Izdelki za povečanje sla ženske

Filtriranje in razvrščanje

Cena Highlights Znamke Oblika vsebine Alergeni Lastnosti izdelkov Druge vitalne snovi
Filter

Poželenje in ljubezen: 30 izdelkov

Allergy Research Group DHEA 25 mg Micronized

Allergy Research Group DHEA 25 mg Micronized, 60 tab.

  • mikroniziran DHEA
  • 25 mg na tableto
  • za odrasle osebe, stare 18 let in več
€ 40,49 (€ 1.446,07 / kg)

Dostava do 6. oktober

Allergy Research Group DHEA 10 Micronized

Allergy Research Group DHEA 10 Micronized, 60 tab.

  • 10 mg DHEA na tableto
  • mikronizirana lipidna matrica
  • naravni hormon iz korenine jam
€ 30,49 (€ 1.088,93 / kg)

Dostava do 6. oktober

Allergy Research Group DHEA 50 Micronized

Allergy Research Group DHEA 50 Micronized, 60 tab.

  • 50 mg DHEA na tableto
  • mikronizirana lipidna matrica
  • naravni hormon iz korenine yama
€ 55,49 (€ 1.790,00 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

Amaiva Maca Plus

Amaiva Maca Plus, 60 kapsul

  • primeren za vegane
  • z Ashwagandho
  • vsebuje Tribulus terrestris
€ 29,99 (€ 874,34 / kg)

Dostava do 6. oktober

Vitamaze Maca

Vitamaze Maca, 240 kaps.

  • optimalna kombinacija
  • v obliki velikih odmerkov
  • brez magnezijevega stearata
€ 21,99 (€ 106,54 / kg)

Dostava do 6. oktober

Vitamaze Maca

Vitamaze Maca, 120 kaps.

  • optimalna kombinacija
  • v obliki velikih odmerkov
  • brez magnezijevega stearata
€ 19,89 (€ 188,35 / kg)

Dostava do 6. oktober

Dr. med. Ehrenberger - bio in naravni izdelki Ekstrakt granatnega jabolka

Dr. med. Ehrenberger - bio in naravni izdelki Ekstrakt granatnega jabolka, 60 kaps.

  • 100% naravnega izvora
  • rastlinski ovoj kapsule
  • brez alergenov
€ 29,99 (€ 1.003,01 / kg)

Dostava do 6. oktober

FutuNatura Bio črna maca v prahu

FutuNatura Bio črna maca v prahu, 500 g

  • pridobljeno iz posušenih korenin mace
  • odličen vir hranil
  • primerno tudi za peko
€ 24,99 (€ 49,98 / kg)

Dostava do 6. oktober

Purasana Maca v prahu BIO

Purasana Maca v prahu BIO, 200 g

  • vegansko
  • posušeno na soncu
  • bogato s kalcijem in železom
€ 13,99 (€ 69,95 / kg)

Dostava do 6. oktober

Purasana Maca-Kakav mešanica BIO

Purasana Maca-​Kakav mešanica BIO, 200 g

  • naravni vir energije
  • bogato z antioksidanti
  • vsestransko
€ 15,99 (€ 79,95 / kg)

Dostava do 6. oktober

Nature Love Konopljika

Nature Love Konopljika, 90 kaps.

  • 11 mg konopljike na kapsulo
  • skrbno ekstrahirano
  • pakiranje za 3 mesece
€ 9,99 (€ 285,43 / kg)

Dostava do 6. oktober

ZeinPharma Damiana 450 mg

ZeinPharma Damiana 450 mg, 100 kaps.

  • nežno izdelano
  • uporablja se že stoletja
  • 100% veganskon
€ 21,99 (€ 422,88 / kg)

Dostava do 6. oktober

anatis Naturprodukte Maca

anatis Naturprodukte Maca, 180 kaps.

  • z L-argininom in L-lizinom
  • brez sintetičnih snovi
€ 31,99 (€ 299,81 / kg)

Dostava do 6. oktober

FutuNatura Ginseng, kapsule

FutuNatura Ginseng, kapsule, 60 kaps.

  • Brezhibna kakovost
  • Zeliščni izvleček
  • Narejeno z naravnimi sestavinami
€ 12,99 (€ 276,38 / kg)

Dostava do 6. oktober

Life Light Bambusovi vršički

Life Light Bambusovi vršički, 120 kaps.

  • rastlinski silicij iz bambusa
  • bogato z organsko vezanim silicijevim dioksidom
  • vegansko in izključno rastlinskega izvora
€ 25,99 (€ 541,46 / kg)

Dostava do 6. oktober

Raab Vitalfood GmbH Plahtica Plus

Raab Vitalfood GmbH Plahtica Plus, 90 kaps.

  • s plahtico in konopljiko
  • vsebuje maco, koencim Q10 in cink
  • dnevni odmerek: 3 kapsule, ki jih je enostavno pogoltniti
€ 21,99 (€ 375,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Life Light Jam

Life Light Jam, 60 kaps.

  • vsebuje diosgenin
  • naravni vitamin C iz acerole
  • vegansko
€ 25,99 (€ 896,21 / kg)

Dostava do 6. oktober

FutuNatura Cink Aktiv

FutuNatura Cink Aktiv, 60 tab.

  • Brezhibne, naravne sestavine
  • Vzajemno koristne sestavine
  • Za dnevno uporabo
€ 10,99 (€ 314,00 / kg)

Dostava do 6. oktober

ZeinPharma Shatavari 500 mg

ZeinPharma Shatavari 500 mg, 90 kaps.

  • s sekundarnimi rastlinskimi snovmi
  • visoka koncentracija saponinov
  • vegansko in brez magnezijevega stearata
€ 15,89 (€ 305,58 / kg)

Dostava do 6. oktober

NaturesPlus® E-Fem™

NaturesPlus® E-​Fem™, 60 kaps.

  • 100 % naravno
  • zelo dobra bio dostopnost
  • top kvalitetni izdelek
€ 44,49 (€ 127,11 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

Terra Elements Šatavari v prahu bio

Terra Elements Šatavari v prahu bio, 100 g

  • čista korenina Shatavari
  • vključen adaptogen
  • vsestranska uporaba
€ 12,89 (€ 128,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Purely Nutrition Maca + L-Arginine HCL

Purely Nutrition Maca + L-​Arginine HCL, 240 kaps.

  • za ženske in moške
  • z vitaminom C in cinkom
  • vsebuje vitamina B6 in B12
€ 27,99 (€ 155,50 / kg)

Dostava do 6. oktober

Fleurance Nature Tablete maca bio

Fleurance Nature Tablete maca bio, 60 tab.

  • Idealno za moške in ženske
  • Vsebuje hranila
  • Optimalni odmerek
€ 11,09 (€ 369,67 / kg)

Dostava do 6. oktober

Kräuter Max Bučna semena+

Kräuter Max Bučna semena+, 60 kaps.

  • z zmleto koprivo
  • žagasta palma in cvetni prah
  • vitamin E in vrbovec
€ 29,99 (€ 993,05 / kg)

Dostava do 6. oktober

Nikolaus - Nature NN Cordyceps plus

Nikolaus - Nature NN Cordyceps plus, 60 kaps.

  • Tradicionalna zdravilna goba
  • Z vitaminom C
  • Brez polnil
€ 35,99 (€ 1.090,61 / kg)

Dostava do 6. oktober

Bioenergie Maca-Prašek kbA  bio

Bioenergie Maca-​Prašek kbA bio, 100 g

  • 100% naravna
  • iz certificirane ekološke pridelave
  • brez laktoze in glutena
€ 5,99 (€ 59,90 / kg)

Dostava do 6. oktober

Solaray DopaBean

Solaray DopaBean, 60 kaps.

  • gastro rezistentne kapsule
  • z izvlečkom juko fižola
€ 45,99 (€ 1.314,00 / kg)

Brezplačna dostava do 6. oktober

FutuNatura Maca Extra Strong 20:1

FutuNatura Maca Extra Strong 20:1, 120 kaps.

  • Visoko koncentrirana formula
  • 20:1 izvleček suhega korena
  • Za moške in ženske
€ 23,99 (€ 399,83 / kg)

Dostava do 6. oktober

FutuNatura Muira Puama

FutuNatura Muira Puama, 60 kaps.

  • Za moške in ženske
  • Z mako, cinkom in L-argininom-HCL
  • Zelo močna, naravna formula
€ 20,99 (€ 699,67 / kg)

Dostava do 6. oktober

FutuNatura Damiana 450 mg

FutuNatura Damiana 450 mg, 90 kaps.

  • Čistejši ekstrakt damiana
  • Visoko razmerje 4:1
  • Zeliščna lupina kapsule
€ 18,99 (€ 292,15 / kg)

Dostava do 6. oktober