Nega telesa in kozmetika

Široka paleta izdelkov za nego telesa, obraza in las

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cena Highlights Znamke Lastnosti izdelkov
Filter

Nega telesa: 1 - 30 od 1339 izdelkov

JV Cosmetics AHC Sensitive®

JV Cosmetics AHC Sensitive®, 50 ml

  • za pazduhe, hrbet, vrat itd.
  • za nežen, občutljiv tip kože
  • izjemno učinkovito in hkrati nežno
€ 22,94 € 25,49 (€ 458,80 / l)

Dostava do 7. oktober

DIANA mit Menthol Osvežilni robčki

DIANA mit Menthol Osvežilni robčki, 8 kos.

  • z alkoholom za vtiranje DIANA
  • idealno za hitro osvežitev
  • praktično na potovanjih
€ 2,60 € 2,89 (€ 0,33 / kos.)

Dostava do 7. oktober

DIANA mit Menthol Alkohol za vtiranje v steklenički

DIANA mit Menthol Alkohol za vtiranje v steklenički, 250 ml

  • za vtiranje in masažo
  • po originalnem receptu
  • z naravnimi sestavinami
€ 6,29 € 6,99 (€ 25,16 / l)

Dostava do 7. oktober

DIANA mit Menthol Športni balzam v stekleni posodi

DIANA mit Menthol Športni balzam v stekleni posodi, 125 ml

  • hranljive lastnosti
  • hladilni učinek
  • hitro vpijanje
€ 4,13 € 4,59 (€ 33,04 / l)

Dostava do 7. oktober

DIANA mit Menthol Športni balzam v tubi

DIANA mit Menthol Športni balzam v tubi, 75 ml

  • kremna tekstura
  • negovalne lastnosti
  • za šport in prosti čas
€ 2,69 € 2,99 (€ 35,87 / l)

Dostava do 7. oktober

JV Cosmetics AHC forte®

JV Cosmetics AHC forte®, 30 ml

  • optimalen za stopala in roke
  • izredno močan in učinkovit
  • za ne tako občutljivo kožo
€ 17,19 € 21,49 (€ 573,00 / l)

Dostava do 7. oktober

Tekoča emulzija za prhanje brez mila Pentavitin® - polnilna vrečka

Sebamed Tekoča emulzija za prhanje brez mila Pentavitin® -​ polnilna vrečka, 400 ml

  • za občutljivo kožo
  • s pantenolom in glicerinom
  • nežna čistilna formula
€ 5,93 € 6,59 (€ 14,83 / l)

Dostava do 7. oktober

Apeiron Ayurvedska zeliščna pasta za zobe

Apeiron Ayurvedska zeliščna pasta za zobe, 75 ml

  • Nežno in trajno čisščenje zob - brez penjenja
€ 5,48 € 6,09 (€ 73,07 / l)

Dostava do 7. oktober

BANO Arlberger krema iz ruševja

BANO Arlberger krema iz ruševja, 50 ml

  • zaščita pred vetrom in dežjem
  • s pristnim oljem gorskega bora
  • nega kože
€ 9,17 € 10,19 (€ 183,40 / l)

Dostava do 7. oktober

DIANA mit Menthol Alkohol za vtiranje v spreju

DIANA mit Menthol Alkohol za vtiranje v spreju, 125 ml

  • preprosto za pršenje
  • poživljajoča svežina
  • naravni mentol
€ 4,13 € 4,59 (€ 33,04 / l)

Dostava do 7. oktober

Tekoča emulzija za prhanje z olivnim oljem - polnilo

Sebamed Tekoča emulzija za prhanje z olivnim oljem -​ polnilo, 400 ml

  • za občutljivo in zahtevno kožo
  • posebej blag in nežen
  • pH vrednost 5,5
€ 5,93 € 6,59 (€ 14,83 / l)

Dostava do 7. oktober

Kintex Kineziološki trak Classic

Kintex Kineziološki trak Classic, rdeča

  • Različne barve
  • Dobro raztezanje
  • Spodbuja telesno strukturo
€ 6,05 € 10,09

Dostava do 7. oktober

Nasara Elastični trak 5 cm x 5 m

Nasara Elastični trak 5 cm x 5 m, črna

  • prijazen do kože
  • diha
  • prepusten za vodo
€ 5,51 € 9,19

Dostava do 7. oktober

Maharishi Ayurveda MP 16 - Nasya olje

Maharishi Ayurveda MP 16 -​ Nasya olje, 10 ml

  • na osnovi sezamovega olja
  • kombinacija zelišč, olj in začimb
  • primerno za vsakodnevno uporabo
€ 10,07 € 11,19 (€ 1.007,00 / l)

Dostava do 7. oktober

JV Cosmetics AHC classic®

JV Cosmetics AHC classic®, 30 ml

  • primerno za uporabo pod pazduhami, na predelu hrbta, vratu, itn.
  • zelo močno a nežno učinkovanje
  • za normalno kožo
€ 14,66 € 16,29 (€ 488,67 / l)

Dostava do 7. oktober

Maharishi Ayurveda Ayurdent classic pasta za zobe

Maharishi Ayurveda Ayurdent classic pasta za zobe, 75 ml

  • pri intenzivnem zadahu
  • pri vnetih dlesnih
  • preventiva za karies in paradontozo
€ 5,93 € 6,59 (€ 79,07 / l)

Dostava do 7. oktober

Tekoči detergent za pisana oblačila meta in limona

Sonett Tekoči detergent za pisana oblačila meta in limona, 20 l

  • z bio rastlinskim milom
  • z naravnim vonjem olj bio mete in limonske trave
  • tudi za outdor in športna oblačila
€ 69,74 € 77,49 (€ 3,49 / l)

Brezplačna dostava do 13. oktober

Zechsal Magnezij-Gel

Zechsal Magnezij-​Gel, 125 ml

  • Za vse tipe kože
  • Globinsko čisti in neguje
  • Primerno tudi za umivanje zob
€ 12,77 € 14,19 (€ 102,16 / l)

Dostava do 7. oktober

Zechsal Dezodorant

Zechsal Dezodorant, 75 ml

  • Za vse tipe kože
  • Brez aluminija in parfuma
  • Praktični roll-on
€ 12,77 € 14,19 (€ 170,27 / l)

Dostava do 7. oktober

Zechsal Blagodejna kopel

Zechsal Blagodejna kopel, 2 kg

  • Za vse tipe kože
  • Čisti magnezijevi kosmiči
  • Tudi za kožne glivice
€ 21,14 € 23,49 (€ 10,57 / kg)

Dostava do 7. oktober

Dr. Töth Svetlobni kvanti aktivator celic

Dr. Töth Svetlobni kvanti aktivator celic, 50 ml

  • za notranjo in zunanjo uporabo
  • informirana svetloba z naravno kristalno soljo
  • s čisto izvirsko vodo
€ 34,64 € 38,49 (€ 692,80 / l)

Dostava do 7. oktober

ENZBORN Hudičevo mazilo toplo

ENZBORN Hudičevo mazilo toplo, 200 ml

  • greje
  • konsistenca: gel
  • se hitro vpije
€ 8,18 € 9,09 (€ 40,90 / l)

Dostava do 7. oktober

Sebamed Mleko za telo

Sebamed Mleko za telo, 200 ml

  • za občutljivo kožo
  • z oljem sladkega mandlja in karitejevim maslom
  • bogato in negovalno
€ 3,68 € 4,09 (€ 18,40 / l)

Dostava do 7. oktober

Dr. Töth Bazična krema za reguliranje

Dr. Töth Bazična krema za reguliranje, 100 ml

  • iz dragocenih naravnih surovin
  • življenjsko pomembni minerali
  • ni testirano na živalih
€ 31,04 € 34,49 (€ 310,40 / l)

Dostava do 7. oktober

Magnezijevimi kosmiči v pakiranju za ponovno polnitev

Zechsal Magnezijevimi kosmiči v pakiranju za ponovno polnitev, 4 kg

  • Naravni dodatek za kopel
  • Lahko ga priročno napolnite v pločevinke
  • Idealno pred spanjem
€ 27,44 € 30,49 (€ 6,86 / kg)

Dostava do 7. oktober

Maharishi Ayurveda Čistilec jezika - legirano jeklo

Maharishi Ayurveda Čistilec jezika -​ legirano jeklo

  • pri intenzivnem zadahu
  • pri kariesu
  • kot preventiva za bolezni
€ 5,93 € 6,59

Dostava do 7. oktober

Dr. Töth Alkalna pasta za zobe Classic

Dr. Töth Alkalna pasta za zobe Classic, 75 ml

  • alkalna nega zob in ustne votline
  • nežno čiščenje zob
  • za svež dah
€ 8,72 € 9,69 (€ 116,27 / l)

Dostava do 7. oktober

Sebamed Krema za roke za suho kožo Urea Akut 5%

Sebamed Krema za roke za suho kožo Urea Akut 5%, 75 ml

  • za suho in obremenjeno kožo
  • s pantenolom in alantoinom
  • brez mikroplastike
€ 3,68 € 4,09 (€ 49,07 / l)

Dostava do 7. oktober

Kneipp Ekspresna krema za stopala

Kneipp Ekspresna krema za stopala, 75 ml

  • s citronsko verbeno in avokadovim maslom
  • hitro se absorbira
  • veganska formula
€ 2,87 € 3,19 (€ 38,27 / l)

Dostava do 7. oktober

Röck Naturprodukte Svizčevo mazilo

Röck Naturprodukte Svizčevo mazilo, 100 ml

  • Za vse tipe kože
  • Takoj se absorbira
  • Vsebuje veliko kortizona
€ 13,58 € 15,09 (€ 135,80 / l)

Dostava do 7. oktober