Wegwartehof Čistilno mleko s kobiljim mlekom, sivko in milnico, 150 ml

Nežno očisti vsak tip kože

€ 32,39 € 35,99 -10%

(€ 215,93 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 150 ml

Na zalogi so samo še 4 kosi

Dostava do sreda, 7. oktober, v kolikor naročite do dne ponedeljek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • z negovalnim kobiljim mlekom
  • nežno očisti kožo
  • odstrani tudi vodoodporna ličila

Pogosto naročeno skupaj z Sebamed Clear Face tonik za obraz, 200 ml

Wegwartehof Čistilno mleko s kobiljim mlekom, sivko in milnico, 150 ml € 32,39 (€ 215,93 / l)
Sebamed Clear Face tonik za obraz, 200 ml € 5,93 (€ 29,65 / l)
Skupna cena: € 38,32
Opis

Optimalno za vsakodnevno čiščenje obraza! Nežno odstrani nečistočo in ostanke ličil - odstrani tudi vodoodporna ličila. Hkrati razvaja kožo s Demeter certificiranim kobiljim mlekom in visokokakovostnimi rastlinskimi izvlečki in rastlinskih olj.

Navodila za uporabo: nanesite majhno količino izdelka na moker obraz, nežno vmasirajte in sperite s toplo vodo. Za odstranjevanje ličil nanesite velikodušno in odstranite z gobico ali vatno blazinico.

Št. izd.: XEC-WWH-008
Vsebina: 150 ml
EAN: 9005535990087
Št.-Proizvajalca: 008
Znamka: Wegwartehof
Vrste izdelka: Čiščenje obraza
Tip kože: Za vsak tip kože
Lastnosti izdelkov: Demeter
Za koga?: Posebej za ženske
Informacije o shranjevanju: Hranite na hladnem in suhem mestu, zaščiteno pred svetlobo.
Sestavine (INCI)

Aqua, Coco Glucoside, Equae Lac[2], Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Calendula Officinalis Flower Extract[2], Saponaria Officinalis Extract[2], Xanthan Gum, Citricacid, Lavandula Angustifolia Extract[2], Citrus Bergamia, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Peel Oil, Pelargonium Graveolens (Rose Geranium) Oil[1], Amyris Balsamifera Bark Oil, Lavandula Angustifolia Oil[1], Limonene[3], Linalool[3], Citronellal[3], Geraniol[3]

  1. iz ekološke pridelave
  2. iz nadzorovane ekološke pridelave
  3. iz naravnih eteričnih olj
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Wegwartehof, Merkenbrects 1, 3800, Göpfritz an der Wild, Avstrija, order@wegwartehof.at

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Wegwartehof Čistilno mleko s kobiljim mlekom, sivko in milnico