ZAGLER MÜSLIBÄR Bio-Fred&Wilma-Müsli, 300 g

Čisti rastlinski užitek

€ 10,79 € 11,99 -10%

(€ 35,97 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 300 g

Na zalogi od 13. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne sreda, 14. oktober

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • Mešanica brez žit
  • S koščki jabolk in kokosovimi kosmiči
  • Brez rozin in pšenice

Pogosto naročeno skupaj z ZAGLER MÜSLIBÄR Bio Crunchy Love, 500 g

ZAGLER MÜSLIBÄR Bio-Fred&Wilma-Müsli, 300 g € 10,79 (€ 35,97 / kg)
ZAGLER MÜSLIBÄR Bio Crunchy Love, 500 g € 7,64 (€ 15,28 / kg)
Skupna cena: € 18,43
Opis

Eksotični kokosovi kosmiči nadomeščajo žita v tej povsem rastlinski mešanici musli. Začinjeno s sadnimi koščki jabolk, mandlji, lanenimi semeni, lešniki, bučnimi in sončničnimi semeni, vam daje energijo in moč za vaš dan! Mešanica je kot nalašč za športnike ali koga drugega, ki želi srčno začeti svoje jutro.

Opomba: Shranjujte zaprto, zaščiteno pred vročino in na suhem.

Št. izd.: XPI-ZMB-FW300
Vsebina: 300 g
EAN: 9120009600313
Št.-Proizvajalca: FW300
Znamka: ZAGLER MÜSLIBÄR
Vrste izdelka: Živila, Žitarice za zajtrk in musli
Lastnosti izdelkov: Brez palmovega olja, BREZ dodanega sladkorja
Informacije o shranjevanju: Hranite na hladnem in suhem mestu.
Lahko vsebuje sledi živil: H - oreščki
Sestavine

Bio muesli Fred&Wilma

40 % Kokos[1], sončnična semena[1], Gosti sok agave[1], bučna semena[1], Mandlji[1], lešniki[1], Posušene jabolčne kocke[1], Lanena semena[1], pitna voda, Jedilna sol

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave

Izvor organskih kokosovih čipsov: zunaj EU H - za oreške in izdelke iz njih.

Hranilna vrednost

Bio muesli Fred&Wilma

Hranilna vrednost na 100 g
energijska vrednost 2474 / 591 kj / kcal
maščobe 48 g
  od tega nasičene maščobne kisline 31 g
ogljikovi hidrati 22 g
  od tega sladkor 21 g
vlaknine 10 g
beljakovine 13 g
Sol 0,28 g
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: ZAGLER BIO GmbH, Peter-Rosegger-Weg 12, 5280, Braunau, Avstrija, www.mueslibaer.com

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek ZAGLER MÜSLIBÄR Bio-Fred&Wilma-Müsli

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder