Izdelki za nego telesa iz skupine Kräutermax
Nega telesa: 1 - 30 od 45 izdelkov
Kräuter Max Sprej za noge z divjim kostanjem, 120 ml
- za vse tipe kože
- negovalno in osvežujoče
- z rdečimi listi vinske trte, arniko in žajbljem
€ 16,39 € 20,49 (€ 136,58 / l)
Dostava do 6. oktober
Kräuter Max Mazilo iz svetega kadila +, 100 ml
- za roke, noge, stopala in hrbet
- z izvlečkom arnike in ingverja
- Avokado in olivno olje
€ 25,49 (€ 254,90 / l)
Dostava do 6. oktober
Kräuter Max Mazilo z divjim kostanjem + gel, 100 ml
- z učinkovinami iz divjega kostanja in evkaliptusa
- vsebuje planinski bor in mentol
- 100 ml gel-mazila
€ 16,39 (€ 163,90 / l)
Dostava do 6. oktober
Kräuter Max Milo z rastlinskim oljem kamiličnih listov, 100 g
- po preverjenem receptu
- z olivnim in kokosovim oljem
- s kamilicami
€ 8,09 (€ 80,90 / kg)
Dostava do 6. oktober
Kräuter Max Milo za lase z ognjičem+, 100 g
- dodaten vitamin E
- za vsak tip lasišča
- in za vsak tip las
€ 12,09 (€ 120,90 / kg)
Dostava do 6. oktober
Kräuter Max Krema za okoli oči z rjavo algo+, 30 ml
- za suho in občutljivo kožo
- brez silikonskih olj
- se zlahka vpije
€ 27,59 € 45,99 (€ 919,67 / l)
Dostava do 6. oktober
Kräuter Max Krema za stopala ob poškodbah, 100 ml
- s pantenolom, sečnino oz.
- gorskim borom in ognjičem
- tudi za suho in hrapavo kožo
€ 12,29 € 20,49 (€ 122,90 / l)
Dostava do 6. oktober
Kräuter Max Mazilo vražji krempelj +, 100 ml
- za roke, noge, stopala in hrbet
- z naravnimi rastlinskimi izvlečki
€ 21,99 (€ 219,90 / l)
Dostava do 6. oktober
Kräuter Max Propolis mazilo +, 100 ml
- z nepozebnikom
- z alantoinom
- 100 ml posoda
€ 16,39 (€ 163,90 / l)
Dostava do 6. oktober
Kräuter Max Intenzivna krema za roke aloevera +, 70 ml
- z aloe vero, karitejevim maslom in olivnim oljem
- olje oreščkov makadamije in olje jojobe
- hitro se vpije in se ne masti
€ 15,19 (€ 217,00 / l)
Dostava do 6. oktober
Kräuter Max Rastlinsko milo s soljo, 100 g
- preizkušen recept s kokosom in olivnim oljem
- voljna in gladka koža
€ 8,09 (€ 80,90 / kg)
Dostava do 6. oktober
Kräuter Max Rastlinsko milo Rose, 100 g
- s kokosovim oljem, olivnim oljem ter vrtnicami
- za žametno nežen občutek
€ 8,09 (€ 80,90 / kg)
Dostava do 6. oktober
Kräuter Max Gel za prhanje za moške, 250 ml
- Z limoninim oljem, aloe vero in morsko soljo
- Z izvlečkom koprive in pšenice
- Lahko se uporablja tudi kot šampon
€ 15,19 (€ 60,76 / l)
Dostava do 6. oktober
Kräuter Max Aloe vera gel 97%, 200 ml
- za suho in občutljivo kožo
- idealno tudi kot losjon po sončenju
- vlažilno in negovalno
€ 20,49 (€ 102,45 / l)
Dostava do 6. oktober
Kräuter Max Aloe vera sprej 97%, 100 ml
- za suho in občutljivo kožo
- vlažilno in negovalno
- idealno tudi kot losjon po sončenju brez olja
€ 20,49 (€ 204,90 / l)
Dostava do 6. oktober
Kräuter Max Krema za sončenje SPF 30, 70 ml
- za obraz in telo
- z zaščitnim faktorjem (SPF) 30
- za dehidrirano in suho kožo
€ 22,49 (€ 321,29 / l)
Dostava do 6. oktober
Kräuter Max Rastlinsko milo z aloe vero, 100 g
- preverjen recept
- z aloe vero
- z olivnim in kokosovim oljem
€ 8,09 (€ 80,90 / kg)
Dostava do 6. oktober
Kräuter Max Rastlinsko milo z oljem rakitovca, 100 g
- s kokosovim oljem, olivnim oljem in oljem rakitovca
- naredi kožo gladko in voljno
€ 8,09 (€ 80,90 / kg)
Dostava do 6. oktober
Kräuter Max Gel za prhanje žajbelj +, 250 ml
- Z izvlečkom žajblja, žajbljevim oljem in morsko soljo
- Lahko se uporablja tudi kot šampon za lase
- Za normalno in občutljivo kožo
€ 15,19 (€ 60,76 / l)
Dostava do 6. oktober
Kräuter Max Milo z rastlinskim oljem sivke, 100 g
- stari recept
- s kokosovim in olivnim oljem
- pomirjujoča sivka
€ 8,09 (€ 80,90 / kg)
Dostava do 6. oktober
Kräuter Max Mazilo z ognjičem +, 100 ml
- s kamilico, pšeničnimi kalčki in avokadovim oljem
- s proteini pšenice
- 100 ml kreme ognjiča
€ 12,59 € 20,99 (€ 125,90 / l)
Dostava do 6. oktober
Kräuter Max Gel za prhanje Sheabutter+, 250 ml
- S karitejevim maslom, aloe vero in morsko soljo
- Vsebuje ekstrakt vanilije in vitamin E
- Primerno tudi za občutljivo kožo
€ 15,19 (€ 60,76 / l)
Dostava do 6. oktober
Kräuter Max Krema za oči hialuron+, 15 ml
- za zahtevno kožo
- z oljem grozdnih pečk in arganovim oljem
- z izvlečkoma parakrese in planike
€ 21,29 € 35,49 (€ 1.419,33 / l)
Dostava do 6. oktober
Kräuter Max Deo sprej z žajbljem +, 100 ml
- z žajbljem in limonino travo
- tudi za zahtevno kožo
- BREZ aluminijevih soli
€ 16,39 € 20,49 (€ 163,90 / l)
Dostava do 6. oktober
Kräuter Max Šampon za lase z vrbo+, 1.000 ml
- očarljivo nežna nega
- pralno aktivne rastlinske snovi
- primerno za vsakodnevno pranje las
€ 48,99 (€ 48,99 / l)
Brezplačna dostava do 6. oktober
Kräuter Max Mazilo arnika +, 100 ml
- negovalna krema
- z oljem planinskega bora
€ 18,19 (€ 181,90 / l)
Dostava do 6. oktober
Kräuter Max Gel za prhanje s sivko+, 250 ml
- naravne sestavine
- dragocena aloe vera
- ognjič in limona
€ 15,19 (€ 60,76 / l)
Dostava do 6. oktober
Kräuter Max Gel za prhanje z morsko soljo, 250 ml
- Z morsko soljo in rastlinskimi olji
- Zagotavlja veliko vlage
- Lahko se uporablja tudi kot šampon
€ 15,19 (€ 60,76 / l)
Dostava do 6. oktober
Kräuter Max Dezodorantni sprej z limono+, 100 ml
- naravna formula
- svežina skozi cel dan
- tudi z zahtevno kožo
€ 20,49 (€ 204,90 / l)
Dostava do 6. oktober
Kräuter Max Šampon s preslico+, 250 ml
- čistilno aktivne snovi naravnega izvora
- nežno očisti lasišče in lase
- primerno za luskasto lasišče
€ 20,49 (€ 81,96 / l)
Dostava do 6. oktober