40% & mehr sparen

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cena Highlights Znamke Oblika vsebine Alergeni Lastnosti izdelkov
Filter

40% Rabatt & mehr: 1 - 30 od 98 izdelkov

Peeroton Mineral Vitamin Drink

Peeroton Mineral Vitamin Drink, Cranberry (300 g)

  • kot topel in hladen napitek
  • zelo hranilen
  • za potešitev žeje med treningom
€ 17,99 € 29,99 (€ 59,97 / kg)

Dostava do 6. oktober

nu3 L-Carnitine Capsules

nu3 L-​Carnitine Capsules, 120 kaps.

  • brez nepotrebnih dodatkov
  • veganska formula
  • idealno pred treningom
€ 9,99 € 24,99 (€ 70,35 / kg)

Dostava do 6. oktober

Kintex Kineziološki trak Classic

Kintex Kineziološki trak Classic, rdeča

  • Različne barve
  • Dobro raztezanje
  • Spodbuja telesno strukturo
€ 6,05 € 10,09

Dostava do 6. oktober

Nasara Elastični trak 5 cm x 5 m

Nasara Elastični trak 5 cm x 5 m, črna

  • prijazen do kože
  • diha
  • prepusten za vodo
€ 5,51 € 9,19

Dostava do 6. oktober

STRYVE Towell+ Pro

STRYVE Towell+ Pro, All Black

  • V različnih barvah
  • Z magnetno sponko
  • Mere: 105 cm x 42,5 cm
€ 21,59 € 35,99

Dostava do 6. oktober

Atombody Rice pudding, 500g

Atombody Rice pudding, 500g, Chocotella (500 g)

  • pripravljeno v samo 2 minutah
  • 100 % naravna riževa moka
  • vegansko in brez dodanega sladkorja
€ 4,79 € 7,99 (€ 9,58 / kg)

Dostava do 6. oktober

FITNE Health Care Bazične kap

FITNE Health Care Bazične kap, 90 kaps.

  • optimizirano s sokom pšenične trave in rdeče pese
  • s sekundarnimi rastlinskimi spojinami
  • 100 % vegansko
€ 11,93 € 19,89 (€ 187,87 / kg)

Dostava do 6. oktober

Botanicals Immun Caps

Botanicals Immun Caps, 60 kaps.

  • vitamin C, propolis, ameriški slamnik
  • vegetarijansko in brez laktoze
  • 2 kapsuli na dan
€ 11,19 € 27,99 (€ 302,43 / kg)

Dostava do 6. oktober

nu3 L-Arginin Capsules

nu3 L-​Arginin Capsules, 160 kaps.

  • visok odmerek: 2200 mg/porcija
  • razvito za športnike
  • brez nepotrebnih dodatkov
€ 7,95 € 19,89 (€ 53,00 / kg)

Dostava do 6. oktober

nu3 Activating Apple Vinegar

nu3 Activating Apple Vinegar, 260 g

  • osvežilno doživetje limoninega okusa
  • s kalcijem, magnezijem in kromom
  • brez dodanega sladkorja
€ 5,99 € 14,99 (€ 23,04 / kg)

Dostava do 6. oktober

Pure Ella CystoBalance

Pure Ella CystoBalance, 60 kaps.

  • z vitaminoma C in D
  • z D-manozo in regratom
  • brez hormonov
€ 13,49 € 22,49 (€ 290,11 / kg)

Dostava do 6. oktober

JV Cosmetics Nutric Lotion®

JV Cosmetics Nutric Lotion®, 30 ml

  • deluje hladilno in protibolečinsko
  • blaži in odpravlja rdečice in iritacije
  • trajnostna in učinkovita nega
€ 6,11 € 10,19 (€ 203,67 / l)

Dostava do 6. oktober

STRYVE Towell+ Micro

STRYVE Towell+ Micro, All Black

  • Iz mikrovlaken
  • Z žepom na zadrgo
  • Mere: 105 cm x 42,5 cm
€ 15,29 € 25,49

Dostava do 6. oktober

Orthica B12-1000 SR

Orthica B12-​1000 SR, 90 tablet

  • podaljšano sproščanje
  • cianokobalamin
  • za imunski sistem
€ 17,09 € 28,49 (€ 216,33 / kg)

Dostava do 6. oktober

nu3 Hydro Glow Collagen

nu3 Hydro Glow Collagen, Grapefruit Ginger (240 ml)

  • 6 g hidroliziranega kolagena na napitek
  • z biotinom, niacinom in vitaminom B12
  • brez dodanega sladkorja, s stevio
€ 1,67 € 2,79 (€ 6,96 / l)

Dostava do 6. oktober

Orthica Multi 4 All

Orthica Multi 4 All, 180 tablet

  • celovita mešanica mikrohranil
  • z rastlinskimi izvlečki in encimi
  • brez umetnih dodatkov
€ 44,69 € 74,49 (€ 125,18 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

Orthica Prostata Support

Orthica Prostata Support, 60 kapsul

  • z izvlečkom bučnih semen in palmeta
  • vsebuje likopen za antioksidativno podporo
  • brez sladkorja, glutena in laktoze
€ 23,39 € 38,99 (€ 687,94 / kg)

Dostava do 6. oktober

Green Health PURE OPC+C

Green Health PURE OPC+C, 90 kaps.

  • naravni lovilci prostih radikalov
  • z acerolo v prahu
  • z izvlečkom grozdnih pečk
€ 14,99 € 24,99 (€ 333,11 / kg)

Dostava do 6. oktober

Orthica E-400

Orthica E-​400, 90 soft-​gel kaps.

  • naravni D-alfa tokoferol
  • 268 mg vitamina E na kapsulo
  • 90 mehkih kapsul za 3 mesece
€ 20,09 € 33,49 (€ 372,04 / kg)

Dostava do 6. oktober

Mini razpršilna steklenička za dezinfekcijo rok

VitalAbo Mini razpršilna steklenička za dezinfekcijo rok, Črna

  • 10 ml prostornine
  • dostavljen brez vsebine
  • lahko se napolni s praktičnim lijakom
€ 6,11 € 10,19

Dostava do 6. oktober

nu3 BCAA Powder

nu3 BCAA Powder, Lemon (400 g)

  • 10 g BCAA v razmerju 2:1:1
  • vegansko in brez laktoze
  • z nizko vsebnostjo sladkorja in brez aspartama
€ 17,99 € 22,49 (€ 44,98 / kg)

Dostava do 6. oktober

Pure Ella Odvajanje vode

Pure Ella Odvajanje vode, 60 kaps.

  • vegansko in brez hormonov
  • z magnezijem
  • brez umetnih dodatkov
€ 14,99 € 24,99 (€ 320,30 / kg)

Dostava do 6. oktober

Botanicals Good Mood Caps

Botanicals Good Mood Caps, 60 kaps.

  • z grifonijo in ašvagando
  • vsebuje fosfatidilserin
  • rastlinsko, vegansko, brez glutena
€ 19,19 € 47,99 (€ 619,03 / kg)

Dostava do 6. oktober

JouSports Hadilna kompresa

JouSports Hadilna kompresa

  • Takoj pripravljen za uporabo, predhodno hlajenje ni potrebno! Za dolgotrajno hlajenje.
€ 2,21 € 3,69

Dostava do 6. oktober

Pure Ella Anti-Aging

Pure Ella Anti-​Aging, 60 kaps.

  • z ribjim kolagenom
  • z vitaminom C in cinkom
  • brez hormonov
€ 11,93 € 19,89 (€ 331,39 / kg)

Dostava do 6. oktober

Orthica Orthiflor Start

Orthica Orthiflor Start, 42 g

  • 3 izbrani bakterijski sevi
  • specialno za dojenčke in nosečnice
  • priročna praškasta oblika za vmešanje
€ 15,29 € 25,49 (€ 364,05 / kg)

Dostava do 6. oktober

Supplementa Polyphenol Komplex Classic

Supplementa Polyphenol Komplex Classic, 90 veg. kaps.

  • Naravni rastlinski izvlečki
  • Vsebujejo posebne bioaktivne snovi
  • Zeliščna lupina kapsule
€ 47,99 € 79,99 (€ 979,39 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

nu3 Prebiolin

nu3 Prebiolin, 300 g

  • visoka vsebnost inulina in vlaknin
  • veganska formula
  • brez dodanega sladkorja
€ 13,19 € 21,99 (€ 43,97 / kg)

Dostava do 6. oktober

nu3 Cycle Phase Essentials 2 x 30 kapsul

nu3 Cycle Phase Essentials 2 x 30 kapsul, 60 kaps.

  • dvofazni kompleks za podporo menstrualnemu ciklu
  • vsebuje 22 vitaminov in mineralov
  • brez umetnih dodatkov
€ 9,99 € 24,99 (€ 222,00 / kg)

Dostava do 6. oktober

Kräuter Max Grško seno

Kräuter Max Grško seno, 60 kaps.

  • praktično odmerjeno
  • preizkušena receptura
  • rastlinska ovojnica kapsule
€ 17,99 € 29,99 (€ 516,95 / kg)

Dostava do 6. oktober