Prehranska dopolnila znamke Life Light

Vitamini, minerali, encimi, maščobne kisline in več

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cena Oblika vsebine Alergeni Lastnosti izdelkov Za koga? Dobro za
Filter

Prehranska dopolnila: 1 - 30 od 100 izdelkov

Life Light ENADA Coenzym1 - N.A.D.H 7,5 mg

Life Light ENADA Coenzym1 -​ N.A.D.H 7,5 mg, 80 tab.

  • veganska formula
  • obogatena z vitaminom B3
  • enterokisana formula
€ 84,14 € 93,49 (€ 13.355,56 / kg)

Brezplačna dostava do 7. oktober

Life Light Hormon Balance

Life Light Hormon Balance, 120 kaps.

  • z jamom in plahtico
  • vsebuje L-triptofan
  • razvito za ženske
€ 28,34 € 31,49 (€ 393,61 / kg)

Dostava do 7. oktober

Life Light Omega 3-6-9

Life Light Omega 3-​6-​9, 120 kaps.

  • zelo dobra bio razpoložljivost
  • visoka kakovost
  • optimalno dozirano
€ 46,34 € 51,49 (€ 261,81 / kg)

Brezplačna dostava do 7. oktober

Life Light Omega-3 maščobne kisline - veganske

Life Light Omega-​3 maščobne kisline -​ veganske, 60 kaps.

  • veganska formula
  • iz mikroalg
  • za vse starosti
€ 24,29 € 26,99 (€ 344,54 / kg)

Dostava do 7. oktober

Life Light Coenzym Q10 LiCaps

Life Light Coenzym Q10 LiCaps, 90 kaps.

  • z originalnim ubikinonom (Q10)
  • tekoča formulacija v Licaps® kapsulah
  • brez umetnih dodatkov
€ 33,29 € 36,99 (€ 616,48 / kg)

Dostava do 7. oktober

Life Light Omega 3 Plus

Life Light Omega 3 Plus, 120 kaps.

  • 1000 mg ribjega olja na dnevni odmerek
  • EPA in DHA
  • z vitaminom E
€ 32,39 € 35,99 (€ 395,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

Life Light MultiAll

Life Light MultiAll, 180 kaps.

  • celovit kompleks mikrohranil
  • z vitamini, minerali in rastlinskimi izvlečki
  • brez umetnih barvil ali konzervansov
€ 62,54 € 69,49 (€ 390,88 / kg)

Brezplačna dostava do 7. oktober

Life Light Mangan

Life Light Mangan, 60 kaps.

  • rastlinska ovojnica kapsule
  • ohranja in ščiti kosti
  • spodbuja presnovo energije
€ 22,04 € 24,49 (€ 551,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

Life Light Darm Vital

Life Light Darm Vital, 120 kaps.

  • 4 aminokisline
  • s cinkom, vitaminom C, B6 in folno kislino
  • vegansko
€ 40,49 € 44,99 (€ 506,13 / kg)

Dostava do 7. oktober

Life Light Kompleks vitaminov B

Life Light Kompleks vitaminov B, 60 kaps.

  • vsebuje vseh osem vitaminov skupine B
  • v kombinaciji z mio-inozitolom in holinom
  • brez umetnih dodatkov
€ 18,89 € 20,99 (€ 539,71 / kg)

Dostava do 7. oktober

Life Light Bromelain

Life Light Bromelain, 60 kaps.

  • dragocen bromelain
  • vegansko in brez glutena
  • brez umetnih dodatkov
€ 22,49 € 24,99 (€ 591,84 / kg)

Dostava do 7. oktober

Life Light Arthro Direkt

Life Light Arthro Direkt, 60 kaps.

  • z manganom
  • vsebuje vrbovo lubje in kadilo
  • naravne rastlinske snovi
€ 35,09 € 38,99 (€ 224,94 / kg)

Dostava do 7. oktober

Life Light Kvercetin v kapsulah

Life Light Kvercetin v kapsulah, 120 kaps.

  • koncentriran flavonoid kvercetin
  • primerno za vegansko prehrano
  • 250 mg kvercetina na kapsulo
€ 26,09 € 28,99 (€ 326,13 / kg)

Dostava do 7. oktober

Life Light Najara® proteinski napitek v prahu

Life Light Najara® proteinski napitek v prahu, 500 g

  • z rastlinskimi proteini
  • s koencimom Q10
  • z vitamini, minerali in elementi v sledovih
€ 24,29 € 26,99 (€ 48,58 / kg)

Dostava do 7. oktober

Life Light OSTEOpro aktiv

Life Light OSTEOpro aktiv, 90 kaps.

  • z antioksidanti
  • s pomembnimi vitamini
  • z dragocenimi minerali za kosti
€ 28,34 € 31,49 (€ 333,41 / kg)

Dostava do 7. oktober

Life Light Baker

Life Light Baker, 60 kaps.

  • baker kot bakrov glukonat
  • 2 mg bakra na dnevni odmerek
  • primerno za vegane in vegetarijance
€ 23,84 € 26,49 (€ 836,49 / kg)

Dostava do 7. oktober

Life Light Meno Basis zvečer

Life Light Meno Basis zvečer, 60 kaps.

  • z magnezijem
  • pri nerednih periodah
  • pri menopavzi
€ 23,39 € 25,99 (€ 657,02 / kg)

Dostava do 7. oktober

Life Light Vis Vitalis

Life Light Vis Vitalis, 100 ml

  • 100 ml izvlečka
€ 21,14 € 23,49 (€ 211,40 / l)

Dostava do 7. oktober

Life Light 3L Lecitin

Life Light 3L Lecitin, 350 g

  • rastlinski sojin lecitin v granulah
  • visoka vsebnost nenasičenih maščobnih kislin
  • brez umetnih barvil
€ 26,09 € 28,99 (€ 74,54 / kg)

Dostava do 7. oktober

Life Light Klorofil

Life Light Klorofil, 60 kaps.

  • klorofil iz alfalfa
  • z magnezijevim klorofilinom
  • vegansko in brez umetnih dodatkov
€ 18,89 € 20,99 (€ 449,76 / kg)

Dostava do 7. oktober

Life Light Cor-Aktivit

Life Light Cor-​Aktivit, 60 kaps.

  • z rastlinskimi izvlečki in koencimom Q10
  • vsebuje omega-3 maščobne kisline in vitamine skupine B
  • priročna oblika kapsul za enostavno odmerjanje
€ 28,79 € 31,99 (€ 523,45 / kg)

Dostava do 7. oktober

Life Light Kadilo plus

Life Light Kadilo plus, 60 kaps.

  • vsebuje Boswellia serrata in Myrrhe
  • 65 % bosvelične kisline v izvlečku kadila
  • brez umetnih dodatkov
€ 18,89 € 20,99 (€ 568,98 / kg)

Dostava do 7. oktober

Life Light Kalcij + magnezij

Life Light Kalcij + magnezij, 60 kaps.

  • visokokakovostne čiste snovi
  • 200 mg kalcijevega karbonata
  • 100 mg magnezijevega citrata
€ 19,79 € 21,99 (€ 329,83 / kg)

Dostava do 7. oktober

Life Light Allergo Effekt

Life Light Allergo Effekt, 90 kaps.

  • izbrani rastlinski izvlečki
  • vitamin C, E, B12 in B6
  • optimizirano s cinkom in aminokislinami
€ 26,99 € 29,99 (€ 428,41 / kg)

Dostava do 7. oktober

Life Light Biotin

Life Light Biotin, 60 kaps.

  • vodotopni vitamin B
  • spodbuja presnovo energije
  • obogateno s hialuronsko kislino
€ 23,84 € 26,49 (€ 1.135,24 / kg)

Dostava do 7. oktober

Life Light QUINOMIT® Q10 tekočina

Life Light QUINOMIT® Q10 tekočina, 30 ml

  • visoka čistost
  • gensko nespremenjeno
€ 80,54 € 89,49 (€ 2.684,67 / l)

Brezplačna dostava do 7. oktober

Life Light L-glutamin plus

Life Light L-​glutamin plus, 300 g

  • proteinogena aminokislina L-glutamin
  • v kombinaciji z vitaminom D
  • enostaven pripravek
€ 35,09 € 38,99 (€ 116,97 / kg)

Dostava do 7. oktober

Life Light Selenometionin 100 mcg

Life Light Selenometionin 100 mcg, 120 kaps.

  • 100 µg selena na kapsulo
  • visokokakovostna organska spojina
  • vegansko
€ 32,84 € 36,49 (€ 781,90 / kg)

Dostava do 7. oktober

Life Light Olje črne kumne Plus

Life Light Olje črne kumne Plus, 90 kaps.

  • deviško olje črne kumine, hladno stiskano
  • brez topil in aditivov
  • 100 % rastlinsko in vegansko
€ 13,94 € 15,49 (€ 224,84 / kg)

Dostava do 7. oktober

Life Light Spirulina

Life Light Spirulina, 500 tab.

  • 100% spirulina (Spirulina platensis)
  • z naravnim klorofilom
  • primerno za vegetarijance in vegane
€ 46,79 € 51,99 (€ 233,95 / kg)

Brezplačna dostava do 7. oktober