Izdelki za krvni tlak

Krvni tlak je tlak, ki ga ustvarja naše srce in omogoča, da se naša kri prenaša po telesu. Poiščite popolne izdelke za vzdrževanje krvnega tlaka.

Filtriranje in razvrščanje

Cena Highlights Znamke Oblika vsebine Alergeni Lastnosti izdelkov
Filter

Krvni tlak: 1 - 30 od 57 izdelkov

Vitamaze L-Arginin 4500

Vitamaze L-​Arginin 4500, 360 kaps.

  • semi-esencialna aminokislina
  • brez magnezijevega stearata
  • visoko doziran
€ 21,59 € 23,99 (€ 68,32 / kg)

Dostava do 7. oktober

Dr. med. Ehrenberger - bio in naravni izdelki Izvleček oljčnih listov

Dr. med. Ehrenberger - bio in naravni izdelki Izvleček oljčnih listov, 90 kaps.

  • 100% naravnega izvora
  • Bogato z grenkimi snovmi
  • Brez alergenov
€ 26,99 (€ 833,02 / kg)

Dostava do 7. oktober

anatis Naturprodukte Bajkalska čeladnica + andrographis

anatis Naturprodukte Bajkalska čeladnica + andrographis, 180 kaps.

  • Optimizirano z listi papaje
  • V rastlinskih lupinah kapsul
  • Brez dodatkov, polnil in pomožnih snovi
€ 53,99 € 59,99 (€ 599,89 / kg)

Brezplačna dostava do 7. oktober

Allergy Research Group Grape Pips

Allergy Research Group Grape Pips, 90 veg. kaps.

  • 100 mg izvlečka grozdnih pečk na kapsulo
  • 95 % polifenolov
  • z 83 % oligomernih proantocianidinov
€ 39,14 € 43,49 (€ 978,50 / kg)

Dostava do 7. oktober

SOLGAR Visoko dozirano omega 3 ribje olje

SOLGAR Visoko dozirano omega 3 ribje olje, 50 soft-​gel kaps.

  • iz hladnovodnih rib
  • vir DHA in EPA
  • brez nepotrebnih dodatkov
€ 29,69 € 32,99 (€ 304,51 / kg)

Dostava do 7. oktober

BjökoVit Omega 3 - vegan

BjökoVit Omega 3 -​ vegan, 30 kaps.

  • z visokokakovostnim oljem mikroalg
  • iz „Schizochytrium sp“ alg
  • 100% rastlinsko in vegansko
€ 17,90 € 19,89 (€ 504,23 / kg)

Dostava do 7. oktober

anatis Naturprodukte Reishi - vitalne gobe, bio

anatis Naturprodukte Reishi -​ vitalne gobe, bio , 180 kaps.

  • prah polnega spektra iz vseh delov gob
  • 100% bio kakovost
  • vzrejeno na hranilnih gojiščih
€ 49,94 € 55,49 (€ 616,54 / kg)

Brezplačna dostava do 7. oktober

Igennus Echiomega

Igennus Echiomega, 60 kapsul

  • brez laktoze in brez glutena
  • vsebuje SDA (stearodinska kislina)
  • 500 mg
€ 14,30 € 15,89 (€ 476,67 / kg)

Dostava do 7. oktober

Raab Vitalfood GmbH Bio brokoli v prahu

Raab Vitalfood GmbH Bio brokoli v prahu, 230 g

  • 100 % bio brokoli
  • vsebuje kalij in kalcij
  • idealno za smoothie in še več
€ 14,39 € 15,99 (€ 62,57 / kg)

Dostava do 26. oktober

anatis Naturprodukte Premium krilovo olje

anatis Naturprodukte Premium krilovo olje, 100 kaps.

  • vsebuje 4 mg astaksantina na 2 kapsuli
  • vsebuje 250 mg omega-3 maščobnih kislin (EPA / DHA) na 2 kapsuli
  • vsebuje 420 mg fosfolipidov na 2 kapsuli
€ 78,29 € 86,99 (€ 1.304,83 / kg)

Brezplačna dostava do 7. oktober

Burgerstein Omega 3 EPA

Burgerstein Omega 3 EPA, 50 kaps.

  • 378 mg EPA na dnevno porcijo
  • 72 mg DHA na dnevno porcijo
  • z vitaminom E
€ 25,19 € 27,99 (€ 314,88 / kg)

Dostava do 7. oktober

NaturesPlus® Garlite® 500 mg

NaturesPlus® Garlite® 500 mg, 90 veg. kaps.

  • vegetarijansko
  • brez glutena in laktoze
  • dragocena hranila
€ 23,39 € 25,99 (€ 649,72 / kg)

Dostava do 7. oktober

pure encapsulations Kalij-Magnezij

pure encapsulations Kalij-​Magnezij, 180 kaps.

  • idealna sestava
  • v obliki organskega citrata
€ 56,69 € 62,99 (€ 329,59 / kg)

Brezplačna dostava do 7. oktober

ZeinPharma Pasijonka 500 mg

ZeinPharma Pasijonka 500 mg, 120 kaps.

  • s sekundarnimi rastlinskimi snovmi
  • zadostuje za 4 mesece
  • 100% veganske kapsule
€ 13,04 € 14,49 (€ 134,43 / kg)

Dostava do 7. oktober

Vitaplex Glicin

Vitaplex Glicin, 400 g

  • prosta aminokislina
  • sestavina kolagena
  • hipoalergeno in vegetarijansko
€ 31,49 € 34,99 (€ 78,73 / kg)

Dostava do 7. oktober

Burgerstein Omega 3 Liquid

Burgerstein Omega 3 Liquid, 150 ml

  • 730 mg EPA na dnevno porcijo
  • 455 mg DHA na dnevno porcijo
  • z okusom pomaranče
€ 27,89 € 30,99 (€ 185,93 / l)

Dostava do 7. oktober

Purasana Maca v prahu BIO

Purasana Maca v prahu BIO, 200 g

  • vegansko
  • posušeno na soncu
  • bogato s kalcijem in železom
€ 12,59 € 13,99 (€ 62,95 / kg)

Dostava do 7. oktober

NaturesPlus® Kalij

NaturesPlus® Kalij, 90 tab.

  • prispeva k normalnem delovanju živčnega sistema
  • prispeva k normalnem delovanje mišic
  • prispeva k vzdrževanju normalnega krvnega tlaka
€ 12,50 € 13,89 (€ 208,33 / kg)

Dostava do 19. oktober

Dr. med. Ehrenberger - bio in naravni izdelki Rdeči riž + oljčni listi

Dr. med. Ehrenberger - bio in naravni izdelki Rdeči riž + oljčni listi, 180 kaps.

  • monascin in Ankaflavin
  • brez Monakolina K
  • vegansko in brez polnil
€ 99,49 (€ 969,69 / kg)

Brezplačna dostava do 7. oktober

ZeinPharma Monacolin K Opticolin® 2,5mg

ZeinPharma Monacolin K Opticolin® 2,5mg, 240 kaps.

  • narejeno z rdečim rižem
  • veganska formula
  • brez nepotrebnih dodatkov
€ 22,49 € 24,99 (€ 488,91 / kg)

Dostava do 7. oktober

anatis Naturprodukte Aminokisline 3

anatis Naturprodukte Aminokisline 3, 180 kaps.

  • vsebuje 6 aminokislin
  • izdelano v Avstriji, brez dodatkov
  • hitra biološka uporabnost
€ 33,29 € 36,99 (€ 298,30 / kg)

Dostava do 7. oktober

Vitaplex Magnezijev taurat

Vitaplex Magnezijev taurat, 90 tab.

  • magnezij + tavrin
  • vegetarijanska formula
  • brez alergenov
€ 23,39 € 25,99 (€ 216,57 / kg)

Dostava do 7. oktober

Vitaplex Q10 ubikinol

Vitaplex Q10 ubikinol, 90 veg. kaps.

  • vegansko
  • brez glutena
  • stabiliziran prah
€ 55,34 € 61,49 (€ 2.406,09 / kg)

Brezplačna dostava do 7. oktober

NaturesPlus® Animal Parade® Omega 3/6/9 Junior

NaturesPlus® Animal Parade® Omega 3/6/9 Junior, 90 soft-​gel kaps.

  • okus limone
  • 100% naravni
  • z garancijo neodvisnih laboratorijev.
€ 30,59 € 33,99 (€ 250,74 / kg)

Dostava do 7. oktober

Super Concentrated Omega-3 Wild Fish Oil & Vitamin D

Igennus Super Concentrated Omega-​3 Wild Fish Oil & Vitamin D, 180 soft-​gel kaps.

  • naravna aroma limone
  • 1000 IU (25 µg) vitamina D3
  • 660 mg omega-3 maščobnih kislin na soft-gel kapsulo
€ 44,09 € 48,99 (€ 195,96 / kg)

Brezplačna dostava do 7. oktober

Raab Vitalfood GmbH Bio ječmenova trava v prahu

Raab Vitalfood GmbH Bio ječmenova trava v prahu, 140 g

  • nežno posušeno
  • vsestranska uporaba
  • brez glutena
€ 11,69 € 12,99 (€ 83,50 / kg)

Dostava do 7. oktober

anatis Naturprodukte Granatno jabolko

anatis Naturprodukte Granatno jabolko, 60 kaps.

  • brez dodatkov, polnil in pomožnih snovi
  • izvleček pomele iz vseh delov granatnega jabolka
€ 26,99 € 29,99 (€ 902,68 / kg)

Dostava do 7. oktober

Best Body Nutrition Future Omega 3 kapsule

Best Body Nutrition Future Omega 3 kapsule, 120 kaps.

  • z visokokakovostnim ribjim oljem
  • optimizirano z vitaminom E
€ 12,59 € 13,99 (€ 107,61 / kg)

Dostava do 7. oktober

Dr. med. Ehrenberger - bio in naravni izdelki Bio črna kumina v kapsulah

Dr. med. Ehrenberger - bio in naravni izdelki Bio črna kumina v kapsulah, 180 kaps.

  • 100% naravno
  • Iz celih semen
  • Kapsulirano ročno
€ 27,99 (€ 311,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

HealthyWorld L-citrulin

HealthyWorld L-​citrulin, 240 kaps.

  • visoka učinkovitost
  • brez glutena
  • veganska formula
€ 23,39 € 25,99 (€ 107,69 / kg)

Dostava do 7. oktober