Life Light prehranska dopolnila

Najčistejša prehranska dopolnila in visoke zahteve glede kakovosti so vodilo podjetja Life Light, ki deluje že več kot 15 let. V tem obdobju so postali izdelki, za mnoge ljudi v njihovem vsakdanjem življenju, nepogrešljiv sestavni del. Podpora s posebej razvitimi hranilnimi kombinacijami, za optimalno uravnotežen način življenja.

Nakupovanje po kategorijah

Filtriranje in razvrščanje

Cena Alergeni Lastnosti izdelkov
Filter

Life Light: 1 - 30 od 109 izdelkov

Life Light Mlete lupine trpotca

Life Light Mlete lupine trpotca, 500 g

  • brez dodatkov
  • brez glutena
€ 15,56 € 17,29 (€ 31,12 / kg)

Dostava do 7. oktober

Life Light Cele luščine indijskega trpotca

Life Light Cele luščine indijskega trpotca, 500 g

  • 80 % vsebnosti balastnih snovi
  • brez dodatkov
  • gensko nespremenjeno
€ 14,48 € 16,09 (€ 28,96 / kg)

Dostava do 7. oktober

Life Light ENADA Coenzym1 - N.A.D.H 7,5 mg

Life Light ENADA Coenzym1 -​ N.A.D.H 7,5 mg, 80 tab.

  • veganska formula
  • obogatena z vitaminom B3
  • enterokisana formula
€ 84,14 € 93,49 (€ 13.355,56 / kg)

Brezplačna dostava do 7. oktober

Life Light Hormon Balance

Life Light Hormon Balance, 120 kaps.

  • z jamom in plahtico
  • vsebuje L-triptofan
  • razvito za ženske
€ 28,34 € 31,49 (€ 393,61 / kg)

Dostava do 7. oktober

Life Light Omega 3-6-9

Life Light Omega 3-​6-​9, 120 kaps.

  • zelo dobra bio razpoložljivost
  • visoka kakovost
  • optimalno dozirano
€ 46,34 € 51,49 (€ 261,81 / kg)

Brezplačna dostava do 7. oktober

Life Light Omega-3 maščobne kisline - veganske

Life Light Omega-​3 maščobne kisline -​ veganske, 60 kaps.

  • veganska formula
  • iz mikroalg
  • za vse starosti
€ 24,29 € 26,99 (€ 344,54 / kg)

Dostava do 7. oktober

Life Light Coenzym Q10 LiCaps

Life Light Coenzym Q10 LiCaps, 90 kaps.

  • z originalnim ubikinonom (Q10)
  • tekoča formulacija v Licaps® kapsulah
  • brez umetnih dodatkov
€ 33,29 € 36,99 (€ 616,48 / kg)

Dostava do 7. oktober

Life Light Omega 3 Plus

Life Light Omega 3 Plus, 120 kaps.

  • 1000 mg ribjega olja na dnevni odmerek
  • EPA in DHA
  • z vitaminom E
€ 32,39 € 35,99 (€ 395,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

Life Light MultiAll

Life Light MultiAll, 180 kaps.

  • celovit kompleks mikrohranil
  • z vitamini, minerali in rastlinskimi izvlečki
  • brez umetnih barvil ali konzervansov
€ 62,54 € 69,49 (€ 390,88 / kg)

Brezplačna dostava do 7. oktober

Life Light Mangan

Life Light Mangan, 60 kaps.

  • rastlinska ovojnica kapsule
  • ohranja in ščiti kosti
  • spodbuja presnovo energije
€ 22,04 € 24,49 (€ 551,00 / kg)

Dostava do 7. oktober

Life Light Darm Vital

Life Light Darm Vital, 120 kaps.

  • 4 aminokisline
  • s cinkom, vitaminom C, B6 in folno kislino
  • vegansko
€ 40,49 € 44,99 (€ 506,13 / kg)

Dostava do 7. oktober

Life Light Kompleks vitaminov B

Life Light Kompleks vitaminov B, 60 kaps.

  • vsebuje vseh osem vitaminov skupine B
  • v kombinaciji z mio-inozitolom in holinom
  • brez umetnih dodatkov
€ 18,89 € 20,99 (€ 539,71 / kg)

Dostava do 7. oktober

Life Light Bromelain

Life Light Bromelain, 60 kaps.

  • dragocen bromelain
  • vegansko in brez glutena
  • brez umetnih dodatkov
€ 22,49 € 24,99 (€ 591,84 / kg)

Dostava do 7. oktober

Life Light Arthro Direkt

Life Light Arthro Direkt, 60 kaps.

  • z manganom
  • vsebuje vrbovo lubje in kadilo
  • naravne rastlinske snovi
€ 35,09 € 38,99 (€ 224,94 / kg)

Dostava do 7. oktober

Life Light Kvercetin v kapsulah

Life Light Kvercetin v kapsulah, 120 kaps.

  • koncentriran flavonoid kvercetin
  • primerno za vegansko prehrano
  • 250 mg kvercetina na kapsulo
€ 26,09 € 28,99 (€ 326,13 / kg)

Dostava do 7. oktober

Life Light Najara® proteinski napitek v prahu

Life Light Najara® proteinski napitek v prahu, 500 g

  • z rastlinskimi proteini
  • s koencimom Q10
  • z vitamini, minerali in elementi v sledovih
€ 24,29 € 26,99 (€ 48,58 / kg)

Dostava do 7. oktober

Life Light OSTEOpro aktiv

Life Light OSTEOpro aktiv, 90 kaps.

  • z antioksidanti
  • s pomembnimi vitamini
  • z dragocenimi minerali za kosti
€ 28,34 € 31,49 (€ 333,41 / kg)

Dostava do 7. oktober

Life Light Baker

Life Light Baker, 60 kaps.

  • baker kot bakrov glukonat
  • 2 mg bakra na dnevni odmerek
  • primerno za vegane in vegetarijance
€ 23,84 € 26,49 (€ 836,49 / kg)

Dostava do 7. oktober

Life Light Meno Basis zvečer

Life Light Meno Basis zvečer, 60 kaps.

  • z magnezijem
  • pri nerednih periodah
  • pri menopavzi
€ 23,39 € 25,99 (€ 657,02 / kg)

Dostava do 7. oktober

Life Light Vis Vitalis

Life Light Vis Vitalis, 100 ml

  • 100 ml izvlečka
€ 21,14 € 23,49 (€ 211,40 / l)

Dostava do 7. oktober

Life Light 3L Lecitin

Life Light 3L Lecitin, 350 g

  • rastlinski sojin lecitin v granulah
  • visoka vsebnost nenasičenih maščobnih kislin
  • brez umetnih barvil
€ 26,09 € 28,99 (€ 74,54 / kg)

Dostava do 7. oktober

Life Light Klorofil

Life Light Klorofil, 60 kaps.

  • klorofil iz alfalfa
  • z magnezijevim klorofilinom
  • vegansko in brez umetnih dodatkov
€ 18,89 € 20,99 (€ 449,76 / kg)

Dostava do 7. oktober

Life Light Cor-Aktivit

Life Light Cor-​Aktivit, 60 kaps.

  • z rastlinskimi izvlečki in koencimom Q10
  • vsebuje omega-3 maščobne kisline in vitamine skupine B
  • priročna oblika kapsul za enostavno odmerjanje
€ 28,79 € 31,99 (€ 523,45 / kg)

Dostava do 7. oktober

Life Light Kadilo plus

Life Light Kadilo plus, 60 kaps.

  • vsebuje Boswellia serrata in Myrrhe
  • 65 % bosvelične kisline v izvlečku kadila
  • brez umetnih dodatkov
€ 18,89 € 20,99 (€ 568,98 / kg)

Dostava do 7. oktober

Life Light Kalcij + magnezij

Life Light Kalcij + magnezij, 60 kaps.

  • visokokakovostne čiste snovi
  • 200 mg kalcijevega karbonata
  • 100 mg magnezijevega citrata
€ 19,79 € 21,99 (€ 329,83 / kg)

Dostava do 7. oktober

Life Light Allergo Effekt

Life Light Allergo Effekt, 90 kaps.

  • izbrani rastlinski izvlečki
  • vitamin C, E, B12 in B6
  • optimizirano s cinkom in aminokislinami
€ 26,99 € 29,99 (€ 428,41 / kg)

Dostava do 7. oktober

Life Light Biotin

Life Light Biotin, 60 kaps.

  • vodotopni vitamin B
  • spodbuja presnovo energije
  • obogateno s hialuronsko kislino
€ 23,84 € 26,49 (€ 1.135,24 / kg)

Dostava do 7. oktober

Life Light QUINOMIT® Q10 tekočina

Life Light QUINOMIT® Q10 tekočina, 30 ml

  • visoka čistost
  • gensko nespremenjeno
€ 80,54 € 89,49 (€ 2.684,67 / l)

Brezplačna dostava do 7. oktober

Life Light L-glutamin plus

Life Light L-​glutamin plus, 300 g

  • proteinogena aminokislina L-glutamin
  • v kombinaciji z vitaminom D
  • enostaven pripravek
€ 35,09 € 38,99 (€ 116,97 / kg)

Dostava do 7. oktober

Life Light Selenometionin 100 mcg

Life Light Selenometionin 100 mcg, 120 kaps.

  • 100 µg selena na kapsulo
  • visokokakovostna organska spojina
  • vegansko
€ 32,84 € 36,49 (€ 781,90 / kg)

Dostava do 7. oktober

Life Light - Osredotoča se na človeško bitje

Človeško bitje in njegovo prizadevanje za blaginjo stojijo v središču filozofije Life Light. Zato se od leta 1993 podjetje trudi, da se ljudje počutijo bolj živi z razvojem in proizvodnjo visokokakovostnih mikrohranil. Čisto avstrijska družba pripisuje velik pomen delovanju povsem neodvisno in odgovorno. In to lahko opazite tudi z edinstvenimi pripravami Life Light, ki izpolnjujejo najvišje standarde kakovosti in lahko prepričajo na celotni črti.

Sposobnost in znanstvena zaveza sta jamstvo za najvišjo kakovost izdelkov Life Light. Poleg tega kakovost izdelkov Life Light temelji na naslednjih stebrih:

  • uporaba brezhibnih surovin
  • uporaba naravnih osnovnih materialov
  • celovite kontrole kakovosti
  • nežna obdelava

Ker Life Light stalno narašča že od samega začetka, lahko danes izkoristi široko mrežo, tako da razpoložljivo znanje in strukture daleč presegajo običajne proizvodne zmogljivosti. Tudi Life Light je aktiven kot podpora skupini strokovnjakov za zdravje pri razvoju lastnih pripravkov za hranljive snovi in ​​mu zagotavlja obsežno strokovno znanje. Life Light je vedno posodobljen pri razvoju novih mikrohranil in zato ponuja izdelke, ki so na vseh področjih vrhunske tehnologije.

Unikatna trditev o kakovosti

Ohranjanje čistosti in naravnosti uporabljenih surovin je cilj, ki ga družba Life Light vedno prizadeva izpolniti s svojimi izdelki. Ker sta trajnost in ohranjanje virov v naravi tudi v družbi zelo pomembna, so za proizvodnjo teh edinstvenih pripravkov prednostna domača zelišča in rastline iz zaščitenih samostanskih vrtov ali bioloških pašnikov. Te skrbno vzdržujemo in skrbno pospravljamo in zato izpolnjujemo visoke standarde življenjske svetlobe.

Za zagotovitev izjemno visokih standardov kakovosti Life Light, izvaja varnostni sistem, ki precej presega predpisane kontrole. Od prejema surovin, do proizvodnje posameznih pripravkov na njihovo dostavo, so koraki v celoti dokumentirani. Na ta način Life Light nudi svojim strankam čim večjo preglednost in zanesljivost pridobivanja izdelkov vrhunske kakovosti. Zaradi visoke kakovosti izdelkov Life Light nosi tudi naslednje pečate:

  • nemški državni organski pečat
  • ekološki logotip EU
  • dietetična živila

S prenosom znanja za boljšo kakovost življenja

Za Life Light je izmenjava znanja enako pomembna kot proizvodnja edinstvenih prehranskih dopolnil. S celovito zdravstveno platformo FORUM VIA SANITAS Life Light ponuja možnost prenosa znanja. Osrednji del tega foruma je ortomolekularni mikronutriji, gobe in zelišča, ki se uporabljajo za dobro počutje ljudi. Njegove storitve vključujejo:

  • portal znanja o hranilih s trgovskimi publikacijami in praktičnimi nasveti
  • izvajanje študij
  • različni dogodki, kot so strokovni kongresi in strokovni seminarji
  • mreža za strokovno izmenjavo strokovnjakov in zainteresiranih strani

Tako Life Light ponuja celosten pristop k temi človeške blaginje in podpira ljudi na različne načine.