Naravna živila iz skupine Life Light

Filtriranje in razvrščanje

Cena Lastnosti izdelkov
Filter

Naravna živila: 4 izdelki

Life Light Mlete lupine trpotca

Life Light Mlete lupine trpotca, 500 g

  • brez dodatkov
  • brez glutena
€ 15,56 € 17,29 (€ 31,12 / kg)

Dostava do 7. oktober

Life Light Cele luščine indijskega trpotca

Life Light Cele luščine indijskega trpotca, 500 g

  • 80 % vsebnosti balastnih snovi
  • brez dodatkov
  • gensko nespremenjeno
€ 14,48 € 16,09 (€ 28,96 / kg)

Dostava do 14. oktober

Life Light NONI - bio sok iz gozdnih sadežev

Life Light NONI -​ bio sok iz gozdnih sadežev, 500 ml

  • rastlinska hrana
  • nežna pridelava z odcejanjem
  • iz nadzorovane ekološke pridelave
€ 21,59 € 23,99 (€ 43,18 / l)

Dostava do 7. oktober

Life Light Aloe Vera sok, bio

Life Light Aloe Vera sok, bio, 500 ml

  • 99,9 % čisti bio sok aloe vere
  • iz gela ročno nabranih listov
  • za približno 10 porcij
€ 16,10 € 17,89 (€ 32,20 / l)

Dostava do 7. oktober