Savna in dodatki za vaše dobro počutje

Tukaj najdete vse kar potrebujete za savno. Dišave za savne, eterična olja, kristali in dodatki.

Filtriranje in razvrščanje

Cena Znamke Oblika vsebine Lastnosti izdelkov
Filter

Savna in dodatki: 20 izdelkov

Kneipp Infuzija za savno Pure Freshness

Kneipp Infuzija za savno Pure Freshness, 100 ml

  • koncentrirana mešanica
  • z evkaliptusom in brezo
  • osvežujoč in trpek vonj
€ 7,19 (€ 71,90 / l)

Dostava do 6. oktober

Kneipp Infuzija za savno Joy of Life

Kneipp Infuzija za savno Joy of Life, 100 ml

  • bogat koncentrat
  • z verbeno in limono
  • svež, vesel vonj
€ 7,19 (€ 71,90 / l)

Dostava do 6. oktober

PRIMAVERA Aroma savna "Občutek gozda", bio

PRIMAVERA Aroma savna "Občutek gozda", bio, 100 ml

  • tople lesne note
  • za intenzivno izkušnjo savnanja
  • za osvežitev in uravnoteženje
€ 18,19 (€ 181,90 / l)

Dostava do 6. oktober

PRIMAVERA Aroma za savno "Odmerek toplote", bio

PRIMAVERA Aroma za savno "Odmerek toplote", bio, 100 ml

  • visokokakovostna mešanica
  • tople, sveže note
  • z oljem pomaranče in ingverja
€ 18,19 (€ 181,90 / l)

Dostava do 6. oktober

PRIMAVERA Aroma za savno "Citrusno veselje", bio

PRIMAVERA Aroma za savno "Citrusno veselje", bio, 100 ml

  • vVisokokakovostna mešanica
  • cink in sadna aroma
  • z oljem limete in grenivke
€ 18,19 (€ 181,90 / l)

Dostava do 6. oktober

Saint Charles Infuzija za savno "Mood Balance"

Saint Charles Infuzija za savno "Mood Balance", 50 ml

  • 100% naravne sestavine
  • vsebuje eterična olja
  • aromaterapijski učinek
€ 19,19 (€ 383,80 / l)

Dostava do 6. oktober

PRIMAVERA Bio aroma za savno "Dihalna moč"

PRIMAVERA Bio aroma za savno "Dihalna moč", 100 ml

  • čist vonj po meti
  • z evkaliptusom in poprovo meto
  • za osvežilne savne
€ 18,19 (€ 181,90 / l)

Dostava do 6. oktober

PRIMAVERA Aroma za savno "Vir energije", bio

PRIMAVERA Aroma za savno "Vir energije", bio, 100 ml

  • visokokakovostna mešanica olj
  • sveža, smolna aroma
  • z limonsko travo in cedro
€ 18,19 (€ 181,90 / l)

Dostava do 6. oktober

Saint Charles Infuzija za savno "Soul Splash"

Saint Charles Infuzija za savno "Soul Splash", 50 ml

  • 100% naravne sestavine
  • iz divjih rastlin
  • nebeška dišava
€ 27,49 (€ 549,80 / l)

Dostava do 6. oktober

Saint Charles Infuzija za savno "Stress Guard"

Saint Charles Infuzija za savno "Stress Guard", 50 ml

  • 100% organske sestavine
  • za prijetno vzdušje
  • s kadilom, sivko in žajbljem
€ 19,19 (€ 383,80 / l)

Dostava do 19. oktober

Saint Charles Infuzija za savno "Breathe Easy"

Saint Charles Infuzija za savno "Breathe Easy", 50 ml

  • 100% naravno
  • idealen za aromaterapijo
  • preverjena receptura
€ 19,19 (€ 383,80 / l)

Dostava do 19. oktober

STYX Olje za savno - sivka

STYX Olje za savno -​ sivka, 100 ml

  • cvetlična nota
  • za dišečo svetilko in difuzor
  • iz čistih eteričnih olji
€ 14,19 (€ 141,90 / l)

Dostava do 6. oktober

Olje za savno - evkaliptus in poprova meta

STYX Olje za savno -​ evkaliptus in poprova meta, 100 ml

  • z naravnimi eteričnimi olji
  • osveži in poživi
  • za dišečo svetilko in difuzor
€ 14,19 (€ 141,90 / l)

Dostava do 6. oktober

STYX Olje za savno - borove iglice

STYX Olje za savno -​ borove iglice, 100 ml

  • z naravnimi eteričnimi olji
  • za dišečo svetilko in difuzor
  • očisti zrak
€ 14,19 (€ 141,90 / l)

Dostava do 6. oktober

Baldini esenca za savno "Orange Valley", bio

TAOASIS Baldini esenca za savno "Orange Valley", bio, 100 ml

  • živahen, vesel značaj
  • 100% naravno
  • z grenivko, limonsko travo in pomarančo
€ 13,09 (€ 130,90 / l)

Trenutno ni na zalogi

Baldini esenca za savno "Blue Mountain", bio

TAOASIS Baldini esenca za savno "Blue Mountain", bio, 100 ml

  • visokokakovostna mešanica
  • 100% naravno
  • osvežujoče lastnosti
€ 13,09 (€ 130,90 / l)

Trenutno ni na zalogi

Cose della Natura Naravna lufa copati

Cose della Natura Naravna lufa copati, Medium -​ ŽENSKE

  • krepi prekrvavitev
  • masira mišice stopal
  • odstrani hrapavo kožo na petah
€ 13,79

Trenutno ni na zalogi

Saint Charles Infuzija za savno "Mind Balance"

Saint Charles Infuzija za savno "Mind Balance", 50 ml

  • 100% organske sestavine
  • izdelano iz eteričnih olj
  • prijetnega vonja
€ 19,19 (€ 383,80 / l)

Dostava do 19. oktober

Saint Charles Infuzija za savno Five Heroes

Saint Charles Infuzija za savno Five Heroes, 50 ml

  • 100% naravne sestavine
  • dokazana receptura
  • visoka kakovost
€ 19,19 (€ 383,80 / l)

Dostava do 19. oktober

STYX Olje za savno - pomaranča

STYX Olje za savno -​ pomaranča, 100 ml

  • za dobro voljo
  • iz čistih eteričnih olji
  • za dišečo svetilko in difuzor
€ 14,19 (€ 141,90 / l)

Dostava do 13. oktober