealno za med obroki
  • naravna sladkost
€ 3,39 (€ 33,90 / kg)

Dostava do 7. oktober

Classic Ayurveda Koščki manga bio

Classic Ayurveda Koščki manga bio, 100 g

  • sušeno in okusno
  • dozorelo na soncu
  • kot prigrizek ali malica
€ 5,59 (€ 55,90 / kg)

Dostava do 7. oktober

Govinda Bio Snack Bites - kokos

Govinda Bio Snack Bites -​ kokos, 100 g

  • samo 3 sestavine
  • z datlji in agavinim sirupom
  • idealno za med obroki
€ 3,39 (€ 33,90 / kg)

Dostava do 7. oktober

Govinda Bio natur Laddu

Govinda Bio natur Laddu, 120 g

  • za vse gurmane
  • uravnoteženje doše
  • brez umetnih dodatkov
€ 4,79 (€ 39,92 / kg)

Dostava do 7. oktober

Classic Ayurveda Divje marelice bio

Classic Ayurveda Divje marelice bio, 200 g

  • aromatično
  • sadno-sladko
  • rasayana sadež
€ 8,69 (€ 43,45 / kg)

Dostava do 7. oktober

Govinda Bio Snack Balls - figa

Govinda Bio Snack Balls -​ figa, 100 g

  • aromatičen, sladek okus
  • idealno za prigrizek med obroki
  • trajnostno in pravično proizvedeno
€ 3,39 (€ 33,90 / kg)

Dostava do 7. oktober

Govinda Bio kroglice - Magic Almonds

Govinda Bio kroglice -​ Magic Almonds, 120 g

  • sadne kroglice
  • z datlji in cimetom
  • kontrolirana ekološka pridelava
€ 4,39 (€ 36,58 / kg)

Dostava do 7. oktober

Govinda Choco Premium bio

Govinda Choco Premium bio, 120 g

  • visok delež datljev
  • z visokokakovostnim kakavom v prahu
  • veganski prigrizek brez glutena
€ 4,39 (€ 36,58 / kg)

Dostava do 20. oktober

Classic Ayurveda Sadeži murve bio

Classic Ayurveda Sadeži murve bio, 150 g

  • zelo hranilno
  • skrbno sušene
  • optimalno za misli, peciva in drugim suhim sadjem
€ 6,69 (€ 44,60 / kg)

Trenutno ni na zalogi