ESN Designer Whey Protein, Cinnamon Cereal (300 g)

Vaš vsakodnevni vir proteinov

€ 17,99

(€ 59,97 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Okus: Cinnamon Cereal

Na zalogi od 5. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 6. oktober

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • do 25 g proteinov na porcijo
  • kombinacija koncentrata in izolata
  • za napitke, kašo in drugo

Pogosto naročeno skupaj z ESN Designer Whey Protein, White Chocolate (300 g)

ESN Designer Whey Protein, Cinnamon Cereal (300 g) € 17,99 (€ 59,97 / kg)
ESN Designer Whey Protein, White Chocolate (300 g) € 18,99 (€ 63,30 / kg)
Skupna cena: € 36,98
Opis

Designer Whey Protein združuje kremast okus z visokokakovostnim sirotkinim koncentratom in sirotkinim izolatom. Ta proteinski prašek je popoln za vse, ki si želijo preprostega in okusnega dnevnega vnosa proteinov. Njegova tekstura je odlična za napitke, kašo in pecivo.

Proteini prispevajo k ohranjanju mišične mase in podpirajo njeno izgradnjo.

Priprava:
V shakerju zmešajte 30 g praška (cca. 3 zvrhane žlice) z 200 ml vode. Lahko uporabite tudi mleko ali rastlinske napitke - upoštevajte spremenjene hranilne vrednosti.

Priporočen vnos:
Zaužijte 1 do 3 obroke dnevno – na primer zjutraj, po treningu ali med njimi.

Št. izd.: XPI-MM-11622
Vsebina: 300 g
EAN: 4250519689173
Št.-Proizvajalca: 11622
Znamka: ESN
Oblika vsebine: Prašek
Za cilje treniranja: Nadgradnja mišic, Vzdržljivost, Definiranje mišic
Časovni trenutek uporabe: Pred športom, Med športom, Po treningu, Občasno
Vrste izdelka: Napitki, spiru-teini in proteini
Lastnosti izdelkov: BREZ dodanega sladkorja
Za koga?: Posebej za ženske, Posebej za moške
Informacije o shranjevanju: Hranite na hladnem in suhem mestu, zaščiteno pred svetlobo.
Dobro za: mišice
Vrsta proteinov: Sirotkini proteini
Prehrambena dopolnila ne služijo kot nadomestilo za zdravo in uravnoteženo prehrano. Shranite na mestih, ki niso dosegljiva otrokom.
Priporočenega dnevnega odmerka ne smete prekoračiti.
Sestavine

90 % mešanica sirotkinih beljakovin (ultrafiltriran koncentrat sirotkinih beljakovin, cross-flow mikrofiltriran izolat sirotkinih beljakovin), 5 % žitni koščki (Polnozrnata moka, riževa moka, sladkor, plamovo olje, Dekstroza, koruzni škrob, Dekstrin, Cimet, pšenični kalčki, sol, Moka ječmenovega slada), Emulgator (Lecitin (sončnice, soja[1])), aroma, sol, sproščevalno sredstvo (silicijev dioksid), sladilo (sukraloza, steviol glikozidi iz stevije), gostilo (Xanthan)

  1. odvisno od razpoložljivosti
Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g na 30 g[1]
energijska vrednost 1616 / 386 kj / kcal 486 / 116 kj / kcal
maščobe 6,1 g 1,8 g
  od tega nasičene maščobne kisline 3,4 g 1 g
ogljikovi hidrati 7,7 g 2,3 g
  od tega sladkor 4,6 g 1,4 g
vlaknine <0,5 g 0 g
beljakovine 76 g 23 g
Sol 1 g 0,31 g
  1. na 30 g praška v 200 ml vode
Sestavine
Sestavine na 100 g
alanin 4,6 g
arginin 2 g
asparaginska kislina 11 g
cistein 2,7 g
glutaminska kislina 17 g
glicin 1,2 g
histidin 1,5 g
izoleucin 6,1 g
levcin 11 g
lizin 9,4 g
metionin 1,8 g
fenilalanin 3,1 g
prolin 5 g
serin 4,7 g
treonin 7,8 g
triptofan 1,7 g
tirozin 3,2 g
valin 6 g
Pravne informacije
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Fitmart GmbH & Co. KG, Werner-von-Siemens-Straße 8, 25337 , Elmshorn, Nemčija, www.esn.com

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek ESN Designer Whey Protein

5,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
1 (100%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

1 ocena

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder