Visokokakovostna prehranska dopolnila iz živalskih sestavin

Filtriranje in razvrščanje

Cena Highlights Znamke Oblika vsebine Alergeni Lastnosti izdelkov Za koga? Dobro za
Filter

Prehranska dopolnila iz živalskih sestavin: 1 - 30 od 68 izdelkov

Nordic Naturals Arctic Cod Liver Oil unflavored

Nordic Naturals Arctic Cod Liver Oil unflavored, nevtral (237 ml)

  • narejen iz 100 % divje trske
  • v obliki trigliceridnih molekul
  • nevtralnega okusa, brez arome
€ 35,49 (€ 149,75 / l)

Dostava do 6. oktober

Allergy Research Group Thyroid

Allergy Research Group Thyroid, 100 kaps.

  • tkivo goveje ščitnice
  • nežna obdelava
  • liofilizirano
€ 33,99 (€ 790,47 / kg)

Dostava do 6. oktober

Nordic Naturals Arctic Cod Liver Oil Lemon

Nordic Naturals Arctic Cod Liver Oil Lemon, 237 ml

  • narejeno iz 100 % divje ulovljene trske
  • prijeten okus limone
  • 1060 mg vseh omega-3 na 5 ml
€ 40,99 (€ 172,95 / l)

Dostava do 6. oktober

American Biologics Liofilizirana prepeličja jajca, kapsule

American Biologics Liofilizirana prepeličja jajca, kapsule, 360 kaps.

  • Prepelice rod B-Mina
  • Vsebuje glikoproteine
  • Z naravnimi organoleptičnimi lastnostmi
€ 59,49 (€ 352,01 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

HOYER Ekstrakt propolisa brez alkohola Bio

HOYER Ekstrakt propolisa brez alkohola Bio, 30 ml

  • Za notranjo in zunanjo uporabo
  • V praktični steklenički za kapljanje
  • Dobra topnost
€ 11,09 (€ 369,67 / l)

Dostava do 6. oktober

ZeinPharma Zelenousta školjka 500 mg

ZeinPharma Zelenousta školjka 500 mg, 90 veg. kaps.

  • bogato z omega-3 maščobnimi kislinami
  • vsebuje 2% glikozaminoglikanov
  • original z novozelandske obale
€ 14,89 (€ 291,96 / kg)

Dostava do 6. oktober

Medex Propolis forte - pastile

Medex Propolis forte -​ pastile, 18 tabl. liz.

  • z bioflavonoidi iz propolisa
  • dopolnjen z vitamini A in C
  • primerno tudi za otroke
€ 9,49 (€ 263,61 / kg)

Dostava do 6. oktober

Allergy Research Group Pancreas Pork

Allergy Research Group Pancreas Pork, 60 kaps.

  • 425 mg tkiva trebušne slinavke na kapsulo
  • vsebuje naravne encime
  • liofilizirano iz pašnih prašičev
€ 33,99 (€ 1.133,00 / kg)

Dostava do 6. oktober

Medex Gelée Royal Junior

Medex Gelée Royal Junior, 90 ml

  • 10 x 9 ml ampule
  • z vitamini A, C in E
  • klinično testirano
€ 21,99 (€ 244,33 / l)

Dostava do 6. oktober

Nature Love Sango morska korala

Nature Love Sango morska korala, 90 kaps.

  • Naravni dobavitelj kalcija in magnezija
  • Ne izkorišča živih koral
  • Saravno bazičen pH
€ 13,99 (€ 128,35 / kg)

Dostava do 6. oktober

Medex Apikompleks®

Medex Apikompleks®, 250 g

  • mešanica meda s cvetnim prahom, matičnim mlečkom in propolisom
  • obogateno z vitamini C in B2
  • primerno tudi za otroke
€ 14,49 (€ 57,96 / kg)

Dostava do 6. oktober

Medex Propolis C + Zn

Medex Propolis C + Zn, 20 šum. tabl.

  • 20 šumečih tablet
  • z bioflavonoidi
  • idealno tudi za potovanja
€ 9,49 (€ 81,11 / kg)

Dostava do 6. oktober

Medex Propolis oral junior

Medex Propolis oral junior, 30 ml

  • od 3. let naprej
  • sprej z aplikatorjem, pripravljen za uporabo
  • narejeno na vodni osnovi
€ 17,69 (€ 589,67 / l)

Dostava do 6. oktober

Fleurance Nature Matični mleček z ginsengom, bio

Fleurance Nature Matični mleček z ginsengom, bio, 10 amp.

  • za vsakodnevno uporabo
  • enostavno odmerjanje
  • vegetarijansko
€ 13,69 (€ 72,05 / kg)

Dostava do 6. oktober

ZeinPharma Hondroitin 500 mg

ZeinPharma Hondroitin 500 mg, 90 kaps.

  • naravna ogljikohidratna spojina
  • brez konzervansov
  • brez magnezijevega stearata
€ 29,99 (€ 526,14 / kg)

Dostava do 6. oktober

Allergy Research Group Laktoferin

Allergy Research Group Laktoferin, 90 veg. kaps.

  • 350 mg laktoferina na kapsulo
  • brez titanovega dioksida ali barvil
  • čisti monopreparat brez dodatkov
€ 159,99 (€ 2.666,50 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

3 Chenes Laboratories Propolis Sirup

3 Chenes Laboratories Propolis Sirup, 200 ml

  • Naravna sestava
  • Poseben kompleks
  • Z eteričnim oljem mete
€ 8,44 € 8,89 (€ 42,20 / l)

Dostava do 6. oktober

Medex Gelee Royale Super + Vitamin D

Medex Gelee Royale Super + Vitamin D, 30 kaps.

  • liofiliziran matični mleček
  • z naravnim 10-HDA
  • v kombinaciji z vitaminom D
€ 16,69 (€ 1.390,83 / kg)

Dostava do 6. oktober

Medex Bio Gelee Royale forte

Medex Bio Gelee Royale forte, 90 ml

  • 1500 mg matičnega mlečka
  • z vitaminom C iz organskega soka acerole
  • 10 ampul po 9 ml
€ 23,99 (€ 266,56 / l)

Dostava do 6. oktober

HOYER Matični mleček + aloe vera pastile Bio

HOYER Matični mleček + aloe vera pastile Bio, 60 kos.

  • Naravne vitalne snovi
  • Čebelji dragoceni zaklad
  • Brez arom in barvil
€ 4,49 (€ 0,07 / kos.)

Dostava do 6. oktober

HOYER Manuka med + propolis v spreju, bio

HOYER Manuka med + propolis v spreju, bio, 20 ml

  • manuka MGO 300+
  • brez alkohola
  • praktična oblika
€ 11,09 (€ 554,50 / l)

Dostava do 6. oktober

Allergy Research Group Thyroid Nutrition

Allergy Research Group Thyroid Nutrition, 60 tab.

  • z Iodoral® jodom in selenom
  • vsebuje ašvagando in okrasno koprivo
  • obogateno s cinkom in vitaminom A
€ 37,99 (€ 633,17 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alpinamed Forte kapsule za mobilnost

Alpinamed Forte kapsule za mobilnost, 60 kaps.

  • pomembne omega-3 maščobne kisline
  • z ribjim oljem
  • tudi za diabetike
€ 39,94 € 46,99 (€ 976,53 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sponser Sport Food Lactoferrin Caps

Sponser Sport Food Lactoferrin Caps, 90 tab.

  • z vitaminom C
  • s transportno matriko
  • inovativna formulacija
€ 41,99 (€ 1.163,16 / kg)

Dostava do 6. oktober

Medex Gelée Royale Super + VIT.D

Medex Gelée Royale Super + VIT.D, 90 ml

  • 10 x 9 ml ampula
  • v tekoči obliki
  • za najstnike in odrasle
€ 20,49 (€ 227,67 / l)

Dostava do 6. oktober

Propolia Organic Green Propolis Capsules

Propolia Organic Green Propolis Capsules, 90 kaps.

  • za odrasle in otroke od 3. leta starosti naprej
  • vsebuje polifenole, flavonoide in artepilin C
  • 150 mg prečiščenega zelenega propolisa na kapsulo
€ 27,49 (€ 289,37 / kg)

Dostava do 6. oktober

Fleurance Nature Propolis & Eukalyptus Gummies bio

Fleurance Nature Propolis & Eukalyptus Gummies bio, 35 g

  • z medom
  • idealno za na pot
  • škatlica za ponovno polnjenje
€ 6,19 (€ 176,86 / kg)

Dostava do 6. oktober

Life Light Sango korala

Life Light Sango korala, 90 kaps.

  • iz morskih koral
  • s kalcijem in magnezijem
  • v optimalnem razmerju
€ 39,99 (€ 888,67 / kg)

Dostava do 6. oktober

Medex Geleé Royale Forte Bio

Medex Geleé Royale Forte Bio, 30 kaps.

  • klinično testirano
  • z vitaminom C in agavinim sirupom
  • za odrasle
€ 19,89 (€ 552,50 / kg)

Dostava do 6. oktober

Optima Naturals Manuka Benefit

Optima Naturals Manuka Benefit, 30 tab.

  • z acerolo (vitamin C)
  • s cinkom
  • s sibirskim ginsengom
€ 19,49

Dostava do 6. oktober