FutuNatura 100% olje pegastega badlja, 250 ml

Visokokakovostno, nerafinirano in hladno stiskano olje

€ 19,99

(€ 79,96 / l, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 250 ml

Na zalogi od 13. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne sreda, 14. oktober

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 42,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za konzumiranje
  • znano kot jetrno olje
  • olje iz semen, obogateno z vitaminom E

Pogosto naročeno skupaj z FutuNatura Artičokin sok, 500 ml

FutuNatura 100% olje pegastega badlja, 250 ml € 19,99 (€ 79,96 / l)
FutuNatura Artičokin sok, 500 ml € 13,99 (€ 27,98 / l)
Skupna cena: € 33,98
Opis

Olje pegastega badlja (Silybum marianum) je narejeno iz njegovih semen in je:

  • znano kot "jetrno olje"
  • nerafinirano
  • hladno stiskano
  • obogateno z vitaminom E

Priporočilo glede uporabe:
1 čajna žlička (5 ml) dvakrat na dan. Lahko ga uživate čistega ali na solati ter kot priloga drugim jedem.

Opozorilo:

  • Ne segrevajte
  • Shranjujte pri temperaturi 5-20°C in zaščiteno pred neposredno sončno svetlobo.
Št. izd.: NARA-FN87
Vsebina: 250 ml
EAN: 3830072110942
Št.-Proizvajalca: FN87
Znamka: FutuNatura
Oblika vsebine: Olje
Vrste izdelka: Živila
Dobro za: jetra in čiščenje, prebavo
Sestavine
Sestavine na maksimalni dnevni odmerek/porcijo (10 ml)
pegasti badelj (Silybum marianum) 9,95 ml
vitamin E 50 mg
Sestavine

99,5 % olje semen pegastega badlja, Vitamin E (Tokoferol)

Pravne informacije
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Be Healthy d.o.o., Ulica Mirka Vadnova 7, 4000 , Kranj, Slovenija, info@futunatura.si

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek FutuNatura 100% olje pegastega badlja