Vitamini in Minerali iz skupine ZeinPharma

Filtriranje in razvrščanje

Cena Oblika vsebine Vitamini Minerali Alergeni Lastnosti izdelkov Dobro za
Filter

Vitamini in minerali: 1 - 30 od 57 izdelkov

ZeinPharma Magnezijev bisglicinat 375 mg

ZeinPharma Magnezijev bisglicinat 375 mg, 120 kaps.

  • 100% naravno
  • popolnoma vegansko
  • brez magnezijevega stearata
€ 17,90 € 19,89 (€ 151,69 / kg)

Dostava do 7. oktober

ZeinPharma Vitamin D3 5000 IU

ZeinPharma Vitamin D3 5000 IU, 90 veg. kaps.

  • naravni vitamin D3 iz lanolina
  • samo 1 kapsula na teden
  • za vsakdan
€ 12,50 € 13,89 (€ 833,33 / kg)

Dostava do 7. oktober

ZeinPharma Vitamin B12 kapljice 200 µg

ZeinPharma Vitamin B12 kapljice 200 µg, 50 ml

  • z vsemi tremi bioaktivnimi oblikami B12
  • enostavno doziranje
  • brez dodanega alkohola
€ 22,49 € 24,99 (€ 449,80 / l)

Dostava do 7. oktober

ZeinPharma Vitamin D3 soft-gel kapsule 14.000 IU

ZeinPharma Vitamin D3 soft-​gel kapsule 14.000 IU, 120 soft-​gel kaps.

  • 350 mcg vitamina D3 na mehko kapsulo
  • iz lanolina
  • zaužijemo le vsaka 2 tedna
€ 13,40 € 14,89 (€ 394,12 / kg)

Dostava do 7. oktober

ZeinPharma Pufiran Vitamin C 500

ZeinPharma Pufiran Vitamin C 500, 90 kaps.

  • v obliki kalcijevega askorbata
  • pH nevtralno od 6 do 7,5
  • primerno za občutljive ljudi
€ 15,20 € 16,89 (€ 223,53 / kg)

Dostava do 7. oktober

ZeinPharma B-kompleks

ZeinPharma B-​kompleks, 90 kaps.

  • z vsemi 8 vitamini skupine B
  • za splošno podporo telesu
  • vegansko in brez barvil
€ 13,40 € 14,89 (€ 765,71 / kg)

Dostava do 7. oktober

ZeinPharma Vitamin C 1000 mg

ZeinPharma Vitamin C 1000 mg, 120 kaps.

  • 100% naraven
  • iz askorbinske kisline
  • rastlinski
€ 17,90 € 19,89 (€ 136,64 / kg)

Dostava do 7. oktober

ZeinPharma Cinkove kapljice 15 mg

ZeinPharma Cinkove kapljice 15 mg, 50 ml

  • čista rastlinska sestava
  • praktično in enostavno uživanje
  • redno testirano
€ 13,31 € 14,79 (€ 266,20 / l)

Dostava do 7. oktober

ZeinPharma Vitamin C 1000 mg + cink

ZeinPharma Vitamin C 1000 mg + cink, 20 šum. tabl.

  • Pomarančna aroma
  • Biološko aktivna L - (+) - askorbinska kislina
  • 100% čisto
€ 3,59 € 3,99 (€ 39,89 / kg)

Dostava do 7. oktober

ZeinPharma Vitamin B6 40 mg

ZeinPharma Vitamin B6 40 mg, 60 kaps.

  • optimalno doziranje
  • idealno prebavljivo
  • vegansko in brez glutena
€ 19,34 € 21,49 (€ 1.611,67 / kg)

Dostava do 7. oktober

ZeinPharma Vitamin C 500

ZeinPharma Vitamin C 500, 90 kaps.

  • 500 mg vitamina C v vsaki kapsuli
  • iz askorbinske kisline
  • praktično v vsakdanjem življenju
€ 12,50 € 13,89 (€ 178,57 / kg)

Dostava do 7. oktober

ZeinPharma MSM 1000 mg

ZeinPharma MSM 1000 mg, 120 kaps.

  • destilirani OptiMSM™
  • brez konzervansov
  • vegansko in brez magnezijevega stearata
€ 22,04 € 24,49 (€ 168,24 / kg)

Dostava do 7. oktober

ZeinPharma Magnezijev citrat 680 mg

ZeinPharma Magnezijev citrat 680 mg, 120 kaps.

  • idealno za športnike
  • 100 % veganska formula
  • 2040 mg magnezijevega citrata na dnevni odmerek
€ 26,99 € 29,99 (€ 290,22 / kg)

Dostava do 7. oktober

ZeinPharma Vitamin B12 500 μg

ZeinPharma Vitamin B12 500 μg, 60 tabl. liz.

  • visoko dozirano
  • sladkano s ksilitolom in sorbitolom
  • saden okus limone
€ 10,52 € 11,69 (€ 362,76 / kg)

Dostava do 7. oktober

ZeinPharma Vitamin D3 2000 IU

ZeinPharma Vitamin D3 2000 IU, 90 kaps.

  • 100 % naravno
  • 50 mcg na kapsulo
  • brez magnezijevega stearata
€ 11,60 € 12,89 (€ 725,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

ZeinPharma Cinkov glicinat 25 mg

ZeinPharma Cinkov glicinat 25 mg, 120 kaps.

  • kapsule z enterično oblogo
  • nežne do želodca
  • vegansko in visoko dozirano
€ 11,24 € 12,49 (€ 432,31 / kg)

Dostava do 7. oktober

ZeinPharma Doloctan® forte

ZeinPharma Doloctan® forte, 80 kaps.

  • uridin monofosfat
  • folna kislina in vitamin B12
  • čisto rastlinsko
€ 40,49 € 44,99 (€ 2.453,94 / kg)

Dostava do 7. oktober

ZeinPharma Ferromarate+® - 14 mg železa

ZeinPharma Ferromarate+® -​ 14 mg železa, 90 kaps.

  • optimalno dozirano
  • z vitaminom C iz acerola češenj
  • gastrorezistentne kapsule
€ 17,90 € 19,89 (€ 688,46 / kg)

Dostava do 7. oktober

ZeinPharma Holin 600 mg

ZeinPharma Holin 600 mg, 60 kaps.

  • dobra združljivost
  • optimalni odmerek
  • popoln v vsakdanjem življenju
€ 13,40 € 14,89 (€ 268,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

ZeinPharma Lutein 20 mg

ZeinPharma Lutein 20 mg, 60 kaps.

  • rastlinskega izvora
  • pridobljeno iz izvlečka ognjiča
  • 20 mg čistega luteina na kapsulo
€ 22,49 € 24,99 (€ 775,52 / kg)

Dostava do 7. oktober

Vitamin D3 200 I.U. + K2 15 µg Family - kapljice

ZeinPharma Vitamin D3 200 I.U. + K2 15 µg Family -​ kapljice, 20 ml

  • nevtralen okus
  • enostaven za odmerjanje
  • vitamin D3 iz lanolina
€ 13,40 € 14,89 (€ 670,00 / l)

Dostava do 7. oktober

ZeinPharma Mio-inozitol 500 mg

ZeinPharma Mio-​inozitol 500 mg, 180 veg. kaps.

  • gradnik za sekundarne prenašalce
  • visok odmerek in vegansko
  • brez magnezijevega stearata
€ 40,94 € 45,49 (€ 382,62 / kg)

Dostava do 7. oktober

ZeinPharma Natural Vitamin C Family Syrup 80 mg

ZeinPharma Natural Vitamin C Family Syrup 80 mg, 50 ml

  • vitamin C iz medu in šipka
  • primerno za otroke in odrasle
  • sadni višnjev okus
€ 16,10 € 17,89 (€ 322,00 / l)

Dostava do 7. oktober

ZeinPharma Vitamin D3 iz alg 7.000 I.U.

ZeinPharma Vitamin D3 iz alg 7.000 I.U., 60 kaps.

  • vitamin D3 iz alg
  • 100 % vegansko in brez GSO
  • zadostuje 1 kapsula na teden
€ 17,90 € 19,89 (€ 1.627,27 / kg)

Dostava do 7. oktober

ZeinPharma Vitamin D3 kapljice 1000 I.U.

ZeinPharma Vitamin D3 kapljice 1000 I.U., 50 ml

  • 25 µg na kapljico
  • iz lanolina
  • raztopljeno v MCT olju
€ 16,10 € 17,89 (€ 322,00 / l)

Dostava do 7. oktober

ZeinPharma Cinkov glicinat 15 mg

ZeinPharma Cinkov glicinat 15 mg, 120 kaps.

  • dobro prenaša
  • gastrorezistentne kapsule
  • veganski recept
€ 10,34 € 11,49 (€ 397,69 / kg)

Dostava do 7. oktober

ZeinPharma Kids Calcium + Vitamin D3 + K2

ZeinPharma Kids Calcium + Vitamin D3 + K2, 60 gum. bomb.

  • okus jagode
  • brez želatine in laktoze
  • vegansko in brez dodatkov
€ 17,90 € 19,89 (€ 123,45 / kg)

Dostava do 7. oktober

ZeinPharma Vitamin D3 + K2 Spray

ZeinPharma Vitamin D3 + K2 Spray, 25 ml

  • vitamin D3 in K2 v optimalnem razmerju
  • z naravnim okusom poprove mete
  • bistveni vitamini
€ 14,30 € 15,89 (€ 572,00 / l)

Dostava do 7. oktober

ZeinPharma Čisti selen 200 mcg

ZeinPharma Čisti selen 200 mcg, 120 kaps.

  • bistveni element v sledovih
  • čista formula
  • iz naravnega kvasa
€ 19,34 € 21,49 (€ 743,85 / kg)

Dostava do 7. oktober

ZeinPharma Vitamin B2 100 mg

ZeinPharma Vitamin B2 100 mg, 90 kaps.

  • vegansko ter brez glutena in laktoze
  • brez magnezijevega stearata
  • zadostuje 1 kapsula na dan
€ 14,30 € 15,89 (€ 572,00 / kg)

Dostava do 7. oktober