Kombinirani izdelki iz mineralov in elementov v sledovih

Filtriranje in razvrščanje

Cena Znamke Oblika vsebine Minerali Alergeni Lastnosti izdelkov
Filter

Multiminerali: 1 - 30 od 41 izdelkov

pure encapsulations Mineral 650A

pure encapsulations Mineral 650A, 180 kaps.

  • minerali in snovi v sledeh
  • brez nepotrebnih dodatnih sestavin
  • popolno sprejemanje
€ 56,99 (€ 407,07 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

GoPrimal Mag-Cink-B6

GoPrimal Mag-​Cink-​B6, 90 kaps.

  • z magnezijevim taurinatom in bisglicinatom
  • vsebuje cink pikolinat
  • vsebuje z vitamin B6
€ 25,99 (€ 324,88 / kg)

Dostava do 6. oktober

ConcenTrace® mineralne kapljice v sledovih

Trace Minerals Research ConcenTrace® mineralne kapljice v sledovih, 237 ml

  • z Velikega slanega jezera v Utahu, ZDA
  • 8-krat večja koncentracija kot v morski vodi
  • 100% naravni, visoko koncentrirani in brez konzervansov
€ 40,99 (€ 172,95 / l)

Dostava do 6. oktober

Allergy Research Group ButyrEn®

Allergy Research Group ButyrEn®, 100 kaps.

  • maslena kislina kot butiratni kompleks
  • v kombinaciji s kalcijem in magnezijem
  • gastrorezistentna oblika kapsul
€ 29,49 (€ 258,68 / kg)

Dostava do 6. oktober

pure encapsulations Kalcij - magnezij (citrat)

pure encapsulations Kalcij -​ magnezij (citrat), 90 kaps.

  • uravnoteženo razmerje kalcija in magnezija
  • organske povezave
  • rastlinski izdelek
€ 34,49 (€ 253,60 / kg)

Dostava do 6. oktober

pure encapsulations Kalij-Magnezij

pure encapsulations Kalij-​Magnezij, 180 kaps.

  • idealna sestava
  • v obliki organskega citrata
€ 62,99 (€ 366,22 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

Dr. Töth Fiziološke soli za podpiranje presnove

Dr. Töth Fiziološke soli za podpiranje presnove, 180 kaps.

  • elektroliti
  • elementi v sledeh
€ 39,99 (€ 197,00 / kg)

Dostava do 6. oktober

Life Light OSTEOpro aktiv

Life Light OSTEOpro aktiv, 90 kaps.

  • z antioksidanti
  • s pomembnimi vitamini
  • z dragocenimi minerali za kosti
€ 31,49 (€ 370,47 / kg)

Dostava do 6. oktober

Kalcij/Magnezij/Vitamin D3 z Vitaminom K2 žvečilne tablete

NaturesPlus® Kalcij/Magnezij/Vitamin D3 z Vitaminom K2 žvečilne tablete, okus vanilije (60 žveč. tabl.)

  • žvečljive tablete z okusom čokolade ali vanilije
  • zelo dobrega okusa
€ 19,39 (€ 47,06 / kg)

Dostava do 6. oktober

Life Light Vis Vitalis

Life Light Vis Vitalis, 100 ml

  • 100 ml izvlečka
€ 23,49 (€ 234,90 / l)

Dostava do 6. oktober

NaturesPlus® Kal/mag/vit. D3 z vitaminom K2

NaturesPlus® Kal/mag/vit. D3 z vitaminom K2, 90 tab.

  • visoka kakovost
  • zelo dobra biološka dostopnost
  • pomaga vzdrževati zdrave kosti
€ 20,49 (€ 81,96 / kg)

Dostava do 6. oktober

anatis Naturprodukte Sango Meeres korala + Vitamin K2

anatis Naturprodukte Sango Meeres korala + Vitamin K2, 180 kaps.

  • pobrano na morskem dnu
  • testirano na radioaktivnost
  • regrat in koprive iz ekološkega kmetijstva
€ 36,99 (€ 366,96 / kg)

Dostava do 6. oktober

Berglöwe Kapsule kalcija in magnezija

Berglöwe Kapsule kalcija in magnezija, 90 kaps.

  • povsem naravno
  • dolomit v prahu
  • avstrijska kakovost
€ 17,89 (€ 138,68 / kg)

Dostava do 6. oktober

NaturesPlus® Cal/Mag Citrate kapsule

NaturesPlus® Cal/Mag Citrate kapsule, 90 veg. kaps.

  • ohranja zdrave kosti
  • ohranja zdrave zobe
  • ohranja normalno delovanje presnove energije
€ 14,39 (€ 41,11 / kg)

Dostava do 6. oktober

HealthyWorld Kalcij + magnezij + cink

HealthyWorld Kalcij + magnezij + cink, 400 tab.

  • skrbna sestava
  • z vitaminom D3 in K2
  • optimalna podpora
€ 21,99 (€ 48,22 / kg)

Dostava do 6. oktober

taxofit® Magnezij 500 + kalcij + kalij

taxofit® Magnezij 500 + kalcij + kalij, 20 vreč.

  • brez barvil
  • vegetarijanska formula
  • enostavno odmerjanje in uživanje
€ 7,79 (€ 125,65 / kg)

Dostava do 6. oktober

SFI HEALTH Multi-mineralni kompleks brez železa

SFI HEALTH Multi-​mineralni kompleks brez železa, 100 veg. kaps.

  • zadostujeta 2 kapsuli na dan
  • hipoalergena formula
  • brez umetnih barvil in arom
€ 22,99 (€ 376,89 / kg)

Dostava do 6. oktober

Raab Vitalfood GmbH Iso-Mineral Lime

Raab Vitalfood GmbH Iso-​Mineral Lime, 600 g

  • elektroliti, minerali in elementi v sledovih
  • maltodekstrin in dekstroza v razmerju 1:1
  • vsebuje tudi vitamin C
€ 22,49 (€ 37,48 / kg)

Dostava do 6. oktober

Allergy Research Group MultiMin

Allergy Research Group MultiMin, 120 veg. kaps.

  • za optimalno oskrbo
  • izredno dobra absorbcija
  • 120 veganskih kapsul
€ 37,49 (€ 416,56 / kg)

Dostava do 6. oktober

NaturesPlus® Triple Strength Ultra

NaturesPlus® Triple Strength Ultra, 120 tab.

  • 100 % naravno
  • zelo dobra bio dostopnost
  • top kakovosten izdelek
€ 67,49 (€ 122,71 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

Solaray Cal-Mag Citrate

Solaray Cal-​Mag Citrate, 180 kaps.

  • 2:1 razmerje med kalcijem in magnezijem
  • s holekalciferolom
  • dopolnjeno z rastlinskimi izvlečki
€ 37,99 (€ 296,80 / kg)

Dostava do 6. oktober

SANOPOLY Priosa®MINERAL

SANOPOLY Priosa®MINERAL, 120 kaps.

  • iz 12 mineralov in elementov v sledeh
  • vsebuje L-cistein in L-metianin
  • vsebuje MSM
€ 44,99 (€ 542,05 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

Trace Minerals Research Optimal pH

Trace Minerals Research Optimal pH, 30 ml

  • vsebuje 72 ionskih elementov v sledovih
  • brez okusa in vonja v vodi
  • brez glutena in vegansko
€ 21,99 (€ 733,00 / l)

Dostava do 6. oktober

dr. WEYRAUCH No. 26 Princess Luck Human

dr. WEYRAUCH No. 26 Princess Luck Human, 60 kaps.

  • kombinacija mikrohranil in alg
  • vsebuje olje svetline in različnih zelišč
  • za normalno vzdrževanje kože in las
€ 26,99 (€ 415,23 / kg)

Dostava do 6. oktober

American Biologics Minerals for life

American Biologics Minerals for life, 90 veg. kaps.

  • ortomolekularno
  • čista rastlinska formula
  • zagotavlja vitamine, cink in selen
€ 29,99 (€ 352,82 / kg)

Dostava do 6. oktober

Burgerstein Dolomit

Burgerstein Dolomit, 240 tab.

  • na dnevni odmerek:
  • 600 mg kalcija
  • 300 mg magnezija
€ 39,99 (€ 235,24 / kg)

Dostava do 6. oktober

KLEAN LABS Kalcij in magnezij + bor

KLEAN LABS Kalcij in magnezij + bor, 100 tab.

  • uravnoteženo razmerje
  • brez GSO
  • vegansko
€ 11,99 (€ 79,40 / kg)

Dostava do 6. oktober

American Biologics Kalijev/magnezijev citrat

American Biologics Kalijev/magnezijev citrat, 90 veg. kaps.

  • 280 mg kalija
  • 140 mg magnezija
  • minerali, povezani s citratom
€ 19,89 (€ 234,00 / kg)

Dostava do 6. oktober

Solaray Mega-Multi-Mineral

Solaray Mega-​Multi-​Mineral, 200 veg. kaps.

  • Minerali in elementi v sledovih
  • Aminokisline iz polnozrnatega riževega koncentrata
  • Z zeliščno podlago
€ 32,99 (€ 133,35 / kg)

Dostava do 6. oktober

NaturesPlus® Ultra InflamActin®

NaturesPlus® Ultra InflamActin®, 60 veg. kaps.

  • edinstvena formula
  • hipoalergeno
  • brez glutena
€ 34,49 (€ 574,83 / kg)

Dostava do 6. oktober