Vitamini proti pešanju spomina v starejših letih

Filtriranje in razvrščanje

Cena Highlights Znamke Oblika vsebine Vitamini Minerali Elementi v sledeh Alergeni Lastnosti izdelkov Druge vitalne snovi
Filter

Spomin in koncentracija: 1 - 30 od 63 izdelkov

pure encapsulations Magnesium Energy

pure encapsulations Magnesium Energy, 60 kaps.

  • Idealno za športne navdušence
  • Magnezij z veliko PLUSA
  • Lahko se uporablja pred, med in po vadbi
€ 22,99 (€ 310,68 / kg)

Dostava do 6. oktober

Nordic Naturals Arctic Cod Liver Oil Lemon

Nordic Naturals Arctic Cod Liver Oil Lemon, 237 ml

  • narejeno iz 100 % divje ulovljene trske
  • prijeten okus limone
  • 1060 mg vseh omega-3 na 5 ml
€ 40,99 (€ 172,95 / l)

Dostava do 6. oktober

Igennus Ashwagandha+ L-Theanine & Magnesium

Igennus Ashwagandha+ L-​Theanine & Magnesium, 60 veg. kaps.

  • s cinkom in vitamini B
  • L-teanin iz zelenega čaja
  • hipoalergena formulacija
€ 22,99 (€ 522,50 / kg)

Dostava do 6. oktober

Igennus Pure L-Methylfolate 400 mcg

Igennus Pure L-​Methylfolate 400 mcg, 180 tab.

  • na osnovi folne kisline
  • hipoalergena formulacija
  • vegansko in brez GSO
€ 20,99 (€ 355,76 / kg)

Dostava do 6. oktober

ZeinPharma Vitamin B12 500 μg

ZeinPharma Vitamin B12 500 μg, 60 tabl. liz.

  • visoko dozirano
  • sladkano s ksilitolom in sorbitolom
  • saden okus limone
€ 11,69 (€ 403,10 / kg)

Dostava do 6. oktober

SANOPOLY Priosa®ENERGY

SANOPOLY Priosa®ENERGY, 150 kaps.

  • vsebuje vitamine B
  • s 16 aminokislinami
€ 49,99 (€ 485,34 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

SOJALL Royal Bio

SOJALL Royal Bio, 240 g

  • Kaljeno in fermentirano
  • S spermidinom in sojinimi beljakovinami
  • Naravni vir vitamina B
€ 31,99 (€ 133,29 / kg)

Dostava do 6. oktober

Igennus Neurobalance™

Igennus Neurobalance™, 120 tab.

  • cinkov pikolinat
  • magnezijev citrat
  • vitamin B6 (piridoksal-5-fosfat)
€ 13,89 (€ 255,33 / kg)

Dostava do 6. oktober

Burgerstein Omega 3 DHA

Burgerstein Omega 3 DHA, 60 kaps.

  • 470 mg DHA na dnevno porcijo
  • 130 mg EPA na dnevno porcijo
  • z vitaminom E
€ 28,99 (€ 402,64 / kg)

Dostava do 6. oktober

NaturesPlus® Vitamin B-12 2000 mcg SR

NaturesPlus® Vitamin B-​12 2000 mcg SR, 60 tab.

  • prispeva k normalnem delovanju živčnega sistema
  • prispeva k normalnim psihičnim funkcijam
  • prispeva k normalnem delovanju imunskega sistema
€ 26,99 (€ 385,57 / kg)

Dostava do 6. oktober

anatis Naturprodukte Brahmi

anatis Naturprodukte Brahmi, 90 kaps.

  • ovojnica kapsule na rastlinski osnovi
  • brez sintetičnih materialov
  • eočno enkapsulirano
€ 28,99 (€ 685,34 / kg)

Dostava do 6. oktober

pure encapsulations Cink (cinkov citrat)

pure encapsulations Cink (cinkov citrat), 60 kaps.

  • veganska formulacija
  • zadostuje 1 kapsula vsak drugi dan
  • brez nepotrebnih dodatkov
€ 31,49 (€ 2.099,33 / kg)

Dostava do 6. oktober

NaturesPlus® Vitamin B12 500 mcg

NaturesPlus® Vitamin B12 500 mcg, 90 tab.

  • vodotopni vitamin
  • hipoalergena formula
  • primerno za vegetarijance
€ 14,39 (€ 287,80 / kg)

Dostava do 6. oktober

Raab Vitalfood GmbH Bio Ginkgo Biloba

Raab Vitalfood GmbH Bio Ginkgo Biloba, 60 kaps.

  • vegansko
  • 400 mg na kapsulo
  • 1 kapsula dnevno
€ 14,89 (€ 496,33 / kg)

Dostava do 6. oktober

waterdrop Microdrink FOCUS Limona-limeta

waterdrop Microdrink FOCUS Limona-​limeta, 12 kos.

  • 12 kock za 1/2 litra pijače
  • za negazirano in gazirano vodo
  • granulat iz sadnih in rastlinskih izvlečkov
€ 8,29 (€ 0,69 / kos.)

Dostava do 6. oktober

Purasana Ginkgo Biloba 250 mg BIO

Purasana Ginkgo Biloba 250 mg BIO, 70 veg. kaps.

  • 100% vegansko
  • z vlakni akacije
  • 2 kapsuli dnevno
€ 16,99 (€ 390,57 / kg)

Dostava do 6. oktober

pure encapsulations B12 Folate Melt

pure encapsulations B12 Folate Melt, 90 tabl. liz.

  • Aktiviran vitamin B12 z metafolinom®
  • B12 kot metilkobalamin
  • Folna kislina kot kalcijev L-metilfolat iz Metafolin®
€ 38,49 (€ 1.480,38 / kg)

Dostava do 6. oktober

Purasana Ginseng 300 mg BIO

Purasana Ginseng 300 mg BIO, 80 veg. kaps.

  • optimalno prehransko dopolnilo
  • visoka kvaliteta
  • 100% vegansko
€ 24,99 (€ 1.041,25 / kg)

Dostava do 6. oktober

NeuroLab® Vital Omega 3 - ribje olje

NeuroLab® Vital Omega 3 -​ ribje olje, 120 kaps.

  • visoko dozirano
  • z EPA in DHA
  • brez GSO
€ 32,49 (€ 180,50 / kg)

Dostava do 6. oktober

Herbal aktiv Ashwagandha

Herbal aktiv Ashwagandha, 60 veg. kaps.

  • z biološko aktivnimi sestavinami
  • 100 % naravno
  • več kot 2 izdelka po posebni ceni
€ 29,49 (€ 491,50 / kg Odcejena masa)

Dostava do 6. oktober

pure encapsulations L-triptofan

pure encapsulations L-​triptofan, 60 kaps.

  • Proteinogena α-aminokislina
  • L-triptofan z vitaminom B6
  • B6 iz piridoksal-5-fosfata
€ 58,49 (€ 1.671,14 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

KAL Koencim B-kompleks žvečljivo

KAL Koencim B-​kompleks žvečljivo, 60 žveč. tabl.

  • tablete za žvečenje, brez sladkorja
  • z okusom čokolade in mete
  • za mnoge metabolične procese
€ 29,49 (€ 201,99 / kg)

Dostava do 6. oktober

Burgerstein Brain PS+

Burgerstein Brain PS+, 60 kaps.

  • s fosfatidilserinom
  • za mlade in stare
  • brez glutena
€ 46,49 (€ 1.162,25 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

Kräuter Max Lutein+

Kräuter Max Lutein+, 60 kaps.

  • z minerali
  • z likopenom in vitamini
  • z beta karotenom in zeaksantinom
€ 42,99 (€ 1.592,22 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

pure encapsulations Formula za spomin

pure encapsulations Formula za spomin, 60 kaps.

  • inovativna formula s holinom
  • vsebuje lutein in zeaksantin
  • optimizirano s cinkom
€ 60,49 (€ 3.780,63 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

3 Chenes Laboratories Neurogenius Premium

3 Chenes Laboratories Neurogenius Premium, 60 tab.

  • ashwagandha znamke Sensoril®
  • za osebe, stare 12 let in več
  • s kofeinom
€ 34,99 (€ 711,18 / kg)

Dostava do 6. oktober

Nikolaus - Nature NN Ginseng + Lecithin

Nikolaus - Nature NN Ginseng + Lecithin, 120 kaps.

  • Tudi za starejše
  • Brez kemičnih polnil
  • Z vitaminom E
€ 37,99 € 39,99 (€ 703,52 / kg)

Dostava do 6. oktober

Life Light MitoVital

Life Light MitoVital, 30 kaps.

  • orientiran po ritmu narave
  • kompleks mikro hranilnih snovi
  • posebej za naraščajočo in padajočo lunino fazo
€ 26,49 (€ 883,00 / kg)

Dostava do 6. oktober

Vitamaze Ginkgo Biloba

Vitamaze Ginkgo Biloba, 100 kaps.

  • visoko dozirano s 100 mg ekstrakta ginkgo bilobe
  • brez magnezijevega stearata
  • izdelano v Nemčiji
€ 17,89 (€ 431,08 / kg)

Dostava do 6. oktober

SOJALL Bio Balance (proso)

SOJALL Bio Balance (proso), 250 g

  • kaljeno in fermentirano
  • dragocen sojin protein s spremindinom
  • naravni vir vitamina B
€ 29,99 (€ 119,96 / kg)

Dostava do 6. oktober