Nadomestilo obrokov za velike in male

Filtriranje in razvrščanje

Cena Highlights Znamke Oblika vsebine Alergeni Lastnosti izdelkov
Filter

Nadomestki obrokov: 8 izdelkov

Layenberger Fit+Feelgood Slim Shake

Layenberger Fit+Feelgood Slim Shake, Vanilla Cream (396 g)

  • popoln nadomestek obroka
  • samo cca. 214 kcal na porcijo
  • formula brez glutena in z veliko vlakninami
€ 9,99 (€ 25,23 / kg)

Dostava do 6. oktober

yfood Tekoči nadomestni obrok Fresh Berry

yfood Tekoči nadomestni obrok Fresh Berry, 0,50 l

  • brez dodanega sladkorja
  • brez glutena in laktoze
  • okus jagodičevja
€ 5,59 (€ 11,18 / l)

Dostava do 6. oktober

Tekoči nadomestni obrok Heavenly Hazelnut

yfood Tekoči nadomestni obrok Heavenly Hazelnut, 0,50 l

  • priročno za na pot
  • brez glutena in laktoze
  • z vitamini in minerali
€ 5,59 (€ 11,18 / l)

Dostava do 6. oktober

yfood Tekoči nadomestni obrok Fruity Mango

yfood Tekoči nadomestni obrok Fruity Mango, 0,50 l

  • visoka vsebnost proteinov
  • brez dodanega sladkorja
  • okus svežega manga
€ 5,59 (€ 11,18 / l)

Dostava do 6. oktober

SATURO® Balanced Powder

SATURO® Balanced Powder, vanilija (1.400 g)

  • visoko kakovostni rastlinski proteini
  • bogata z vlakninami in vitamini
  • za 14 obrokov
€ 32,99 (€ 23,56 / kg)

Dostava do 6. oktober

SATURO® Classic Powder

SATURO® Classic Powder, čokolada (1.430 g)

  • narejeno s sojinimi proteini
  • z veliko vitamini in minerali
  • visoka vsebnost proteinov
€ 31,49 (€ 22,02 / kg)

Dostava do 6. oktober

yfood Tekoči nadomestni obrok Smooth Vanilla

yfood Tekoči nadomestni obrok Smooth Vanilla, 0,50 l

  • visoka vsebnost proteinov
  • brez dodanega sladkorja
  • primerno za vsakodnevno uporabo
€ 5,59 (€ 11,18 / l)

Dostava do 6. oktober

yfood Tekoči nadomestni obrok Classic Choco

yfood Tekoči nadomestni obrok Classic Choco, 0,50 l

  • brez dodanega sladkorja
  • brez glutena in laktoze
  • okus čokolade
€ 5,59 (€ 11,18 / l)

Dostava do 19. oktober