Izdelki za krepitev živčevja in psihe

Idealno za ravnotežje

Filtriranje in razvrščanje

Cena Highlights Znamke Oblika vsebine Alergeni Lastnosti izdelkov
Filter

Živci in psiha: 1 - 30 od 596 izdelkov

pure encapsulations Magnezij (magnezijev glicinat)

pure encapsulations Magnezij (magnezijev glicinat), 180 kaps.

  • organsko vezan magnezijev glicinat
  • za občutljive osebe
€ 61,19 € 67,99 (€ 283,29 / kg)

Brezplačna dostava do 7. oktober

Magnezij 400 + B1 + B6 + B12 + folna kislina

Doppelherz Magnezij 400 + B1 + B6 + B12 + folna kislina, 30 tab.

  • 400 mg magnezija na dnevni odmerek
  • zadostuje 1 tableta na dan
€ 3,14 € 3,49 (€ 77,72 / kg)

Dostava do 7. oktober

pure encapsulations B-Complex Plus

pure encapsulations B-​Complex Plus, 60 kapsul

  • vsebuje aktivirano obliko vitamina B
  • enostavno odmerjanje in uživanje
  • vegansko, brez glutena in laktoze
€ 35,99 € 39,99 (€ 719,80 / kg)

Dostava do 7. oktober

Nature Love Vitamin B Komplex

Nature Love Vitamin B Komplex, 90 kaps.

  • bioaktivne oblike vitamina B
  • vegansko in brez glutena
  • pakiranje zadostuje za 3 mesece
€ 14,39 € 15,99 (€ 342,62 / kg)

Dostava do 7. oktober

ZeinPharma L-triptofan 500 mg

ZeinPharma L-​triptofan 500 mg, 180 kaps.

  • esencialne aminokisline
  • iz naravne fermentacije
  • prekurzor serotonina
€ 22,49 € 24,99 (€ 206,33 / kg)

Dostava do 7. oktober

pure encapsulations B-Kompleks

pure encapsulations B-​Kompleks, 120 kaps.

  • idealno za dolgotrajno uporabo
  • z vsemi 8 vitamini B
  • idealen prehranski dodatek za vsak dan
€ 41,39 € 45,99 (€ 1.655,60 / kg)

Dostava do 7. oktober

ZeinPharma Magnezijev bisglicinat 375 mg

ZeinPharma Magnezijev bisglicinat 375 mg, 120 kaps.

  • 100% naravno
  • popolnoma vegansko
  • brez magnezijevega stearata
€ 17,90 € 19,89 (€ 151,69 / kg)

Dostava do 7. oktober

Synergy ProArgi 9+

Synergy ProArgi 9+, 30 vrečk (295 g)

  • L-arginin in L-citrulin
  • s skupno 6 vitamini
  • osvežujoč okus citrusov in jagod
€ 78,29 € 86,99 (€ 265,39 / kg)

Brezplačna dostava do 7. oktober

pure encapsulations Magnezij (magnezijev citrat)

pure encapsulations Magnezij (magnezijev citrat), 180 kapsul

  • veganske kapsule
  • brez sredstev proti strjevanju
  • 150 mg magnezija na kapsulo
€ 50,84 € 56,49 (€ 259,39 / kg)

Brezplačna dostava do 7. oktober

Raab Vitalfood GmbH Magnezijev citrat  - prašek

Raab Vitalfood GmbH Magnezijev citrat -​ prašek, 340 g

  • pomembni minerali
  • tudi za športnike
  • brez laktoze in glutena
€ 17,00 € 18,89 (€ 50,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

pure encapsulations Ashwagandha

pure encapsulations Ashwagandha, 60 kaps.

  • Znano tudi kot spalno jagodičje ali indijski ginseng
  • Iz Withania somnifera
  • Vsebuje 2,5% vithanolidov
€ 35,54 € 39,49 (€ 756,17 / kg)

Dostava do 7. oktober

ZeinPharma Vitamin B12 kapljice 200 µg

ZeinPharma Vitamin B12 kapljice 200 µg, 50 ml

  • z vsemi tremi bioaktivnimi oblikami B12
  • enostavno doziranje
  • brez dodanega alkohola
€ 22,49 € 24,99 (€ 449,80 / l)

Dostava do 7. oktober

Igennus Super B-Complex Methylated Vitamin B

Igennus Super B-​Complex Methylated Vitamin B, 180 tab.

  • visoka biološka razpoložljivost in absorbcija
  • izredno male tablete
  • z vitaminom C
€ 28,79 € 31,99 (€ 496,38 / kg)

Dostava do 13. oktober

pure encapsulations Ubikinol QH 100 mg

pure encapsulations Ubikinol QH 100 mg, 60 kaps.

  • koencim Q10 v aktivirani obliki
  • pridobljeno s postopkom biofermentacije
  • brez nepotrebnih dodatnih snovi
€ 93,59 € 103,99 (€ 1.509,52 / kg)

Brezplačna dostava do 7. oktober

NaturesPlus® Vitamin B-1 S/R

NaturesPlus® Vitamin B-​1 S/R, 90 tab.

  • 40 % boljša absorpcija in izraba
  • s postopnim sproščanjem
€ 19,34 € 21,49 (€ 644,67 / kg)

Dostava do 7. oktober

NaturesPlus® Folic Acid Hearts

NaturesPlus® Folic Acid Hearts, 90 tab.

  • s folno kislino, vit. B6 in B12
  • tablete v obliki srca
  • prispeva k normalni presnovi homocisteina
€ 8,54 € 9,49 (€ 427,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

ZeinPharma Vitamin D3 soft-gel kapsule 14.000 IU

ZeinPharma Vitamin D3 soft-​gel kapsule 14.000 IU, 120 soft-​gel kaps.

  • 350 mcg vitamina D3 na mehko kapsulo
  • iz lanolina
  • zaužijemo le vsaka 2 tedna
€ 13,40 € 14,89 (€ 394,12 / kg)

Dostava do 7. oktober

NaturesPlus® Mega B100 mg S/R

NaturesPlus® Mega B100 mg S/R, 90 tab.

  • s popolnim B kompleksom
  • vegetarijanska formulacija
  • brez sintetičnih barvil
€ 33,29 € 36,99 (€ 277,42 / kg)

Dostava do 7. oktober

ZeinPharma Pufiran Vitamin C 500

ZeinPharma Pufiran Vitamin C 500, 90 kaps.

  • v obliki kalcijevega askorbata
  • pH nevtralno od 6 do 7,5
  • primerno za občutljive ljudi
€ 15,20 € 16,89 (€ 223,53 / kg)

Dostava do 7. oktober

Life Light ENADA Coenzym1 - N.A.D.H 7,5 mg

Life Light ENADA Coenzym1 -​ N.A.D.H 7,5 mg, 80 tab.

  • veganska formula
  • obogatena z vitaminom B3
  • enterokisana formula
€ 84,14 € 93,49 (€ 13.355,56 / kg)

Brezplačna dostava do 7. oktober

i like it clean Ester-C® Plus

i like it clean Ester-​C® Plus, 180 kaps.

  • kompleks vitamina C
  • rutin, OPC, šipek in acerola
  • visoka biološka uporabnost
€ 35,99 € 39,99 (€ 278,99 / kg)

Dostava do 7. oktober

ZeinPharma GABA 500 mg

ZeinPharma GABA 500 mg, 90 kaps.

  • visoko doziran izdelek
  • 500 mg čiste GABA na kapsulo
  • brez nepotrebnih dodatkov
€ 26,99 € 29,99 (€ 519,04 / kg)

Dostava do 7. oktober

Allergy Research Group B12 metilkobalamin

Allergy Research Group B12 metilkobalamin, 50 tabl. liz.

  • telo ga dobro absorbira
  • vsebuje naravno aromo maline in češnje
€ 28,79 € 31,99 (€ 1.151,60 / kg)

Dostava do 7. oktober

ZeinPharma Vitamin C 1000 mg

ZeinPharma Vitamin C 1000 mg, 120 kaps.

  • 100% naraven
  • iz askorbinske kisline
  • rastlinski
€ 17,90 € 19,89 (€ 136,64 / kg)

Dostava do 7. oktober

Life Light Hormon Balance

Life Light Hormon Balance, 120 kaps.

  • z jamom in plahtico
  • vsebuje L-triptofan
  • razvito za ženske
€ 28,34 € 31,49 (€ 393,61 / kg)

Dostava do 7. oktober

pure encapsulations Pantotenska kislina

pure encapsulations Pantotenska kislina, 90 kapsul

  • 500 mg na kapsulo
  • vitamin B5 kakor kalcijev pantotenat
  • vodotopen vitamin
€ 26,09 € 28,99 (€ 378,12 / kg)

Dostava do 7. oktober

Vitamaze Vitamin B12 + folna kislina + B6

Vitamaze Vitamin B12 + folna kislina + B6, 180 tab.

  • brez magnezijevega stearata
  • vitamin B12 kot metilkobalamin
  • izdelano po konceptu HACCP
€ 17,90 € 19,89 (€ 397,78 / kg)

Dostava do 7. oktober

pure encapsulations Energy Xtra

pure encapsulations Energy Xtra, 60 kaps.

  • naravne sestavine iz dragocenih zelišč
  • iz ashwagandha in Panax ginsenga
  • iz adaptogenih rastlin
€ 38,69 € 42,99 (€ 730,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

Vitamaze Vitamin B12 kapljice

Vitamaze Vitamin B12 kapljice, 50 ml

  • osnova: prečiščena voda in rastlinski glicerin
  • s pipeto iz naravne gume
  • visoko dozirano
€ 17,00 € 18,89 (€ 340,00 / l)

Dostava do 7. oktober

Dr. Töth Mineralno-bazične kapsule LQA

Dr. Töth Mineralno-​bazične kapsule LQA, 90 kaps.

  • z mineralnimi snovmi
  • kalcij, kalij in magnezij
€ 26,99 € 29,99 (€ 415,23 / kg)

Dostava do 7. oktober

Razmišljanje, čutenje, čustvovanje, učenje, spominjanje, zavest, a tudi nezavedno - človeški možgani so verjetno najbolj neverjeten organ, ki ga je ustvarilo življenje. Kljub temu pa potrebujejo tudi primerno podporo v vsakdanjem življenju. Stres, brezvoljnost, neprijetne situacije ali izredni dogodki od naših možganov zahtevajo veliko, prav tako pa vedno znova preizkušajo naše čustveno počutje. Tu boste našli izdelke za vsakdanje življenje in tudi za faze vmes.