Izdelki za krepitev presnove

Naša presnova oziroma metabolizem spremeni hrano, ki jo zaužijemo, v energijo za naše telo. Tukaj boste našli izdelke, ki podpirajo presnovo.

Filtriranje in razvrščanje

Cena Highlights Znamke Oblika vsebine Alergeni Lastnosti izdelkov
Filter

Presnova: 1 - 30 od 421 izdelkov

Allergy Research Group DHEA 10 Micronized

Allergy Research Group DHEA 10 Micronized, 60 tab.

  • 10 mg DHEA na tableto
  • mikronizirana lipidna matrica
  • naravni hormon iz korenine jam
€ 30,49 (€ 1.088,93 / kg)

Dostava do 6. oktober

Synergy ProArgi 9+

Synergy ProArgi 9+, 30 vrečk (295 g)

  • L-arginin in L-citrulin
  • s skupno 6 vitamini
  • osvežujoč okus citrusov in jagod
€ 86,99 (€ 294,88 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

pure encapsulations Magnezij (magnezijev citrat)

pure encapsulations Magnezij (magnezijev citrat), 180 kapsul

  • veganske kapsule
  • brez sredstev proti strjevanju
  • 150 mg magnezija na kapsulo
€ 56,49 (€ 288,21 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

pure encapsulations Vitamin B6

pure encapsulations Vitamin B6, 90 kapsul

  • aktivna oblika
  • čista sestavina
  • brez nepotrebnih snovi
€ 29,80 € 30,99 (€ 1.419,05 / kg)

Dostava do 6. oktober

Raab Vitalfood GmbH Magnezijev citrat  - prašek

Raab Vitalfood GmbH Magnezijev citrat -​ prašek, 340 g

  • pomembni minerali
  • tudi za športnike
  • brez laktoze in glutena
€ 18,89 (€ 55,56 / kg)

Dostava do 6. oktober

pure encapsulations Vitamin D3 1000 I.E.

pure encapsulations Vitamin D3 1000 I.E., 120 kaps.

  • s 25 µg holekalciferola na kapsulo
  • samo 1 kapsula vsaka 2 dni
  • odlično za celotno leto
€ 37,49 (€ 1.704,09 / kg)

Dostava do 6. oktober

ZeinPharma Vitamin B12 kapljice 200 µg

ZeinPharma Vitamin B12 kapljice 200 µg, 50 ml

  • z vsemi tremi bioaktivnimi oblikami B12
  • enostavno doziranje
  • brez dodanega alkohola
€ 24,99 (€ 499,80 / l)

Dostava do 6. oktober

NaturesPlus® Mega B100 mg S/R

NaturesPlus® Mega B100 mg S/R, 90 tab.

  • s popolnim B kompleksom
  • vegetarijanska formulacija
  • brez sintetičnih barvil
€ 36,99 (€ 308,25 / kg)

Dostava do 6. oktober

Igennus Super B-Complex Methylated Vitamin B

Igennus Super B-​Complex Methylated Vitamin B, 180 tab.

  • visoka biološka razpoložljivost in absorbcija
  • izredno male tablete
  • z vitaminom C
€ 31,99 (€ 551,55 / kg)

Dostava do 6. oktober

pure encapsulations Bromelain DR

pure encapsulations Bromelain DR, 30 kaps.

  • 2400 GDU / g
  • v kislinsko stabilni ovojnici kapsule (DRcaps®)
  • rastlinska kombinacija
€ 22,99 (€ 1.915,83 / kg)

Dostava do 6. oktober

pure encapsulations B12 Folate

pure encapsulations B12 Folate, 90 kapsul

  • vitamin B12 kot metilkobalamin
  • s folno kislino iz Metafolina®
  • izključno rastlinskega izvora
€ 33,49 (€ 1.674,50 / kg)

Dostava do 6. oktober

Sponser Sport Food Liquid Energy BCAA jagoda banana

Sponser Sport Food Liquid Energy BCAA jagoda banana, 70 g

  • gel z ogljikovimi hidrati
  • z okusom jagode in banane
  • brez konzervansov
€ 3,79 (€ 54,14 / kg)

Dostava do 6. oktober

Alpinamed Črni česen

Alpinamed Črni česen, 120 kaps.

  • s tiaminom in riboflavinom
  • brez vonja
  • v obliki kapsul
€ 33,99 € 39,99 (€ 522,92 / kg)

Dostava do 6. oktober

i like it clean Ester-C® Plus

i like it clean Ester-​C® Plus, 180 kaps.

  • kompleks vitamina C
  • rutin, OPC, šipek in acerola
  • visoka biološka uporabnost
€ 39,99 (€ 310,00 / kg)

Dostava do 6. oktober

Allergy Research Group B12 adenozilkobalamin

Allergy Research Group B12 adenozilkobalamin, 60 tabl. liz.

  • 3000 mcg aktiviranega B12
  • z 200 mcg folne kisline
  • 60 pastil
€ 28,49 (€ 1.424,50 / kg)

Dostava do 6. oktober

Life Light Omega 3-6-9

Life Light Omega 3-​6-​9, 120 kaps.

  • zelo dobra bio razpoložljivost
  • visoka kakovost
  • optimalno dozirano
€ 51,49 (€ 290,90 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

Raab Vitalfood GmbH Bergamotka in artičoka

Raab Vitalfood GmbH Bergamotka in artičoka, 100 kaps.

  • Flavonoidi iz izvlečka bergamotke
  • cinarin iz izvlečka artičoke
  • vsebuje holin
€ 24,99 (€ 581,16 / kg)

Dostava do 6. oktober

KAL Vitamin B5 - 1000 mg Pantotenske kisline

KAL Vitamin B5 -​ 1000 mg Pantotenske kisline, 100 tab.

  • s postopnim sproščanjem
  • v obliki kalcijevega-d-pantotenata
€ 18,49 (€ 116,29 / kg)

Dostava do 6. oktober

Dr. Töth Mineralno-bazične kapsule LQA

Dr. Töth Mineralno-​bazične kapsule LQA, 90 kaps.

  • z mineralnimi snovmi
  • kalcij, kalij in magnezij
€ 29,99 (€ 461,38 / kg)

Dostava do 6. oktober

Allergy Research Group Niacin (Vitamin B3)

Allergy Research Group Niacin (Vitamin B3), 90 veg. kaps.

  • za energijo
  • za presnovo
  • za kri in ožilje
€ 20,99 (€ 599,71 / kg)

Dostava do 6. oktober

Nature Love Pegasti badelj kompleks

Nature Love Pegasti badelj kompleks, 60 kaps.

  • sekundarne rastlinske snovi
  • z 200 mg silimarina
  • pakiranje zadostuje za 2 meseca
€ 11,99 (€ 299,75 / kg)

Dostava do 6. oktober

i like it clean Magnezijev glicinat

i like it clean Magnezijev glicinat, 180 kaps.

  • organska magnezijeva spojina
  • v ultravijoličnem steklu
  • veganska formula
€ 29,99 (€ 160,37 / kg)

Dostava do 6. oktober

ZeinPharma Vitamin B6 40 mg

ZeinPharma Vitamin B6 40 mg, 60 kaps.

  • optimalno doziranje
  • idealno prebavljivo
  • vegansko in brez glutena
€ 21,49 (€ 1.790,83 / kg)

Dostava do 6. oktober

Raab Vitalfood GmbH Bio spermidin v prahu

Raab Vitalfood GmbH Bio spermidin v prahu, 200 g

  • poliamin iz pšeničnih kalčkov
  • nežno mleto
  • idealno za smoothie, kašo in müslije
€ 15,89 (€ 79,45 / kg)

Dostava do 6. oktober

FITNE Health Care Bazične kap

FITNE Health Care Bazične kap, 90 kaps.

  • optimizirano s sokom pšenične trave in rdeče pese
  • s sekundarnimi rastlinskimi spojinami
  • 100 % vegansko
€ 11,93 € 19,89 (€ 187,87 / kg)

Dostava do 6. oktober

ZeinPharma Acetil-L-karnitin 500 mg

ZeinPharma Acetil-​L-​karnitin 500 mg, 60 kaps.

  • učinkovita absorpcija
  • visoko dozirano
  • vegansko
€ 19,49 (€ 487,25 / kg)

Dostava do 6. oktober

Dr. med. Ehrenberger - bio in naravni izdelki Acerola vitamin C + cink

Dr. med. Ehrenberger - bio in naravni izdelki Acerola vitamin C + cink, 60 kaps.

  • tudi za otroke stare 12 let in več
  • Iz češnje acerole
  • vegansko
€ 17,89 (€ 517,05 / kg)

Dostava do 6. oktober

Raab Vitalfood GmbH Kalcijev citrat v prahu

Raab Vitalfood GmbH Kalcijev citrat v prahu, 90 g

  • embalaža s pokrovom
  • organsko vezana oblika
  • čista rastlinska formulacija
€ 11,89 (€ 132,11 / kg)

Dostava do 6. oktober

Igennus Vegepa® PURE EPA

Igennus Vegepa® PURE EPA, 60 kapsul

  • omega 3 in omega 6
  • vitamin E
  • EPA iz ribjega olja divjih sardonov
€ 17,89 (€ 596,33 / kg)

Dostava do 6. oktober

pure encapsulations SAMe

pure encapsulations SAMe, 60 kaps.

  • aktiviran metionin
  • kapsule odporne na želodčno kislino
  • 200 mg SMAe na kapsulo
€ 54,99 (€ 1.249,77 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober